Koliko se zaradi od Taboola

Ništa, jedino nam ti preostaješ…za sada. :wink:

2m ompresija, reci samo koliko u proseku mesecno i imas posete tako mi lakse da poredim😂

Imam oko 500k poseta mesečno. :blush:

Možda sam zaboravio važno da napomenem da imam oko 1M svojih Facebook fanova. I o tome sam pričao sa njim, njih to ne zanima toliko odakle dolazi traffic. :grin::blush:

evo baš gledam svoju stat… cijelu ovu godinu imam mjesečno u prosijeku 1,6M pv…
prema računici tog tvog pajde, ja bi mogao kod njih uzimati cca 15k €/mj

zato rekoh, to mi apstraktno, pa de ti isprobaj pa javi :see_no_evil:

(posjeta je 20% hr, 20% srb, 20% bih, ostalo zapada, najviše njemačka oko 15%)

priupitaj ti njega, jesil dobro čuo ‘tauzen’ :joy:

1 Like

Haha, sitna sam ja riba :blowfish: ja imam oko 60k mesecno na jednom sajtu

Mislim da ne mogu proci taj uslov. Da udjem kod njih

1 Like

Bilo bi zanimljivo da kolega @Opica kaze nesto na ovu temu? :slight_smile: :grin:

Mnogo dobra stvar je sto sam dobio kod Taboole i nalog kao oglasivac. :grin:

Gledam po YouTube ljude koji plate po kliku Tabooli za neki clanak a ovamo budu u plusu na adsense i samu Taboolu.

Da li je ovo neko probao sa nasu NativeMedia? Da plati oglasavanje a ovamo da bude u plusu na adsense i neku drugu mrezu (taboola)? :slight_smile: jer ako dodamo da svejedno imamo solidnu posetu na taj clanak i to poguramo sa reklamom, skoro je sigurno da cemo biti u plusu.

pusti komplikacije :joy:
baci review

daj ne budi kao ostali i baci review dosadašnjeg vremena :slight_smile:

Čekaj malo čovek tek počeo ( i pitanje i dal je još počeo) s taboola pre par dana .Treba barem mesec dana da se vidi kako fukcioniše što kažu.

Korisnik je banovan, tako da cete tesko da dobijete review.

1 Like

Ahaha kakav mrtav ladan odgovor :joy: nasmeja me sad! Jel to korisnik trenutno nije dostupan molimo pozvite kasnije

Tesko da ce i kasnije da se javi :slight_smile: Mozda ako vrati pare svima koje je zeznuo na forumu :slight_smile: Covek koji po prici zaradi silne pare se bruka za 100-200$…

2 Likeova

On ja mislim da racuna i u te silne pare koje kaze zaradjuje i to sto prevari ljude hahahaha

1 Like

Sad kad promjeni provajdera i opet se pridruzi forumu hahahahah

Suvise je glup, lako ce da se provali ko je. Prevelik ego ima da se ne pohvali sa istim stvarima :slight_smile:

2 Likeova

Mislim da bi trebalo black list napraviti na forumu sa svim prevarantima, a ne bi bilo ni loše za VIP članove napraviti sekciju gdje su stari prevaranti pod novim nickovima :slight_smile:

To sam ja na temi i predlozio, jer stalno se vracaju…

Nemoj to mozda sad promjeni taktiku pa ga valja ganjati…A vec je on tu sigurno hahahahah

a šta se desilo ? koja prevara u pitanju?
ja s njim razmjenio par poruka izgledo normalan…
koji je dupli nalog? jel onaj što preskače terapiju, pa *ebe nas sa nekim viral objavama na fb i njegovim doseegom?