Kasni Facebook IA isplata

Vas dvojica iznad pričajte o filijalama koje se nalaze u vašem gradu, u mom gradu raiffeissen je number1, znači ekstra osoblje i sve ostalo, kod njih imam sve račune i aplikaciju njihovu da pratim stanje na računima…nikakvih problema dosad nisam imao…tako da ne možete okvirno gledati na tu banku jer njihova filijala slabo posluje u vašem gradu :smiley:

1 Like

Čitao sam to, ali ostajem pri svom postu jer ja kažem da RF filijala u mom gradu dobro posluje a normalno da propadne banka neće je jedna filijala spasiti i ona propada…

Govorim generalno, bas po iskustvu dosta osoba iz razlicitih mjesta koji su koristili usluge RFB-a

Meni urednno danas leglo :smiley:

Pozdrav dali kod vas kasni ovaj mjesec IA isplata jos uvijek mi je Pending.?

Najvjerovatnije ćeš dobiti ban, tako u mene u kolege bilo…

4 Likeova

Da cim nije dobio do sada ban je dobio 100%. Pravi drugi nalog, nema ti druge…

4 Likeova

Ne mora da znači. Evo ja nisam dobio još pare a nisam ban dobio 100% jer radim duge clanke i dobio sam mejl za isplatu :smiley:

A zasto bi dobio ban, ne razumijem?

Zato sto pita na forumu da li kasni isplata…a FB je to zabranio

Idi na newsroom.fb.com i videces da je od marta zabranjeno pitati za isplatu…

Niko jos nije dobio isplatu, nemojte to raditi coveku, vidite kad “webmajstor” poludi sta napravi

Ja sam dobio ban a nigdje nisam pitao. Vjerovatno su znali da cu pitat pa me banovali unaprijed.

1 Like

Ma da, video sam jos par takvih situacija na stranom forumu. Bas su.poostrili sad, poceli su da se bave i pretpostavkama i sve zivo rezu…Ma moze im se, bas ih briga.

1 Like

Da li vam kasni? Meni je još uvijek pending…

1 Like

Nisam siguran jel trolaš ili…?

Ako ne trolaš, pending je svima i najvjerovatnije sve do 19. će tako biti…kao i svaki mjesec :smiley:

1 Like

Legla lova jutros, za ove što ih zanima…

1 Like

Sad gledam na mbank na Unicredit banci i meni leglo.

Meni piše paid, ali ni traga ni glasa o uplati. Sinoć mi je tako stajalo i ja na banku i ništa.

Inače prva uplata je u pitanju.