Koji CMS tool izabrati za dating website? 💌

Koji CMS tool izabrati za dating website? :four_leaf_clover:
Volio bih da je koliko toliko najsličniji Iskrici.com (nominativ je Iskrica), :smile: vjerujem da vam je poznato.

Softaculos nudi cijeli niz, no naravno, najbolje je odmah odabrati pravu opciju: :blush:
https://www.softaculous.com/apps/socialnetworking

Što vi predlažete? Molio bih posebno Forumaše s iskustvom, koji imaju instaliran neki od ovih CMS-ova ili su imali kontakata na drugi način. Moj osobni favorit je pH7CMS, :+1:
https://www.softaculous.com/demos/pH7CMS :o:

pH7CMS

nekad davno sam se kao klinac igrao sa social engineom :smiley: ne znam dokle su stigli sa razvojem te scripte, meni se sviđala

Onaj s najboljom podrškom :grin:

@c3po
Pogledaj si ovo. Autor ove skripte je kreirao WoWonder jednu od najboljih social network skripta za uzet na codecanyon.

Također postoji i android verzija koja se veže za API s gornje skripte.

1 Like

Po meni nista od navedenog. Vrlo jaka nisa koja se prebacila na app i tesko da ces uspjeti u tome. Iskrica je prica za sebe, mada mislim da i kod njih nije vise bajno.
Zaletio se flert.hr i dosta ulozio u marketing, a pogle koliko danas ima korisnika.
Po meni to je jednako kao da uletis u online turizam. Treba para, a rizik je velik.

1 Like

Mogli ste primijetiti da ne pitam hoće li ovo uspjeti ili kako ću monetizirati web. :smile:
Mislim da je pitanje definirano jako precizno, riječ je o Softaculosu iz cPanela, ipak, nisam ni iznenađen da odgovora nema. :neutral_face:

A zašto ništa od navedenog? Jesi li koristio neku od tih skripti? Kakvo je iskustvo? :thinking: :o:

P.S. Vidim da master ovog nichea daje likeove u prazno, pa 'ajde Brane, napiši par riječi, molim. :blush:
P.S.2.

Da’će mi i ovi sliku. :smile:

1 Like

napustio sam 7 8 mojih sajtova za dating na raznim platformama jer zadnjih par godina nije bilo nista zarade ,sada imam jedan na ETANO iz softaculosu,a skorosve sam ih isprobao sve imaju deo za dzabe koji je NULA , a ako hoces normalno da sve radi onda moras kupiti ,tako je sa OGLASNIM skriptama iz softaculosu i skoro svim ostalim , jedan los level kao free , cim hoces nesto da stvarno radi moras platiti.

Inace nisam pametan za dating sjatove vise sta reci

Ovi nasi gore pomenuti smokva , rotkva,iskrica ,sipatikus , klub za odrasle , sve se tu vrti
par hiljada istih ljudi uludo…

Drugo sve vece platforme dating imaju zaposlene ,koji kada nov USER udje na sajt
danima ga bombarduju porukama tipa LOLA je videla tvoj profil ceka te na chatu,
MARICA zeli da te upozna i tu navedu lakoverne likove NARAVNO SAMO MUSKARCE da uplate 10 20 eura clanarine

tako da ne razumem zasto bi se uopce bakcao sa tim,
Dakle veliki sistemi sa 50 do 100 k laznih profila imaju neku zaradu,mali sajtovi
ne mogu ni da im primirisu ,

Da imam i jedan na WP nekom zenim-se malo radi malo steka,a koji stoji onako
jer me mrzi prepravljati,a ponekad se uloguje neka domacica pa je ja sam kontaktiram :stuck_out_tongue:

2 Likeova

Hvala Brane na javljanju. :blush:

Ne izgleda ni on loše iz demoa, ali stavit ću ipak pH7CMS, on mi djeluje naprednije, jesi li njega koristio? :thinking: Malo je veći, ali što me briga, ne smeta. :blush:

Pusti te priče, :smile: o tome nećemo sada, no ne mora biti tako. :o:

vidi niko nikog ne moze spreciti da pokusa,svako ima svoje vizije i ideje,

Naravno Brane, :blush:

:+1: jer sve je relativno pa i

Kako ću početi drugačije nego s lažnim profilima koje ću sam otvoriti? :smile: :o:

pa da aili imas skripte za 200 300 dolara sa 10.000 laznih profila na njima…sve gotovo,

1 Like

Javi samo kad napravis, ja cu ti se prvi registrirati hahaahahahaha

Naravno, svi će Forumaši automatski imati VIP značku i tamo. :smile: :o:

1 Like

Ženske neće da se registriraju ni da im platiš a ako će biti samo muški može odmah da se zove P*******

1 Like

zenske sve imaju twitter ,face ,instagram ,bole ih dupe za sve ostalalo …ovde cim izbaci dupe 1000 pregleda i 300 komentara a to dize njihov ego u nebesa…sajt gde bi iole nekoga ozbiljnog upoznale njih ne zanima … sajt gde bi zaradile sa svojim dupetom isto tako,ih ne zanima,
tako da stvarno ne znam kako privuci zene na sajt za dating,

1 Like

Gledam ove sajtove i ne mogu vjerovati kako demode izgledaju, nije ni čudo što su slabo aktivni poput onih vani. Pogledajte samo badoo koji ima članova i sa Balkana, da ne spominjem američke i ostale.

Dragi moji… :blush: nevjerojatno je to, u kakvom Svijetu :thinking: vi to živite? :smile: :o:

Imam dejting sajt, koristim OkDate skriptu sa codecanyon. Online je već 3 godine i mogu ti reći da se ne isplati nimalo imati ovakav tip sajta ako nemaš dobru novčanu inekciju za start :syringe:

1 Like

badoo je institucija, to je oki mozda na badoo ima najvise stvarnih profila sto se tice tematike datinga i keks kombinacije ,vec TWO je 80 % laznih profila ,imam profile na desetine tih sajtova to je sve GG ,:stuck_out_tongue:

ja zivim celi svoj ovaj mali zivot u REALNOM svetu ,sto bi rekli ljudi obema nogama cvrsto na zemlji, a posto sma u tim vodama od 2000 imao sam sigurno 200 modela sa kojima sam radio ,a pricao sa 20.000 devojka u vezih takvih i slicnih poslova, veruj mi da poznajem veoma dobro zensku psihu ,uporedo sa tim sam primao hiljade mailova od muskaraca zainteresovanih za te modele te i musku psihu veoma dobro poznajem,

Tako da je potpuno tacno sta je bin laden naveo NI DA IM PLATIS ne bi se registrovale na neki glupi nepoznati dating sajt,koji prvo nije slobodan jer onda nema zarade a drugo svi imaju milione pitanja kod registracije,
kada neka zaluta na takav sajt evo odgovora,
ako posaljem 20 ponuda za kafu ,pricu, keks ,posao , ovo je epilog na 10
Jelena121 (Neaktivan) Korisnik u konverzaciji je obrisao nalog.
,ivana43zg (Neaktivan),Korisnik u konverzaciji je obrisao nalog…itd

1 Like