Koji je najbolji hrvatski web hosting?

Karlito reklamira Game Hosting, pa reko cisto da ne zbuni ostale koji traze Web Hosting

Ja sam već više godina na Plus Hostingu, a definitivno ih preporučujem svima. Ekipa je uvijek tu kada treba, a usluga je besprjekorna, uptime oko 99,9% i sve radi super…

Baš tražim neki povoljan hosting - hoću smjestiti stranice firme negdje, trebam pristojnu cijenu i oko 5 GB prostora. Nikakvih ekstra zahtjeva nema. Kako danas stvari stoje sa ponudom? Vidim da cijene variraju poprilično: Studio Web koji ima reklamu ovdje desno za pišljiva 2 GB traži 400 kn. You bet… Evo baš gledam, InfoNet za 5 GB traži iste novce.

Sad vidim da Studio Webu cijene nisu iste za identične pakete, zavisi gdje gledate.
P.S. Opa… hosting90-systems daje 15 GB za 200 kn godišnje? Too good to be true, ima li tko iskustva sa njima?

Preporucam totohost.hr. Godinama hostam kod njih sve web stranice i nikad problema. Infonet.hr izbjehavajte u sirokom luku.

Uzmi kod plus.hr ili kod avalona par kuna gore a dobit ćeš vrhunsku uslugu a ne da ti server padne za 7 dana

Pozdrav. Evo ja ću iznijeti moja iskustva sa infonet hostingom. Do nedavno sam bio na inozemnim hostinzima, prvenstveno radi cijene, a onda sam odlučio probati sa domaćim hosting tvrtkama. Par dana sam pretraživao forume i na osnovu tuđih iskustava sam se odlučio za infonet , jer mi se činilo da je povoljna cijena za kvalitet i kvantitet usluga koje nude. Tako sam i napravio, i naša suradnja traje već par tjedana. Moram reći da su zasad zaslužili same pohvale. Kupio sam hr datacentar smještaj, stranice se extra brzo učitavaju, a kada i naiđem na neku poteškoću otvorim ticket i unutar par minuta dođe odgovor i rješenje problema. Zbog nekih mojih grešaka sam ih par puta tražio iste stvari i odradili su to bez problematiziranja, pri čemu stvarno moram pohvaliti gospodina Damira iz njihove podrške , jer mi se nekako najviše on javljao i rješavao moje probleme. Zasad su znači zaslužili same pohvale sa moje strane, a vidjet ćemo razvoj situacije.

Meni su jednom prodali neupotrebljivo smeće od hostinga!! Zaobilazi u širokom luku!!

Hm ne, tocno bi bilo da ste pokusali spamati sa nasih servera no zaustavili smo vas na vrijeme, vec smo imali jedan duzi topic o tome.

Jos jednom ponavljam - 0% tolerancija na spam

1 Like

Pjevaj ti borbene. Uzeli ste novce a usluga ispod nule!

Ponavljam to nije spam. Spam uključuje pojam “neželjena pošta” a moji suradnici i te kako želu moju poštu!! Moja vlastita mejl lista ima “double opt-in kontrolu”! Kakav spam?! Ljudi su se sami prijavili na moju listu!! Pogledaj u specifikacijama koliko navodno poruka server šalje po satu. To je laž!! Šalje 0 (nula) poruka!! Ovo šta ja kažem je istina!!
I zašto radiš posal u koji se ne razumiš?
Ispričavam se ostalim korisnicima i poglavito vlasniku teme zbog off-topic, ali moran upozoriti na nevaljana poduzeća. Tko mi nalažu moja moralna načela! A vaš moral? Kakav je?

Dodatak: A možda ovaj post i nije off-topic s obzirom na naslov teme. Ali Itinfo spominjati ko naj stvarno je jadno!!

Nas moral ? Uvijek visok. Zamislite samo kako bi ostalim korisnicima na serveru morali objasnjavati da im mailovi ne prolaze zato sto je jedan spamao i blacklistao IP.

U svakom slucaju, na ovu provokaciju necu vise odgovarati, na proslom topicu sam vrlo detaljno elaborirao problem sa vama i pri tome neka ostane.

S moje strane EOD

3 Likeova

InfoNET je već dugi niz godina jedan od vodećih ako ne i vodeći hosting provider u Hrvatskoj. Razlog? Odlična korisnička podrška i kvalitetna usluga. Niti jedan hosting provider nije savršen, svi povremeno uđu u probleme, ali trud da se zadovolji klijenta i popravi greška u tom slučaju su bitniji. Za sad apsolutno nikakvih problema kod njih, dapače, izlazili su mi u susret i kada nisu morali i za stvari koje nisu morali. Sve u svemu, moje iskrene preporuke za njih.

Mrcina prijatelju, pa bogamu, sa njihovih servera korisnicima ne stižu mejlovi. Jel ti jasno šta to znači? Propast posla. Evo sad koristim javni servis (šta mi nije drago) ali korisnici su mi zadovoljni. Dok san bija kod njih korisnici su negodovali. Samo šta me niszu slali u pičku materinu. Mene su krivili da san ih zajeba!! Napravili su mi štetu (ITinfo, naravno) i još uzeli novce!! I to je kako ti kažeš, najbolja firma??!! Upropastivači biznisa!! Toliko o tome,
Dodatak: Izgubija san masu sljedbenika!! Šta to nije šteta?
I evo pozivan te da se prijaviš na moju listu na http://zarada-na-netu.co.nr/ pa sam procjeni ko je u pravu!! I dobro prouči jeli moja pošta neželjena!!

Čitao sam vašu raspravu u toj drugoj temi i u nju najradije ne bih ulazio. Da sam htio, napravio bi to u toj drugoj temi. Mislim da je već sve raspravljeno po tom pitanju i da se nema tu šta više za reći. Imam svoje mišljenje na temelju svog iskustva o InfoNETu, ti imaš neko svoje - i to je to.

PS Ne znam je li pametno ili nije, ali radnije neka tu onda bude i link na tu vašu prošlu raspravu da ne bi ljudi mislili da neko nešto krije, a s obzirom da su se obje strane izjasnile: Neuki su ljudi u većini hosting firmi

Ja se stvarno ispričavam autoru prvog posta. Pomalo mi je neugodno zbog ove rasprave.
Mrcina u pravu si. Stvarno nema smisla ovo dalje vući. Ali dobro san zajeban i to ću upamtiti. Gadno su me preveslali!! Pametni ljudi iz grešaka izvuču lekciju. A lekcija je - NE poslovati s njima. To je ujedno i moj savjet svima ostalima. Toliko o tome.

Ja sam trenutno na Avalon.hr i Plus.hr
Jako sam zadovoljan obojicom.

Ja sam trenutno na Federation Servers i na Croadria

Zadovoljan sa oba.

Pametna odluka prijatelju!!


Probaj shopcentar.hr. Kod njih je nemoguće imati probleme.

Bezrezervno Infonet. Radim s njima već dugi niz godina bez ijedne primjedbe!!! Odavde još jednom dajem sve pohvale curama i dečkima iz Infoneta! Bravo i samo tako naprijed. Ovo je moje iskustvo…

Tvoje iskustvo je različito od moga. A to je prirodno. Nemogu svi imati ista iskustva!!

Studio4web broj 1 za hosting usluge…

Kod naruđbe upiši promocijski kod “rocket” i dobivaš jednokratno popust od 10% na cijenu. Hosting kompanija je vrh!!