Taboola bolja zarada od Adsensa

Ne znam jel jos netko koristi isti program ali sa taboolom u zadnje vrijeme zarađujem u prosjeku 30% više od Adsensa.

Ctr često zna prelazit i 4-5% dok mi je adsense dosta lošiji. Čak bi najradije izbacio adsense i više oglasnih jedinica od taboole postavio :smiley:

Imate li sličnih zapažanja?

1 Like

Koja nicha je u pitanju?

Ne volim te “nečujne” advertising programe. Jer mi se desilo da sam imao reklame na stranici, zarada je bila super,sve divno i krasno dok jedan dan nisam nestao sa googlea. Ispostavilo se da reklame imaju neki malware i dobio sam manual actions u google webmaster tools. Trebalo mi je vise od godinu dana da vratim pozicije. Ad center je bio u pitanju…

Taboola je vrlo poznata Native mreza. Reci mi samo jel engleski ili domaci sajt u pitanju i koji niche?

To je premium mreža a koriste ju među ostalom russiatoday i tako neki jaki portali kao cnn itd. Manualno odobravaju sajtove preko kontakta mailom koji ispunjavaju uvjete. Više mjeseci ju imam na webu i nema problema sa adsensom niti google pozicijama. Legalno i white hat je.

@mrcina generalno zabavna niche-a

@imemperor1 engleski je

1 Like

Kako se moze prijaviti na to, ne vidim nigdje signup link ?

Koji su uslovi za njih? Koliko poseta npr?

500 000 pageview mjesecno + eng sajt + njihova osobna procjena

2 Likeova

Pageviews mi nisu problem, ali eng sajt jes…šteta, a taman mislio pokušati s ovim…btw. kako ti ide sad nakon 11 mjeseci?