Kasni Facebook IA isplata

Meni je na paypal sinoć novac legao, također je bila prva uplata u pitanju, kada sam tek krenuo sa FB IA, tad sam nakupio neku siću 7$, cisto dok sam to sve testirao, pa sam stao sa FB IA i ponovo pokrenuo. Tih 7$ mi je bilo on hold, ali eto sinoć je citava prva uplata zajedno sa tih 7$ leglo uredno.

A već se pisalo, da fb uredno pošalje, ostala su kašnjenja od strane banke ja mislim

Treba vremena dok donese poštar iz Irske :wink: Doći će do večeras, ne brini.

1 Like

Bila uplata danas na banku (stigao sms izvod)

Ovaj mjesec bas ranije, valjda nije bilo vikenda tamo gdje ne treba :slight_smile:

Nekako mi ti uvijek odgovaraš. Hvala na tome.

I jel donio? Nadam se da je bio brz :smiley:

Zdravo … da li i vama kasni isplata ??

Dobio sam ovu poruku, ali nikako konkretan odgovor sto bih trebao promijeniti:
Hope you are well.
Regarding your query, upon inspection it seems your page lost access to Instant Articles due to lack of
compliance with our Monetization Eligibility Standards.
As such, in order to regain access you must make changes according to our guidelines and then appeal the initial decision.

Pozdrav svima, da li ima itko ovdje tko se bas razumije u FB Instant Articlese da mi pomogne. Platio bih uslugu?

Sta ti treba

20 jeenih karaktera

Tamo gdje si podešavao feed odakle će ti kupiti FB tvoje članke kao IA, imaš navedena bar 2-3 linka kao primjer kršenja Uslova korištenja.

Nikakva upozorenja nisam imao, svaki sam dan gledao clanke koji su dodani na IA, na prijasnjoj domeni me je to zeznulo, bili su crveni trokutovi, a ja nisam pratio.

E onda (malo sam istrazivao), uveli su neka nova interna pravila - bez upozorenja, pa ih tek onda okace u “Page quality”, kad je vec kasno…

Ja sam jednostavno odustao od IA, dok se moglo izvuci normalno, jeste da FB bolje “daje” ("podignu reach, veca zarada), ali gledajuci dugorocno, to sve pomalo unisti Page… bar kako ja to vidim, a na FB sam i previse dugo.

Lijepii dobri Google, dobijes upozorenje sto ne valja, popravis posaljes na pregled i oni ti vrate da je u redu ili nije.

Ovako s ovima na FB se smaras danima bez nekog konkretnog odgovora.

Ali steta dodatne zarade. :confused: