Kako sam zaradio 50K$ za godinu i pol dana?

Od mene sve pohvale.
Ovo iskustvo koje nam daruješ, danas na našim prostorima je retkost.
HVALA TI.

3 Likeova

Gušt je citat tvoje clanke :slight_smile:

1 Like

Ja želim samo da te volja za pisanjem i djeljenjem iskustva ne pusti brzo. Mnogo je ljepše brate mili ovakva iskustva čitati na našem jeziku no na engleskom.

4 Likeova

@anja1 haha, samo ti mogu reći da sam imao predrasudu da se jedan tekst može brže napisati. To me iznenadilo da mi je bilo potrebno nekoliko sati za jedan tekst što je relativno mnogo, a pisao sam ih baš ono tečno.

Ne znam jel’ ima još neko iskustva s pisanjem sličnih stvari da podijeli i svoje iskustvo?

I da, nastavit ću da pišem, sve dok mi to ne bude oduzimalo previše vremena, jer ono fokus je na biznisu, a na kraju o čemu da pišem ako se biznis ne razvija.

2 Likeova

Svaka čast, imaš talenta za pisanje. Kad bi se barem svi koji pišu neke članke ovako trudili napisati dobar tekst.

Tekst ti je odličan i najbolje je što nakon čitanja zapravo nemam nekih pitanja na tu temu. Sve je tu :slight_smile:

Ne brini, nisi jedini. :slight_smile: I meni treba dosta vremena za bilo koji članak koji imam na blogu, a imam osećaj da pišem ‘tečno’.

Tečno = poznajem materiju o kojoj pišem i znam o čemu želim da pišem. Ipak potraje.

2 Likeova

Svaka cast, tekst ne samo sto je pun korisnih informacija, vec je jako motivativan i ohrabruje sve nas mlade “poduzetnike”, stvaraoce i sta vec sve ne, da zakoracimo korak naprijed. Ali, kao i uvijek, sve je tu stvar volje i borbe. Nisam stigao procitatio citav tekst, ali mi je za oko zapala jedna stvar, sto se tice followanja i unfollowanja ljudi na instagramu, o tome govorim kada kazem volja i borba :wink:
Svaka cast jos jednom!

Svaka čast !

@BigTruck alooooooo nema zabušavanja, daj još

4 Likeova

@anja1 hahahaha :smile: danas sam imao u planu napisati jedan tekst, ali ne toliko bombastican kao ovaj gore i u medjuvremenu me kolega prekinuo s necim bitnim, tako da sam odgodio.

Testiram trenutno nekoliko stvari, pa cu vjerovatno ako sta bude radilo pisati o tome. Usput, u izazovu 100$ dnevno sam u prethodnih par dana prelazio tih 100$ dnevno, jucer je bilo vise od 50K posjeta i jos par stvari se desilo, ali cekam kraj mjeseca da sumiram stvari i da kvalitetno objasnim sve. :smile:

2 Likeova

Osim što zabušavaš, sad nas stavljaš u iščekivanje :wink:
29 januar prođe, ali mesec nikako.
Drago mi je da si za kratko vreme stigao do svog cilja - 100$ dnevno.
:fireworks: Sve čestitke :dolls:

Jes vala. Daj jedan mali update od dana onog. Jer svoj sajt si ugasio, mora da si preuzeo fuknciju Zuckberga :smiley: Sala na stranu, ima li sta novo od motivacije?

Svi koji udju u neku lovu cini se da brzo zaborave ovaj forum, jer tu ne mogu nista dobiti samo muznju energije :smiley:

5 Likeova

I to samo “navrate”, kad vide notifikaciju email.

Ima li tko iskustva s onim brzim kreditima što se vraćaju za 30 dana? Ovako nešto: https://matchbanker.hr/krediti/pozajmice/ Znam da ih treba pod svaku cijenu izbjeći, ali treba mi iz poslovnih razloga a siguran sam da bi novac mogao vratiti u tom roku jer će mi sjest nešto love…

https://matchbanker.hr/krediti/pozajmice/#sto-su-pozajmice

Sve ovisi kod koga.

Npr. Neki daju x kn, vracas 1.5x za godinu dana,
negdje dobijes x, a vracas 3x za 3 godine.
Neki nude globalnu garanciju, u 1. slucaju, kod drugog slucaju su to kamate , opravdanje je da su to krediti za poslovanje pa zbog rizicnosti su tako visoke kamate. Ovo je kod razlicitih subjekata. Neki nude do 10 K kn , povrat do tri mj.

Uglavnom pozajmnice su dobre, ako ti na brzinu treba lova do par tisuca kn, kopija osobne, kopija kartice tekuceg i ovjerena platna lista,izvod po tekucem, novci su na racuni vec za 2-4 sata nakon prijave i slanja dokumenata.

Ako je kredit za poslovanje iz drugog primjera, onda ide administrativna zabrana.

Ako je iznos do nekoliko tisuca kn, onda se uplati svaki mj rata. Ali isto tako uglavnom je to na tri mj, veci iznosi kod nekih subjekata do godinu dana. Ako ne platis jednu ratu, sve skupa ide na ovrhu + kamate.
Troskovi ovrhe su od 2000-3000 kn.

https://matchbanker.hr/krediti/gotovinski/

Neki imaju u ponudi kredite, neki pozajmnice.

Ne treba izbjegavati takve kredite, ako ti hitno treba lova.

sta smo na ovom topicu poceli linkbuilding raditi?

4 Likeova

Meni je samo čudno da Jorgovan pije :tropical_drink: te finte, pa se još upušta u raspre. :smile: :o:

Covjek je pitao, ja sam mu objasnio ono sto znam.

Da li sam ikad uzeo zajam? Jesam, prije nekoliko godina, nekoliko puta, manje iznose na 1-3 mj., za neocekivane troskove.

Trebas 2000 kn na brzinu, znas da ces vratiti slijedeci mj., nije bilo drugog izbora.

Nisu to nikakve finte, jasno ti pise koliko dobivas i koliko ces vratiti za koji rok.

Situacija pred 4 i vise godina je bila katastrofalna, natjecaji za posao banana, placa kakva takva i trpis sranja u raznim firmama.

Uspio sam prezivjeti sva moguca i nemoguca sranja.

Razmisljao sam o odlasku u irsku, ali nisam otisao, sad mi je jako dobro tu gdje jesam.

Jedino mi nedostaju projekti sa strane,ali i to ce se popraviti.

Neko je uklonio clanak, a bas me zanimalo da detaljno iscitam :smiley: