Korona virus pred vratima

pa to je mentalitet funkcionera na balkanu … svi su glupi samo su oni pametni

Nasi uvijek prvi krenu stvarat paniku, a zadnji reagiraju.

coronavirus.com neko kupio, nisam ja.

Odavno je neko razmisljao u tom pravcu :slight_smile:

Split, grad slučaj haha :smiley:

1 Like

Virus je opasniji nego sto se ovde kod nas prenosi jer vecina ljudi kod nas zivi u nekakvim teorijama zavjere i glupostima. Ovo je daleko ozbiljnije nego sto ga mi svi dozivljavamo, kao i to da sve vlasti kriju pravu istinu kako o broju zarazenih tako o broju smrtnih slucaja sto ce vam biti jasnije iz stock marketa i onom sto ce da se izdogadjat u narednih 6 meseci. To kako se kod nas pojavio i kako je neko u infektivno zbog tog virusa smatram da je cista laz vec je nesto drugo u pitanju jer da ima coronavirus svi koji su bili u kontaktu sa tom osobom doktori komplet bi bili zarazeni.

Da dodam najjace od svega sto tek ovi nasi doktori nemaju pojma sa cime ce se susret. Kad mi moramo da saljemo nalaze i da cekamo odgovor koliko smo napredni…

Samo da napomenem da ni WHO ne zna sa cime se susrela a mislim da se ne mogu porediti po resursima.

1 Like

Zanimljivo jako haha :slight_smile:
Izgleda da je potvrdjeno u hrvatsku da je taj momak zarazen. Mada nema jos uvijek

U Bosni tri kineza valjda sumnjaju da su zaražena. Jadna im majka ne znaju gdje su došli, korona je mila majka za naš zdravstveni sistem i doktore. Više će im tokar pomoći nego korumpirani doktori i ljudi koji su preko strane dobili posao.

1 Like

Ovo kad stvarno dodje kod nas, haha kakva ce tu panika i kasapana u markete da nastane

A vidis preseravanja… Coronu prelezi 98% a da to ne oseti… a i usto vrijeme spominje brojke od 26 miliona obolelih od sezonskog gripa a 14,000 umrlih… pa kad bi se brojke (njegove) makar poklapala, mogo bi reci da je 2% od tih 26 miliona preko pola miliona ljudi- sa posljedicama… mnogo gore od tih 14k :smiley:

Pricas o teorijama zavjere…a sam iste umisljas.
Ovo gore nije laz…znam provjereno i znao sam tu informaciju prije neg je izasla u medijima.
Dakako…pitanje je tko je jos tu zarazen, tesko da samo on. (Inace se s curom vratio iz Milana)

Tesko da ce se ovo obuzdat…protutnjat će svijetom “malo jača” gripa.

Pravo pitanje je hoće li po svoj danak dolazit svake zime… ako se tijela ne ciste skroz od toga nakon preboljenja.

kod nas u bosni ako oboljeli ne umru od virusa umrijet će od doktora, dovoljni su doktori da ih ubiju, ne treba virus

ja sad tražio maske po apotekama nema nigdje, nema ni na zalihama, kaže žena sve se rasprodalo ima par dana

2 Likeova

“Ja sam otišao, u avionu sam, idem za Mihen i od tamo letim za San Francisco i boli me k…” :rofl:

1 Like

Eto ti biznis ideje, otvori štand sa maskama, ima da ide ko halva.

1 Like

Pa ja sam naletio na neku divlju stranicu na netu prodaju za 10 eura 50 komada.

Takve maske ne štite!!!

unnamed

A u Crnu Goru se vraćaju kinezi da nastave izgradnju auto puta :blush:. Sad će tek da piči brzinski :grin:

Ja si bas mislim od jucer da je to prilika i po za biznis. :slight_smile:
Svugdje…al bas svugdje se spominju te maske kako fale. Kod nas vec fale…prije nego je virus i dosao, a kakva ce tek biti potraznja ako se ovo raziđe ko u Italiji. A ako se raziđe i dalje…potraznja ce samo rasti.

I nebitno sto maske ne stite…potraznja je ocito daleko veca od ponude.

Ma ove maske su jeftine. Treba biti originalan i smisliti neke “posebne”, ako nista drugo bar u drugim bojama, sa nekim naptisima i prodavati ih x3 :slight_smile:

Naravno, ovo je sve sala. Nikad nisam voleo zaradu na osetljivim temama.

Primera radi, danas nadjem KW sa decijim sedistima za kola, ultra easy. 1.5k m/s i nisam hteo da ga odradim. Kako da nekome savetujem u koje sediste da stavi dete kad znam da ce revju da bude pisan od obicnog pisca a ne eksperta…

3 Likeova