Koju seriju gledate trenutno?

Poceo da gledam Invincible. Animirana. Iskreno, privuklo me kada sam vidio ko sve daje glasove likovima i da je jedan od tvoraca Kirkman(jedan od kreatora The Walking Dead)

Ovu sam pogledao, solidna je:

Pogledao sam i prvih par epizoda ove od Stephen Kinga, takodjer solidno za sad:

Pisao sam ja o ovoj… necu spojlat, ali je serija TESKO sranje… znaci nerealno koliko je sranje, zali boze vremena :smiley:

Prve dve epizode su odlicne, 3 i 4 ajd nekako, al one zadnje dve teska katastrofa. Mogli su realno napravit 3-4 epizode, il zguzvat u neki film od 2-2.5h

A takve su i ocjene na IMDB, prve dvi 8.8 i 8.6, ostale 8 ili manje, a zadnja samo 7.3. Trenutno sam na petoj i to je još gledljivo al dosta lošije od prve dvi. Al već vidim kamo to ide… uglavnom odgledat ću do kraja sad kad sam već do pola došao. Nemoj spoilat :smiley:

@Kosana evo zbog tebe sam pocea gledat Better Call Saul :smiley:

Vec sam ga prije gleda pa sam odusta nakon 5-6 epizoda, al sad me zarazia pa ne mogu prestat gledat

1 Like

E ja sam to gledala godinama, kako koja izidje, tako da ne mogu ni porediti sezone, ali meni su sve bile dobre (gledam to kao zaokruzenu seriju). On je fantastican, a i Kim i njen uvijeni repic su mi “prirasli za srce” :-))
Posljednja sezona je imala mana, ali prastam.

Koju gledas sad?

Ja sam jedva čekao na početku da izađe ta serija, poslije launcha sam skontao da bolju horror seriju mogu u vanjskom toiletu snimit sa puno manje budžeta :sweat_smile:

ja sam slucajno krenuo gledat, i prva epizoda mi je bila bas ekstra… druga nesto slabije al idalje dobro… i posle toga su razvukli materijal (koji nije ni dobar materijal) sa 2 epizode na cini mi se 6? Sto bi rekao cro cop " KA TA STROFA" :smiley:

Radi nešta lelemudu jedan. Najlakše je serije gledat i ljenčarit po cijeli dan. Nikad ništa u životu postić nećeš sa takvim ponašanjem

Ja pogledao nedavno ovu seriju Coupling - Wer mit wem? (TV Series 2000–2004) - IMDb (što ostavlja link sa njemačkim titlom ko će znat)

Solidno mi sjela. Više ne djelim serije dobre ili loše no kako mi šta sjedne. Inače volim komedije ali na jednu dobru dođe 38 loših pa mi teško nać nešta da mi paše. A i neke serije koje su mi pasale nekad sad ih ne mogu gledat. Od ovih novijih slabo šta mi paše pa sam počeo prebirat po starijim komedijama, jer manje guraju neke stvari koje skoro sve nove komedije guraju

Pogledah i Bilions 5 i 6 sezonu jer nisu izašle nekad kad sam gledao seriju. A i to mi je onako serija, ništa posebno, par sezona dobre pa onda ukrug

1 Like

Haha ne brigaj vec zakazujem clanke na novim stranicama :rofl:

Ali, evo odlucia sam ovaj vikend pocastit malo obitelj pa sam ih odvea na odmor u drvenu kucu, taman izlazim iz saune :smiley:

@steelmaiden Iduci tjedan se vidimo ipak, ovaj tjedan nisam doma prakticki bia

Pomalo… Ja sam jučer bio na steaku kao podloga za pivkane. Al svejedno sam u hangoveru, savršenom stanju za dovršiti ovu seriju koju je Simeon izblatio. Pogledao sam prvih 6 i prve dvi su dobre, ostale lošije al i dalje su mi zanimljive.

1 Like

U zadnje vrijeme sam dosta toga uspio pogledat…

Jeffrey Dahmer je dosta dobar.

Još uvijek se gleda Saul, trenutno pri kraju 5. sezone i sve mi je bolji i bolji… Čovjeku jednostavno lik priraste srcu. :slight_smile:

Pogledao sam i simpatičnu irsku seriju Bad Sisters o sestrama koje pokušavaju ubiti ljigavog muža od jedne od njih.

Započeo gledati jako dobru seriju o psihoterapeutu (Steve Carell) koji dobiva novog pacijenta, serijskog ubojicu.

I sinoć pogledao odjednom super BBC-evu mini seriju od 4 epizode Inside Man. Da, i u njoj ima serijskih ubojica :slight_smile:

Ima slabu ocjenu na IMDB-u (7.1 je za serije malo) al obozavam viditi komedijase u nekim trilerima, ko recimo Jim Carreya u The Number 23, pa mozda ovoj seriji dam sansu.

jes zavrsio s outsiderom? :smiley:

Je, vidio sam da ima malu ocjenu.

Al ne gledam te ocjene skoro nikad, gledam da mi je zanimljiva po radnji, ideji, snimanju, drugačija…

Ocjene su statistika za što je najveći broj ljudi, a po ljudima je HDZ najbolja stranka već 30 godina tako da…

Po IMDB-u su najbolji filmovi o super junacima i romantične komedije a to meni na ništa ne liči uglavnom.

A pogledao sam, prvih par serija su bile odlicne jer nisam mislio da ce se sve okrenuti prema babarogama, pa onda svaka iduca serija sve losija, a zadnja najlosija… tocno kako je i na IMDB-u bilo ocjenjeno :slight_smile:

Vdis da si ipak pogledao :smiley:

Uglavnom ima masu filmova s losom ocjenom koji su dobri i obratno ali sam se puno puta zeznuo i gledao totalno smece od filma da bi kasnije vidio da na IMDB-u ima ocjenu 3.5 pa bi si ustedio vrijeme da sam to znao ranije.

Ne volim ni ja te zanrove, al npr. Nolanovi Batmani su jako dobro snimljeni pa imaju opravdano te ocjene, mada ja meni drazi onaj stari od Burtona, valjda jer sam ga gledao kao dijete. U svakom slucaju mislim da npr. psiholoski triler s ocjenom 7.5+ (npr. Vertigo, Psycho, American Psycho, Machinist, Taxi Driver, Zodiac, Prisoners, Mulholland Drive, Memento, Seven, itd…) rijetko kad bude los.

nama koji volimo trilere vjerojatno neće bit loš ali nekog tko voli komedije ili Chuck Norissa je to vjerojatno previše za razmišljat, oni gledaju film da se zabave

Vertigo, mogli bi pogledati ovih dana, ni ne sjecam se. American Psycho, jedan od rijetkih gdje moj suprug i ja imamo oprecna misljenja. Meni je bio iritantan. (Ko bi rekao da ga je zena tako brutalnog rezirala). Memento, kroz maglu…znam da mi je bio dobar ali i falilo mu je nesto da bude sjajan. Machinist - par filmova je bilo sa temom insomnia i to poslije Fight Club-a. I neekako tad u seriji filmova koje sam gledala je bio blijed. Zodiac isto buduci da je od Finchera, ocekivala sam vise. Ipak je bolji od Panic Room koji je bio los. Poslije toga nisam vise ni ocekivala od njega neki novi Fight Club
Taxi Driver, pa onda iza njega Mullholand Drive su mi ipak najbolji s ove liste. Iz Mullholand Drive mi se onaj preobrazaj Naomi Watts (mislim da sam je tad prvi put gledala) bas urezao. Tad dam je prvi put gledala. Poslije u 21 Grams se potvrdila kao briljantna.

Kojim filmovima ste vi dali 10 poena?

Ja sam samo njih par ocijenila sa 10. Dogville i The Revolutionary Road su filmovi kojima dadoh 10 poena na IMDb (cini mi se, provjericu). A ne bih ih vise gledala jer nemam hrabrosti.

Ovo nisam dugo gledao, a vise ni ne sjecam radnje pa bi mogao opet…

Nisam aktivan korisnik IMDb-a al recimo da bi LOTR i Šindlerova lista od mene imali desetke. Totalno različiti žanrovi al prvi mi je super zanimljiv, a drugi je jedan od rijetkih koji me zamalo rasplakao.

Jučer pogledao Licorice Pizza i jako je simpatičan i dobar film, super glumci.

Napomena: lagana drama, nema mrtvih :slight_smile: