Kasni Facebook IA isplata

Da cim nije dobio do sada ban je dobio 100%. Pravi drugi nalog, nema ti druge…

4 Likeova

Ne mora da znači. Evo ja nisam dobio još pare a nisam ban dobio 100% jer radim duge clanke i dobio sam mejl za isplatu :smiley:

A zasto bi dobio ban, ne razumijem?

Zato sto pita na forumu da li kasni isplata…a FB je to zabranio

Idi na newsroom.fb.com i videces da je od marta zabranjeno pitati za isplatu…

Niko jos nije dobio isplatu, nemojte to raditi coveku, vidite kad “webmajstor” poludi sta napravi

Ja sam dobio ban a nigdje nisam pitao. Vjerovatno su znali da cu pitat pa me banovali unaprijed.

1 Like

Ma da, video sam jos par takvih situacija na stranom forumu. Bas su.poostrili sad, poceli su da se bave i pretpostavkama i sve zivo rezu…Ma moze im se, bas ih briga.

1 Like

Da li vam kasni? Meni je još uvijek pending…

1 Like

Nisam siguran jel trolaš ili…?

Ako ne trolaš, pending je svima i najvjerovatnije sve do 19. će tako biti…kao i svaki mjesec :smiley:

1 Like

Legla lova jutros, za ove što ih zanima…

1 Like

Sad gledam na mbank na Unicredit banci i meni leglo.

Meni piše paid, ali ni traga ni glasa o uplati. Sinoć mi je tako stajalo i ja na banku i ništa.

Inače prva uplata je u pitanju.

Meni je na paypal sinoć novac legao, također je bila prva uplata u pitanju, kada sam tek krenuo sa FB IA, tad sam nakupio neku siću 7$, cisto dok sam to sve testirao, pa sam stao sa FB IA i ponovo pokrenuo. Tih 7$ mi je bilo on hold, ali eto sinoć je citava prva uplata zajedno sa tih 7$ leglo uredno.

A već se pisalo, da fb uredno pošalje, ostala su kašnjenja od strane banke ja mislim

Treba vremena dok donese poštar iz Irske :wink: Doći će do večeras, ne brini.

1 Like

Bila uplata danas na banku (stigao sms izvod)

Ovaj mjesec bas ranije, valjda nije bilo vikenda tamo gdje ne treba :slight_smile:

Nekako mi ti uvijek odgovaraš. Hvala na tome.

I jel donio? Nadam se da je bio brz :smiley:

Zdravo … da li i vama kasni isplata ??