Kako to da Srbi dominiraju među youtuberima?

I ima iz BL momak radi hemijske eksperimente

1 Like

Koliko vidim YT kanal im je više okrenut za englesko govorno područje to jest, za zapadno tržište Llokacija za YT kanal stoji USA

Ovi su top, već sam 4-5 videa pogledao… i preplatio se, hehe

al nevjerojatno, iz neke teške vukojebine zarađuju takve novce da kupe pola sela, i još ko vas je.be, nećete nam vidjet niti face, samo nature, cooking i pure skills… i onda su nekom danas krivi političari ili ne znam koji bog za vlastiti neuspjeh… ma pogledajte ove i još milijun sličnih, biraj!!! medvjed mu raznosio poštu cijeli život, a sad ima za godinu dana Havaja.

2 Likeova

krivi su zato što prosječan čovjek ne može imati normalan život pa onda pribjegava improvizaciji i životinjskom snalaženju … što za pojedinca nije loše ali je za društvo pogubno :smiley:

4 Likeova

Uvijek je bilo i bit će prosječnih, i uvijek je prosječno bilo dovoljno za život, kao što je i kod nas… a tko ne želi ostat prosječan, ima načina da uspije. Nek ide otvarat kinder jaja na jutjub, vidio sam da to ima puno pregleda, ili nek ide prodavat viagru s tajlanda, ili dojave iz 2 u 1… svako bira, a neko izabere ništa.

Neki dan sam čuo super info, Kinezi u Americi su u 3 generacije uspjeli prestići čak i bijelce po bogatstvu, dok mnogi crnci još uvijek za maltene sve optužuju ropstvo koje je ukinuto prije 160+ godina.

3 Likeova

crnci u Americi nigerijskog porijekla odmah u drugoj generaciji imaju skoro TRIPUT veci kucanski prihod od domacih crnaca koji imaju sve namjesteno, ne dolaze u nepoznato itd… i za nekih 30% veci od prosjecnih amerikanaca

Kako kazu: “Ko hoce- nadje nacin. Ko nece-nadje opravdanje”

1 Like