Kako to da Srbi dominiraju među youtuberima?

maratonci, crni gruja, nadrealisti

šta muđi fali ne kontam … najkvalitetniji domaći youtuber

2 Likeova

Jel to onaj što snima igrice i tako to, imao nekad prije milion pratioca? Ako jeste, zbog njega sam počeo malo više pratiti šta mali gleda na YT. Jedne prilike ušao u sobu dok je mali gledao, a taj lik psovao ko kočijaš…

1 Like

istina, psuje … u zadnje vrijeme slabije … ali psuje i pewdiepie …

Srba je vise, i ranije su krenuli s yt. Mudja se rano probio i skupio prilicnu publiku, Nixa isto. Lakse je slijediti put kad vidis da je netko drugi vec uspio.
Jeli razlika u standardu razlog ne znam, nije bas da je i neka ogromna razlika, sa 1000 eura mjesecno si ok bilo gdje na balkanu.
Super zanimljivo je vidit ove ljestvice sa social bladea, dosta imena za koje se ne cuje jer rade za strana trzista. Poceo sam online posao sa youtubeom, pa uvijek gledam cisto po brojkama i usporedujem. S obzirom na to koliko je danas vise reklama, i koliko dulje traju i nekad idu 2 za redom, mogu samo misliti kolike su cifre u pitanju. Agadmator je u godinu dana dignuo kucu. Ja sam sa prije 4 godine na pretezno US publici sa kanalom od 10K pratitelja dizao 3K eura na milijun pogleda. Ne vjerujem da Agadmator skupa s donacijama nema bar 100K eura mjesecno minimum.
Adri je dobar primjer domaceg kanala, koje je publiku s instagrama samo prebacio na yt i nastavio rasti. Ide mu prodaja mercha, i siba jako dobre novce.

Btw kakve su brzine interneta u srbiji? Ja ne bi ni krenuo da nisam dobio optiku

pa evo konkretno kod mene je download 50 Mbps upload 7 Mbps najslabiji paket 15 eura kompanija mts ( naravno download i ide kod nekih ide i više a ivše su cene)

Omčo ih je prekucao sve. Pravi onaj strani kanal za djecu, taj će milione hrpati

1 Like

Nestvarne brojke

https://socialblade.com/youtube/channel/UCUR8Hid3gm05upmtk4LrgpQ

iskreno volio bih da omco zaradjuje milion dolara mjesecno … ko ga prati od pocetka zna kroz sta je sve taj covjek prosao, borac veliki

1 Like

Da gledao sam njegovu ispovest, veliki respekt za omcu

1 Like

Ja npr ako vidim da mi dete bude gledalo ovakve stvari, ugasicj internet u kuci…

5 Likeova

Motaj kablove, gasi mjesalicu…

Omco ima na strnaom kanalu skoro DUPLO VISE pregleda od poewdiepie-a… Moguce da vec sad uzima oko 200-300k e mjesecno… mozda i vise ako adsense nije jedina stvar (a moze sigurno s brandom, merchom itd… jesu djeca u pitanju al djeca debili smaraju roditelje da kupe tu i tu majicu, igracku itd, zato postoje zakoni da ovakvi kanali ne smije promovisat svoj merch direktno, i da odnos reklama/sadrzaja mora biti X%)

1 Like

I to u manje od 2 godine. Vidi se tocno kako mu je kanal eksplodirao kad je lockdown krenuo.
Cudo jedno. Ne znam koliko ce to biti odrzivo zbog sadrzaja za djecu, osjetljivi su po tom pitanju, al ako ne izgubi monetizaciju rijesit ce pare za 10 zivota

napravi lika FatTv kao anti junaka, i eto para od mercha sa ovoliko pregleda

Tocno to. Da mi klinci gledaju takve stvari, sljedeci put bi imali pristup racunalu kad bi sami zaradili da ga kupe.

1 Like

https://socialblade.com/youtube/user/ttheeverythingg
iz BiH

Isto bi ucineo, iskreno

Kakav debilan kanal ovaj Fat TV. :smiley:

Pouka iz svega ovoga da se treba okrenuti stranom trzistu ako ikako mozete.
Nedavno sam naletio na kanal ruskog autolimara koji stavlja naslove dualno ruski/engleski, daje nekom da snima, montira i titluje videe. Za atraktivnije modele auta bez problema ide preko milijun pogleda.
Neovlasceni serviser bi npr mogao napraviti slicnu stvar, covjek vjerojatno i govori engleski.

Znam da okreće ozbiljnu lovu, ali ovo bi stvarno bilo iznad očekivanja :scream:. Inače, čovjek je dao otkaz na 25k subsa, i totalno se posvetio svom kanalu. Definitivno dobra odluka :sunglasses:.

Mislim da na ovim prostorima nitko nema toliko moćnu statistiku lajkova i dislajkova kao Agadmator, taj čovjek ima manje od 0.5% dislajkova po videu… to je možda i u svjetskim razmjerima raritet.

Najjače kad je igrao online protiv Magnusa Carlsena, zadnjih 8 godina uzastopce svjetskog prvaka, a Magnus kaže:’‘oh, Agadmator, finally i will have some views on my video.’’ :smile:

2 Likeova