Kako zaraditi kombinovati - FB IA & Adsense & Content.ad

@Jeronimo034 Znam da se razumes oko svega ovoga, bio bih ti zahvalan ako bi izdvojio malo svog vremena i napisao nam ovde, kako funkcionise sistem ceo. Naime, ako sam dobro ukapirao, ja pravim moje clanke na mom sajtu i te clanke delim na mojoj facebook stranici, i svako ko doce na moj sajt preko facebook stranice da procita moj clanak ja profitiram ? :confused:

Imas sve u par tema pa lagano kreni u prelistavanje :slight_smile:

Prelistao sam sve teme zadnjih par 2-3 dana i nikako ne mogu shvatiti kako funkcionise sistem. Mislim da nisam jedini koji to ne moze da shvati, i smatram da nije tesko da neko objasni ukratko, ne zanima me kako ide povezivanje sajta i FB AI vec kako sve to funkcionise nakon povezivanja.

Počni odavde:


Ima toga još. Koristiti tražilicu gore desno. :o:

1 Like

Evo ko sto kaze nas @c3po ima toga jos i jos evo :slight_smile:
https://wmforum.geek.hr/t/moj-put-do-100-dnevno-putem-facebook-instant-articles/33169

1 Like

Isto tako mozes provjeriti i BHW forum na njemu imas mnogo stvari sa kojih mozes lako nauciti ovo sve :slight_smile:

Promenio sam totalno nisu, i ako imam Gaming sajtove njih cu ostaviti po strani (radicu i na njima ujedno), trenutno sam pronasao nisu koje su mi zadnjih dva sata dale bolje rezultate nego sto su @BigTruck i @AMG imali rezultata. :smiley: Necu puno da otkrivam i pricam posto vidim da svi cuti i drze svoje nise u tajnosti, javljam vam se 1 Semptebra sa rezultatima. Zemlje kojima je dostupna moja facebook stranica su: USA,UK,Canada,New Zeland,Australia. Dakle moje ciljanje ide iskljucivo na te 5 zemlje gde je CPM koliko toliko normalan. Do 1 Semptebra bice ulozeno nekih 300 eura pa vam javljam rezultate. Pozdrav. :smiley:

3 Likeova

Sritno!