Koju seriju gledate trenutno?

Doktor Foster odlicna serija!

1 Like

također preporuka za seriju Cobra Kai: Cobra Kai (TV Series 2018– ) - IMDb

1 Like

Kralj dionica, neka švapska serija.

Nakon glupavog plaćanja pretplate već uhuhu bez ikakve konzumacije usluge konačno odlučio nešto pogledat na Netflixu i izgleda promašio.

Pogledao zaredom 2 epizode i stao. Prebrzo ide radnja i općenito mi nije po ukusu obrada teme. Možda pogledam dalje jer ona crna muljatorica bi mogla u nastavku donjet malo zanimljivosti, ali od svih tih dobrih serija koje su hvaljene naširoko ja baš napikirao sranje, valjda me privukla “ambalaža” :slight_smile:

Počeo sam gledati Irac još kad se pojavio, ali stao nakon 20 minuta i još od tada planiram nastavit jer mislim da je dobar film. Ali želim neprekidno imati Netflix, ima odličnih serija i filmova, samo još da se prisilim nešto i pogledati :smiley:

Sa Netflixa preporuka:

Bas dobra serija. Evropska, tako da ne traje u besvijest, nego ima samo 12 epizoda, tj.4 sezone sa po samo tri epizode. Svaka sezona je na drugom jeziku sa extra dobrim glumcima.( Britanija, Spanija, Njemacka i Francuska) . Cijela radnja se odvija samo u ovoj staklenoj sobi gdje ispituju svjedoke. Svaka epizoda je psiholoska drama, sama za sebe.

2 Likeova

Odlican prijedlog, bacit cu pogled

Trenutno isto gledam Better Call Saul i isto uživam u svakoj epizodi…

Prije par dana pogledao jako dobru mini seriju Somebody Somewhere.
Jednostavno, simpatično, životno…
Ima malo “woke”-a ali nije na silu :wink:

I trenutno isto gledam BBCevu akcijsku seriju The Capture na koju sam slučajno nabasao i dosta je zanimljiva i dobra. Big brother is watching you :wink:

A svakako bi preporučio i ove dvije talijanske odlične serije ako ste već pogledali obavezne Narcose:

1 Like

Gommorah je rađena prema romanu Roberta Saviana koji je 2006. objavio istoimenu knjigu u kojoj je opisao svoja istraživanja kako funkcionira organizirani kriminal u Camorri.
Nakon toga je primio mnoge prijetnje od tog klana i od tada tip živi pod policijskom zaštitom.

Postoji još jedna super serija ZeroZeroZero prema njegovoj knjizi koja govori o internacionalnom trgovanju drogom. Nisam ju još gledao ali je imam na nišanu :wink:

ZeroZeroZero sam uhvatio samo jednu epizodu. Dosta me podsjeca na film Trafic posto pokriva nekoliko aspekata transporta i trgovine drogom. Vrijedno gledanja.

Pogledao nedavno Obi-Wan Kenobi. Ok je, ne bih je dvaput gledao.

Gledao Spartacus, ne mogu da shvatim kako neko može gledati tamo neke Lordove i ringove pored ovakve serije.

Nažalost glavni glumac je nakon prve sezone saznao da ima rak, te nažalost nakon duže borbe i preminuo. Tako da preostale 2-3 sezone nisu iste bez njega, ali bez obzira dobra serija.

Da, serija moje mladosti, savrtseno odradeno sve osim krvi, krv mi je nekako previse vjestacka uvijek bila :smiley:

Sada gledam seriju Rome.

Poceo sinoc Rings of Power. Svidja mi se.

1 Like

Andor počeo gledati, sviđa mi se serija dosta.

Ja gledam House of the Dragon. GOT serijal sam pogledala cak 2 puta oink. Ova serija je super sve dok me nisu razocarali promjenom glumica u epizodi 6 ako se ne varam. Zbog skoka od 10 godina, između dvije epizode, oni su postavili novu kraljicu i novu princezu, a kralj ostao isti, kao i ostali. To mi je bzze, mogli su ih sminkom postarat, nije 10 godina -100, al et. Ova nova nema drzanje prave princeze nikako, nije to TO.

Pogledao sve do sada na Amazon Prime, svakog Petka nova epizoda izlazi. Jako dobra serija. :ok_hand:

Sve preporuke za : The Cleaning Lady

Warrior

Cobra Kai

su top serije sve preporuke

Ja se izgubio u toj seriji, morao ponovno palit epizodu, pomislio prvo da sam pogrešnu seriju upalio gledati :rofl: :joy:

Pa da, ni meni nije bilo jasno, pa sam pauzirala i otisla na google da vidim redoslijed serija. Kad tamo sve naslovi bas o promjeni glumaca, bas su svi razocarani.