Koji program za pdf kupiti?

Kupujem program za uređivanje pdf-a, pa molim neke savjete za program.

Za sad je u igri Adobe Acrobat Standard DC, pa jel bolje s UPG licencom ili bez nje? Ima li uopće neke značajne razlike s UPG licencom?

Pozdrav,
Kako misliš uređivanje PDF-a?!

Ja koristim Nitro Pro i zadovoljan godinama…

Za otključavanje, otvaranje pdf-a, a ne samo za čitanje.

Hvala!

Postoji mnogo Free editing PDF programa, ali ti baš želiš kupiti?
Ja sam još prije 10-ak godina napravio neke PDF-ove, sve sa free programima. :blush:
Google je tvoj frend, a predlažem da počneš od ovog Foruma: Čime uređivati pdf file? :slight_smile:

Imaš tamo na toj temi koju ti je @c3po dao 2 software-a koja sam preporučio, svaki za svoju namjenu, a izdvojio bih još OpenOffice.

Licenca UPG je ako se ne varam upgrejd licenca sa prošle verzije ako je imaš original.
Ako nemaš to ti ne vrijedi kao licenca.

Ima brdo besplatnih softwera, no meni PDF kada je u igri 3 igraju važniju ulogu, Acrobat Profesional, Abby Fine Reader, i za stvaranje layout, priprema itd Indesigne.

1 Like

U ovisnosti koliko i u čemu je rađen izvorni pdf koji misliš prepravljati uzmi i program. Meni se najbolji pokazao Acrobat Profesional pa zatim CorelDraw za editiranje postojećih pdf-ova.
Za kreiranje novih pdf-ova (iz 0) možeš koristiti i OpenOffice alate koji su kad se naučiš raditi u njima vrlo dobri i besplatni.