Koji je najbolji hrvatski web hosting?

Tražim sada neki novi hrvatski web hosting. Može li mi netko preporučiti tvrtku s kojom ima iskustva.
InfoNet izlazi iz opcije.

Oni su najbolji … ako češ s njima imat problema… ja ti plačam hosting drugdje…
Studio4web

HostingIT - Početna poslovni hosting ti ima hrvatski data centar mislim da od infoneta ali su puno jeftiniji i nisam imao problema s njima.Čak su mi i povečali MySQL baze na zahtijev

Avalon jedan od najboljih…
Iako sam godinama vjeran InfoIT(net)-u…

Po meni je BSP Hosting trenutno najpovoljniji i imaju dobru podršku.

Slažem se, već skoro 2 godine BSP Hosting.

Impresum = nemaga

SLA:
Dodijeljeni resursi

5 % CPU snage
10 Otvorenih konekcija prema FTP serveru
25 konekcija prema MySQL i HTTP serveru
5 % RAM-a
Navedeni resursi su predefinirani pri setupu računa i nisu prekoračivi ???????

Znaci mi koji imamo registrirane firme i koji punimo proracun (citaj placamo porez) smo ocito za Gdja. J.P “Kreteni” jel !!???

BSP je po meni trenutno najjpovoljniji, najpristupacniji i najjbolji, a k tome jos imaju trenutno i 20% jefftinije sve pakete.
Ako ces kod njih narucit, bilo bi lijepo da to ide preko mog ref linka iz potpisa. Hvala (valjda nisam otisao offtopic)

BSP imam kod njih webhosting i dvije domene - super usluga , podrska odlicna i brza !

Probaj sa weboxIT.net :slight_smile:

[quote=“Popic”]Avalon jedan od najboljih…
Iako sam godinama vjeran InfoIT(net)-u…[/quote]

Po čemu je to avalon jedan od najboljih?
Jednom sam uzeo hosting kod njih i nikad više

Studio4web, web hosting, reseller hosting, VPS i dedicated serveri, registracija domena je the best :slight_smile:

Ovisi za što hosting trebaš?

Za velike projekte koji zahtjevaju puno znanja u održavanju i postavljanju servera najbolji po mojem dugogodišnjem iskustvu u RH su Plus hosting | web hosting, reseller hosting, registracija domena, affiliate program, ssl certifikati

Ja imam svoj blog na Plus Hostingu i mogu kazati da su dečki i cure tamo fantastični, podrška u bilo koje doba dana ili noći.

Moje preporuke idu za Hrvatski Hosting | Web Hosting za najzahtijevnije uz neograničene hosting pakete. Podrška brza i trenutno imaju jako zanimljive akcije.

Studio4web… 350 kuna za mjesečni zakup VPS servera sa 512 MB memorije? Za te novce, skoro pa možete zakupiti jednostavan dedicated server…

Ja imam kod MadNet.hr, i za sada mi je dobar. Ili so skupi?

Na Plus hostingu iz Pule hostam već oko 10 godina i izuzetno sam zadovoljan. Možda nisu najjeftiniji, ali definitivno su pri vrhu u serverima, podršci i sigurnosti. Nekoliko projekata sam pokrenuo ili pomogao pokrenuti koji su hostani tamo i svi su zadovoljni

Vidim da raspravljate o najboljim hostingu.
Danas ću vam preporučiti jednu vrlo razvijenu firmu za to webstranica: http://www.hrvatski-hosting.com/
Kao što vidite rječ je o Hrvatskom Hostingu. Vidite i to da nude razne vrste hostinga od webhostinga do gamehostinga.
Pogledajte sto sve nude i vjerujte da se nečete razočarati jer su definitivno najbolji za hosting.
Ja kod njih imam MInecraft gameserver i stvarno nosam ni malo razočaran.

Ja ti preporucujem da uzimas kod infonet.hr ili avalon.hr.

Post je star godinu dana valjda je do sad nasao odgovarajuci :slight_smile: