Koji je najbolji hrvatski web hosting?

totohost neznam
mydataknox mi je jako dobar, na njemu sam 8 mjeseci
hostinger bjezi ca, kupili su ocjene u zadnje 2 godine tako da ih ne gledaj, uglavnom katastrofa

Potpisujem za Mydataknox, trenutno drzim 2 sajta i ne mogu reci nista lose.
Hostinger je s**** zesce, em je overrated, ne vredi tih para.

https://www.xhosting.hr/ … ja sam kod njih nešto manje od 2 mj, za sada sam ekstra zadovoljan!
U 2 mj sam imao biće 10 min downtime-a, brzina učitavanja stranica je i više nego dobra.

koristim studio4web za sebe i svoje klijente, sve ok…javi se na pm za kupon za popust ako se odlučiš za njih

Vidim kod mydataknox obicni host se moze zakupiti samo na godinu dana, interesuje me isplati li se platiti tj. vrijedi li da prebacim par sajtova kod njih.

Vredi, trenutno imam hostano par sajtova, do sada nisam primjetio nista lose.

Koji hosting bi preporucili za woocommerce shop? Naime trenutno smo kod studio4web na shared hostingu, ali cim je preko 5-6 usera istovremeno na stranici dobivamo limited resource 508 error. Znaci da mi netko kaze kakav hosting sa cca 300 woocommerce poizvoda treba da bi hendlao do 30 posjeta istovremeno a da se ne gusi? Zagusi se i CPU, i RAm i entry processes kojih je btw. samo 15 dozvoljeno.

Neki hosting sa LiteSpeed kešom.

1 Like

Plus.hr vam trenutno pruza najbolje u Hrvatskoj… ako ti nesto treba jace od toga, onda moras traziti izvan Hrvatske.

potpisujem za litespeed

i plus.hr i optimahosting imaju u ponudi litespeed servere … s tim da je optimahosting dosta jeftiniji :smiley:

1 Like