Kakva je zarada na Mgidu i Adnow?

Koristi li neko MGID, kako se krece CPM zadnjih dana, meni je dosta slabiji nego 6 i 7 mjesec

CPC 2.76
RPM 1.16

Nisam bio na MGIDu prije 6-7 mjeseci, meni je ovako zadnja 2 mjeseca

Koliko imas PW dnevno za taj RPM ?
Koje pozicije koristis za njihove oglase i jel ih kombinujes sa adsense?

Mgid mi je pao za 50-60% u odnosu na prethodne mjesece, CPM užas, 0.4, a bio oko 1, jel jos nekom jel to trenutni problem ili je neka nova fora u pitanju. Slao sam poruku “agentu” nemaju pojma ni o cemu, samo znaju izmjeniti pozicije i govore uvijek iste stvari.

Moguce da im se ne svidja traffic iz nekog razloga pa su penalizovali taj widget- to se meni desilo… kreiraj identican widget, stavi na istu poziciiju i vidi dal je to

Hvala, mislim da je to bio problem, dodao sam novi uklonio stari i vratilo mi se od prilike na staro, ne jos, ali vjerujem kroz par dana da će se vratiti u potpunosti.

vidi za taj dan kad ti se vratilo na staro,… od tog trenutka ti je zarada ok, samo sto ce ti prosjecan cpm izgleda lose ako gledas statistikuz a citavu sedmicu (umjesto samo za taj dan)

Koje pozicije oglasa su vam se najbolje pokazale za mgid na sajtu?

Evo već par dana kako su mi bili penalizovali oglas ne mogu da vratim na staro stanje, non stop mjenjam pozicije, ali nikako da potrefim :relieved:

Jel Adnow bolji od adsense

Tu su negdje iskreno.

a gliste i crvi ???

1 Like

A Ezoic kakav je? 20 znakova

napravi samo novi widget svaki put?

Zavisno od posjete i koje reklame ukljucis, al adnow bi trebao biti daleko bolji od adsensa… pogledaj one gore screenshotove pa usporedi s impresijama na adsensu

Imas dupli kao zato ti je pala zarada. Kreiraj novi vidget i radice sve normalno. Mgid ima slican sistem kao adsens.

Kakav je Propeller Ads

Druže pretraži malo forum pisano je o svima 1000x

1 Like

@simeon jesi probao slučajno ovaj novi format na MGID story reklame? Kad neko ude sa FB na sajt, i kad klikne exit otvore mu se mgid reklame

nisam jos …20 znakova

Gledam u zadnjih mjesec dana MGID se fino popravio. Kakav je bio mi prosle godine.

Meni zadnja 2 mjeseca loš, oko 0.75$ RPM, a inače je bio iznad 1 RPM uvijek