Koja je kartica i banka najbolja za PayPal BiH?

Pogresno sam se izrazio, zanimalo me da li je to kljucni problem kod njega.

Možda i nije do banke, ko zna na koji način su ukradeni podatci.

Jedino logicno da je do njih, jer je dosao novi broj kartice. Znaci cim je aktivirana, ona je ukradena, isti taj tad.

Jer on nije ni imao vremena da je “stavi” negdje.

Stara vrijedi cijeli mjesec, ako piše da traje do 12/2018 znači da vrijedi cijeli decembar, da li ju je bacio prije isteka zadnjeg mjeseca?

Kako ce vrijediti, kad je pred njim stara isjecena. Mislim da je i to onda greska do njih, aktivacijom nove, da ostane stara? Nema sanse…No, kako god, oprezno sa tom bankom.

Ajde da ne otvaram novu temu, moze li se na PayPal povezat 2 kartice i povlacit malo na jednu malo na drugu ? Uzeo sam u RF banci Visa Electro Debit karticu i sad je hocu povezat s PayPal-om na kojem vec imam maminu Visa kreditnu karticu iz Unicredit, pa sad sam malo zbunjen sta napravit ? Uklonit maminu i koristit svoju ili mogu obje koristiti ?

Ako povlačiš manuelno mislim da može.

Tako je. Manualno biraš na koju karticu da povuče, a automatski ide na zadanu (default).

1 Like

Evo sad probao dodat ovu RF Visa electron karticu i dobijem ovu grešku - “This card is not accepted. Please use a different card.” ?

A vjerojatno treba imat nesto para pa zato nece ? Sad cu uplatit cenera pa cu onda probat.

Trebaš imati oko 2-3€ :wink:

1 Like

Jel se moze nastimat da pare stoje na paypal balance koliko ja hocu i da mi ne prebacuje pare na karticu svakog mjeseca ?

Ne može. Jedino probati obrisati karticu, ali onda provjeri jeli ti uplate dolaze…
Pa je kasnije dodati i čekati 1. u mjesecu da sve povuče .

Steta. Previse je dobro da bi bilo istinito.

Mislim da mozes iskljucit automatic withdraw, ali imaj na umu da te pare ko bosanac ne mozes uopste koristiti onda sem za isplacivanje refunda

ne moze se iskljuciti za BiH… paypal nije banka i ne zele da cuvaju novac ali opet pravila su drugacija kako za koju drzavu… za USA vjerovatno mozes iskljuciti

Cuj PayPal nece da cuva novac haha Bas obrnuto. Hoce da cuvaju kad god mogu. Kad krenes obrtati vece iznose dobices ponudu od PayPala: kratkorocno pozajmice sa niskom kamatnim stopama… Ko skalira biznis dobro mu dodje

ne pricaj gluposti…

https://www.paypal.com/workingcapital/

Sto se tice Bosanaca- do Bosne je, ne do PP. PayPal bi htjeo da se novac cuva na balansu jer im to znaci sigurnu buducu zaradu+ kapital za pozajmice. Medjutim zbog nekih zakona u Bosni- moraju automatski povlacit novac na karticu+ ne mozes koristit PayPal Balance