Koliko stvarno se moze zaraditi (i)legalno sa filmovima

Razlika je ta sto se na google-u prikazuje samo link, link na slike, link na video.

Kad kliknes na neki link vodi te na drugu stranicu.
Kod vas to nije slucaj. Ja ne bi mogao recimo mirno spavati.

Ja ne spavam mirno poslednjih 20 godina, to te valjda i tera da napravis mrezu od preko 150 sajtova :slight_smile:

Ima gledljiv,poslacu ti na poruke.

Posalji, da sklonim to, mada je verovatnoca za tako nesto 0.01%

OK castis burek :joy: au tek sada vidim da si napisao domaci.:sleepy:

1 Like

Častim burek, ionako danas slavimo 17 godina burek foruma :joy:

2 Likeova

To ti kažem, ne kršimo srpski zakon :smiley:

U Hrvatskoj su distributeri podigli tuzbu zbog stranih filmova,tako i u Srbiji mogu ali otom potom,svako neka radi kako hoce.

https://www.informacija.rs/Sajber-hronika/U-Hrvatskoj-uhapsen-vlasnik-popularne-Filmovite-Krao-komsijama-internet-i-na-filmovima-i-serijama-zaradio-600-hiljada-kuna.html

Jesi li procitao link ka dmca-u koji sam poslao u poruci iznad?

Hvatska beše članica EU? :slight_smile:

Sad sam procitao na tvom sajtu DMCA i isti je kao i moj i kao kod vecine sajtova koji kao i ja imaju tekstualan sadrzaj i postavljaju na sajt samo youtube klipove i dalymotion ali opet nisam siguran ko je 100% vlasnik video snimka pa zato imam DMCA.

Jeste clanica EU ali su zakoni u Srbiji slicni ili isti kao u EU.Ako pokrenu tuzbu iz WB mislis da ce ovi nasi cutati.Pa odmah ce pokrenuti tuzbu.

I jesi li prodao na 10k ili 20k :slight_smile:

Zakoni u Srbiji jesu slični ali je ovde fora što ja ne kršim ni američki zakon :slight_smile:

mislim da je bilo na oko 18.000$ :slight_smile:

2 Likeova

Nikad mi ni nije ni bilo jasno da prolazi to da se svesno postavljaju filmovi,koji su zasticeni autorskim pravima i to traje i dalje a borba protiv piraterije u “velikom zamahu” Ljudi se zakopaju i sakriju kod offshor hostinga i domena pa onda postavljaju filmove na svoj sajt a ti i ime i prezime i sve javno i vec 3 godine izdrzavas.Svaka cast

Da nije piraterije, ljudi ne bi ni znali da postoje filmovi, tako je od pamtiveka :slight_smile:

I ne bi placali kazne jer ih samo gledaju :blush:.Ko primer sto porodice plate kazne,jer dete gleda crtac a popcorn radi normalno,neke stvari nikada nece biti jasne.

Zato sam i napisao ovo skoro, al retko ko primenjuje: https://www.mcloud.rs/blog/1-1-1-1-ili-kako-da-stvarno-ubrzate-svoj-internet/ :joy:

Da li je ovo isto kao Ctrl + N il ije bolja privatnost ? Internet verovatno bude brzi jer se ne cuva kes li istorija koji vremenom ako se ne ciste opterete pretrazivac. Ja inace uvek koristim vpn.

naišao sam na dosta članaka o tom cloudflareovom dnsu … sumnjičav sam … koristio sam jedno vrijeme ali sam vratio defaultne postavke

Potpuna privatnost, provajderi ne mogu da vide šta radiš, ne ide preko njihovog DNS-a

2 Likeova