Kakva je zarada na Mgidu i Adnow?

Birao sam paypal i pise vasa isplata je aktivirana i ne menja se nista

pa čekaš datum kada oni isplaćuju, pregledaj malo FAQ stranice

Ne mogu naci to mozes mi pomoci pise mi
Payments: waiting for payment i iznos

otvori support tiket

Gde to ako mi mozes reci

Meni nije jasno kako si ti uspio uopce te pare zaraditi jer vidim ne znas otvoriti j***** supp tiket.
@AdNow.com https://adnow.com/contacts

3 Likeova

Veruj mi bolje da ne znas zajebali su me za to i svasta radio za te pare

Leci ce ti pare kad je waiting for payment, u statistici isplate su obracunali za 7 dana i pise koliko ces dobiti, strpljenja samo

Sačekaj jedno vrijeme, moraš jednostavno, ne ide to tako brzo na PayPal.

Ako bude problem otvori Ticker na Supportu, brzi su na odgovoru, na “našim” je jezicima, pa se ne moraš mučiti pisati upit na engleskom jeziku.

Evo ne ide ni bank transfer ispod 7 dana…

1 Like

Kakav god, brži je za bar pola sata od PP-a :grinning:

AdNow je užasan kada dođe do isplate. Bar je tako bilo dok sam ih imao na sajtovima. To je natezanje po par tjedana dok se realizira isplata.

1 Like

adnow isplacuje svake sedmice uredno bilo da je u pitanju paypal il devizni

Ja s njima nisam imao problema, al stvarno, Suppport im je brz, kad god bi zapelo “čačkali” su i našli rješenje

adnow je uredan, samo trebaš čekati pare po 7 dana…
a jel može neko reći kakav je cpc na mgidu ? jel se s njima isto može dogovoriti cijena za klik ili ?

Koristio sam mgid prosla 3mjeseca, prosjek je 0.024€ za ta 3mjeseca…

Zadovoljan sam i mgidom! ali također koristim admaven s push obavijestima i do sada najbolje rezultate s njima koje sam ikad imao. Mgid je zgodan za jednostavan izvorni natpis. ali inpage push ili push obavijest išao bih s admaven.

Na kojem jeziku dolaze notifikacije, engleski ili ima i na nasem

Jel kad ispunis podatke na adnow i dodje ti email da je to to i samo cekas da dodju pare na paypal

da.
pisaće ti tamo na balance da si u fazi isplate…