Koju seriju gledate trenutno?

Od filmova koje sam zapazio i koji su mi se svidjeli su 12 Angry Men (američka verzija iz 1957. ali nije loša ni ruska varijanta tamo negdje s početka 2000-ih).
Zatim pamtim kao savršene talijanski Call Me by Your Name, svi filmovi od Paola Sorrentina, The Matrix, Eternal Sunshine of the Spotless Mind, The Wizard of Oz, Fight Club,…

Al tema su serije :wink:

Ovo smo bas skoro gledali. Kao preporuku moje drugarice s kojom sam visila nekad u kinu. Njoj je u top 10.

Nisam gledala, a svasta znam o tom filmu. Onaj mali Timothee Chalamet je buduca generacija, zasluzeno cini mi se. Gledala sam ga u Woody Allenovom A Rainy Day in New York. I nigdje vise (toliko sam jo u trendu). Uskoro bi trebali odgledati Dune.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind- sjajan
Fight Club - No. 1 Neponovljiv. :slight_smile:

Haha, a vidi stvarno :slight_smile:

Da, jos jedan od onih koji je super, ali ne bih ga opet gledala. Radije “obicne” price Woody Allena vise puta

E i sjetio sam se još jednog sjajnog, dragog mi filma s Kosaninog govornog područja. :wink:

Lola Rennt je i danas, nakon 25 godina super… kamera, režija, montaža, kombinacija raznih stilova i jedan od najboljih filmskih soundtrackova.

Mućke su bile odlična serija, vrhunski humor, šteta da nema više takvog humora, sve što je novije, veća katastrofa…

Poceo sam gledati ovu od redetalja Darka, al za sad me nije nesto previse zaintegrirala:

Pretpostavljam da ce biti solidna al nista posebno.

1 Like

Odlična serija! :grinning: Mene je oduševila! Neobična priča drži pažnju ! Svaka preporuka za pogledati!

1 Like

trenutno sam u fazi gledanja skandinavskih filmova/serija na netflixu pa sam odgledao seriju o tome kako je nastao Spotify, ok serija

1 Like

Baci pogled na Becker, ako nisi gledala. Starija je (1998-2004), ja sam je nedavno sasvim slučajno otkrio i nevjerovatno mi je da nije popularnija. Jedan od najboljih sitcoma koji sam gledao.

Hvala ti na preporuci, svakako ću pogledati!

1 Like

Nije loše, sjebani detektiv rješava slučaj sezonu po sezonu

Odlična serija, i prva i druga sezona su jako dobre.

Simpatična serija 7/10

Trenutno gledan Swamp thing i Scrubs

Jako pitka serija, jučer pogledao cijelu 1. sezonu u komadu :wink:

Trener američkog nogometa stiže u Englesku voditi njihov klub.
Serija više govori o pristupu životu nego o nogometu, vrlo dobri i simpatični glumci, humor pravilno doziran. Preporuka :+1:

4 Likeova

Pogledao sam prvu i drugu sezonu Ted Lasso na Amazonu. Pridruzujem se preporuci, a posebno ako ste Man Utd fan jer je jedan lik u seriji napravljen po profilu Roy Keanea.

Black Knight

Westworld

Pogledasmo 2. epizodu, i ove dvije su bas zanimljive. Vjerujem da je prva sezona cijela dobra, za dalje cu vdijeti da li da se upustam.

Aktuelna tema, iako je snimano 2016. Preporuka:

Svijet covjekolikih robota stvoren da zadovolji ljudske fantazije.
Znanstvena fantastika + akcija + drama

Pogledao sam seriju SAS Rogue Heroes jer se snima u Istri upravo, pa me zanimalo što je to. Sviđa mi se serija

2 Likeova

Ja i žena upravo završili Ozark na Netflixu. Odlična serija. Pokušavali smo gledati Game of Thrones i Westworld - nama su te serije živa dosada. Moguće da su kasnije zanimljive ali ako te serija nije dobila u prvoj epizodi, jbg…

ooo fenomenalna serija Ozark! :grinning: nešto na fazon breaking bed serije. Mene je oduševila!

Meni je Ozark dobra prva sezona, ostale dosadne. Breaking bad puno bolja i intezivnija. No meni je i GoT jedna od najboljih serija svih vremena pa nam se ukusi ocito razlikuju.

Trenutno gledam Twin Peaks po treci put jer cura jos nije pogledala.

1 Like