Kako promovirati svoj video kanal; Youtube SEO

U vezi Ane, samo malo da se doda, ona nije otvorila kanal da bi od YT zarađivala ( to joj je tek kasnije kliknulo). Takođe ona je izjavila da joj je želja bila na početku (a i sada) da pomaže ljudima. Sam njen glas, karizma, znanje i ostalo je veliki plus koji je dao kvalitet temi o ZAKONU PRIVLAČENJA za ove naše prostore, a da niko drugi nije to do tad odradio kao ona. Tako da je brzo dobila veliki br. pratilaca i sve što treba za YT zaradu, bez korišćenja SEO i sl.
Jednostavno je našla sebe, našla je način da mnogima pomogne i da od rada kojeg voli ugodno živi. Verovatno je to želja svakog na forumu, ali možda fali tog rada na sebi i upoznavanje nas samih. Eto ga :wink:

2 Likeova

Da li koristite u svrhu promocije YT videa ili dobijanja pregleda neke od ovih metoda:

  • placanje traffica sa mreza kao sto je Outbrain, Tabolla itd.
  • Facebook oglasavanje posta koji je embedovani video sa Youtube

Ja sam testirao ovo FB oglasavanje posta koji je zapravo video sa Youtube-a, ali vidim da YT ne racuna preglede sa Facebooka, iako taj post na FB ima preko 1000 lajkova, ali pregleda na Youtube nema.
Da li se to i vama desavalo i ima li metoda za dobijanje Youtube video pregleda sa FB posta?

Dragi Youtuberi i Forumaši, :slight_smile:
Recite koje tool-ove koristite kod uploadiranja i podešavanja Youtube filmova?
Ne znam jeste li čuli za TubeBuddy, to je kralj svih toolova, no izgleda da se plaća, ne znam ima li koji dio free: :slight_smile:

O njemu pohvalno govori i Derral Eves;

Autor tog toola, vidljivo je u videu, je naše gore list. :slight_smile:
To nije bitno naravno, ima li tko da koristi TubeBuddy? Vjerujem da će ih biti od sutra. :blush: Preporuka. :o:

VidIQ takodje odlican tool koji daje dosta free stvari, naravno imaju i paid verziju koja je odlicna. Moja preporuka.

Točno, njega sam koristio davno… :smile:
Ali ovaj je TubeBuddy navodno mnogo bolji, neusporediv, pogledajte video. :o:

Mislim da je Derral Eves jedan od kreatora tog alata. Sa jos par njih sa kojima je radio i kolaboracije na svom kanalu. U free verziji mozete pogledati tagove, i sl. znaci nista revolucionarno a iskreno ne znam sta mize bitini u placenoj verziji a da moze napraviti razliku na YT-u.

Pogledao sam klipove Evesa i ekipe oko njega i svi istu pricu vrte.

1 Like

I ja sam probao tube ali mi se mnogo vise svidja VidIQ, mnogo vise pruza u free verziji. A S’ozirom da se ja jos uvek igram sa YT ne placa mi se za premium verziju.

1 Like

Želim samo potvrditi ovo što Jeronimo kaže. :slight_smile:
Istina je, i ja sam napustio TubeBuddy prije 15 dana.


Ne kažu uzalud; VidIQ works for you. :blush: :o:

3 Likeova

Neka vajda i od mene :smiley:
Stvarno su odlicni!

2 Likeova

Youtuberi, evo jedan video koji nije loše pogledati, naš stari prijatelj. :blush:

:o:

1 Like

Pogledao sam video od početka do kraja i mogu reći, OK, zaista dobri savjeti za one koji se kreću baviti Youtubeom…
Za sve ostalo ću copy/paste dva komentara koja strše odmah ispod Derral-ovog videa…

-“I think you keep repeating yourself Darrel, there is no new information in your algorithm video’s. It is good information, sure, but you are telling us the same stuff again and again.”
-“Derral Eves what in depth?? You are just repeating the same staff over and over again just so you could make more money​:joy::joy:”

Podijelit’ ću s vama još jedan video koji me nasmijao jutros; lik vam navodno pomaže učiti hrvatski, prikladno je naravno i za sve slične jezike; :smile:

Ovo je zgodno sad za turističku sezonu. Uvjeren sam da je ipak imao u najmanju ruku hrvatskog savjetnika ako ne vuče i on sam korijene odavde (tako izgleda na kraju). :blush:

P.S. Znači, zgodno je otvoriti svoj Vlog, nikad ne znaš kako će to ispasti. :o:

Ovo je copija ovoga, cak se potrudio da i mimiku skine.

1 Like

Hvala Jeronimo na postu.
Ovom drugom ipak kao da na čelu piše odakle je. :blush:
No svejedno, obojica imaju skoro pola miliona pregleda (svaki). :o:

Pa sta znam, oba su mi na nivou deteta :slight_smile: Ne volim ja takvo kreveljenje :smiley: Ali o ukusima se ne raspravlja!

Znao sam da ovo pali kao članak ali da ovo daje dobre rezultate kao video, e to nisam znao :smiley:
unavailable

Danas sam na fiveru kupio gig 15$ za promociju yt videa. Trenutno video ima 25 pregleda. Javljam stanje

Znaci resio si da dovlacis bot posetu :smiley:

Juce je imao 3360 views. :frowning:

i nijedan like, komentar ili nesto sto bi licilo da je to gledalo ljudsko bice?