Korona virus pred vratima

Pa ovde samo ti nekome stalno trljas nos,pa naravno da svako normalan zeli da bude poseban, unikatan, drugaciji,samo ko nema gram mozga slepo slusa,politiku,crkvu ,drzavu,sta drugi kazu, i tako prodje celi zivot slusajuci druge i ziveti po njihovim standardima,uredbama i ocekivanjima ,
to nije zivot to je robotika,ujutro pogledas tv sta ti je raditi i juris,

Ja sam drugaciji od svih , ovo danas je potpuno dirigovano drustvo bez svoga stava i misljenja BEZLICNA MASA neke materije , ne bi se moglo nazvati LJUDI
jer ljudi su postali ljudi kada su poceli misliti,koja se valja u pravcu PROVALIJE i svakoga bole k,a ,gde svi tamo i mali Mujo ,tako su rekli sveznajuci na TV,

Neko se zali da maske mogu da odmognu, odnosno da se vraca taj ugljen monoksid, cilj maski je da kada dises i pricas da ne siris direktno jel tako, a sto se ne napravi da postoji mali prostor izmedju maske i tela, da vazduh moze da cirkulise, sigurno bi bilo lakse ?

PA DAL ZDRAV MOZAK kaze da je tako ,dal neko ko ima imalo mozga zna da kada izdahnes ako nema prostor za izdah da se vraca nazad kada ponovo udahnes ili to treba NACRTATI ,kakve maske kakvi bakraci ,

1 Like

A sta ti znas o meni da mozes da komentarises mene i moj zivot i to u sta ja verujem i kome ja verujem?
Pametan covek zna da nesto ne zna pa onda poslusa savet nekoga ko je kompetentan, a glup covek i dalje tvrdi da nesto zna i ako ne zna.
A ti si dubokooooo u ovoj drugoj grupi koja misli da sve zna. A ti si jako, jako xxxx

Najgore je kada ne znas sta pricas ,samo si ti taj koji sve zna,:stuck_out_tongue:
u sve se mesa ko margarin,

Ne vraca se, maska propusta sve.

Citiraj gde sam ja rekao sta i kako treba. Ma sta se ja sa tobom raspravljam, nebitan si lik totalno za mene… Za sve ove godine na forumj nista pametno i korisno ne procitah od tebe, vec samo neko prazno pametovanje i dozivanje udbaskog vremena…Tako da ne vidim dalju svrhu bilo kakve komunikacije sa tobom.

Dal ima ista pametnije nego kada se covek poziva na ZDRAV RAZUM ,na MOZAK , i propagira SVOJEGLAVO RAZMISLJANJE svojom glavom svojim mozgom,ne TV i internetom i sta je baba Vanga rekla
,

Sto se tice tog praznog prostora, meni je vise u glavi lagodnost jer jednostavno prilepljeno uz telo nije prirodno i smeta, pogotovo ako za vreme posla moras da je nosis, kada si u zatvorenom prostoru kao gost mozes se naviknuti i pogotovo ako nije cesto, ali ako maska nije nuzno zalepljena za lice nego da postoje neki ojacivaci sa strane gde ti nije spojeno, a opet moze da radi svoj osnovni posao, odnosno da li sa medicinske strane mora da bude zalepljeno ?

Pogledaj video koliko steti. Nema stete po zdravlje. Sve je stvar navike.

Ondanti definitivno ne mozes da se pozivas na zdrav razum, jer ga nemas. A cim znas sta se emituje na TVu znaci da ga i gledas za razliku od mene komenTV sluzi za ovo :wink:

Ti si sada kao pametan na TV slusas radio , e zivote,

http://play.radiostanica.com/player/2129/naxi-boem-radio

na tv gledam sta se desava ,jer ipak moram znati sta se desava

ali ne gledam glupe emisije gledam 4 razlicita vidjenja neke situacije,

HR TV CRNA GORA tv HUNGARY tv RTS jer covek mora biti informisan u danasnje vreme ,

Steta sto si glup pa brzo izvetri ta informisanost…

al sam bar mator ,pa malo imam vise pameti i iskustva od takvih zelembaca ka ti,

Eee brane, ne znas ti nista na zalost. Samo si previse pun sebe, a nisi ni svestan koliko nista ne znas…Klasicna matora glava koja misli da sve zna.
Dosta je bilo rasprave sa tobom, povlacim se uz priznanje da si sve u pravu.

1 Like

…rece neki doktor na facebooku i uradi test od 5min :smiley:

Mislim mozda i propusta sve samo je smijesno uzimati ovakve primjere kao neke dokaze necega :slight_smile:

Izvini a sta je smesno? Oksimetar nije tacan? Nesto drugo? Mozda je ona reptil pa ona ima sira pluca pa joj maska ne smeta?

Prije svega treba da iskuliras malo, ko spominje reptile ili bilo sta slicno ? :smiley:

Sta je smijesno ? Smijesno je to sto jedna televizija (ili sta je vec) uzima kao dokaz post sa facebooka od neke no-name doktorice.Znaci ovaj video je na nivou istom kao i ona slika sto si postavio o distanci i prenosivosti korona virusa ako (ne)nosis masku, ali pored toga je i na nivou nekih gluposti o teorijama zavjera koje nemaju veze sa zivotom :smiley:
I smijesan je sam test, punih 5 minuta wow :smiley:

Da je kojim slucajem mitok (dajem samo primjer) postavio isti snimak samo da ovaj oksimetar pokazuje suprotno od trenutnog ti i par ostalih bi ga razapeli kako to uopste nije vjerodostojno i da svaka budala se moze tako uslikat i postaviti sliku na facebook :smiley:

1 Like

Ne videh da su ti bili smesni oni video snimci koji sunpostavljani bez dokaza, pa cak i oni o reptilima pa reko verovatno se slazes sa njima.

A koliko traje analiza oksimetrom? Onaj ko nece u nesto da veruje ce uvek da nadje neki izgovor. Ovo uopste nije u rangu one slike jer je potkrepljeno dokazom. A da li je ova doktor ili ne, to je najmanje bitno, jedino sto je bitno je rezultat nivoa kiseonika u krvi, a ova spravica koja to jako precizno meri kaze da je nepromenjen. Dakle, maske ne mogu coveka da guse, covek ce da ima ono sto mu je potrebno. Doktori u operacionim salama nose i po 10+ sati maske kad imaji slozene operacije pa ne padnu u nesvest (sto je posledica ako covel nema dovoljno kiseonika). Takodje rekao bih da im ne umiru ni sive celije zbog nedostatka kiseonika, jer su doktori uglavnom jako pametni ljudi.

wtf :smiley:

Dokaz je to sto se doktorica uslikala sa oksimetrom na ruci i rekla “hej vidite, nije mi nista” :smiley: Mislim mozemo ici u krajnosti ovdje, ko ti moze garantovati da je slika s maskom nije nastala odmah neposredno nakon stavljanja maske ? Tebi ako su ovo neki jaki dokazi, onda ne znam stvarno :smiley:

Ja i dalje ne mogu reci da ovo sto je ona rekla/pokazala je netacno, jer ne znam - samo komentiram jer mi je smijesno navodjenje ovakvih klipova kao dokaza za nesto relativno bitno.
I da, ja kad skinem masku osjecam ogromno olaksanje, to je naravno subjektivni osjecaj i ne mora apsolutno nista da znaci.

Ne znas da li je tacno ali ga diskreditujes smehom :smiley:

Ma meni si ovdje ti najsmjesniji sa tim sto se smijes drugim snimcima (koji se kose sa tvojim stavom) a 100% vjerujes u random slike sa interneta i ovakve snimke :smiley: