Korona virus pred vratima

Moj snimak ima dokaz, a snimak koji je zasnovan na “verujte mi ja znam” za mene nije validan.

Ovo je i meni odmah palo napamet :slight_smile:

Ali je bitno kad netko govori nešto suprotno. Onda mu se broje i krvna zrnca i traži se što je sve ikad u životu izgovorio :smiley:

A jel možda tako i u suprotnom smjeru ? :smiley: Jeronimo, danas ti ne ide, vrati se sutra :slight_smile:

Prvo sam mislio da se radi o video dokazu, ali onda sam pokrenuo klip i vidim da se radi o fotki. Strašan dokaz :smiley:

Moje mišljenje je da maska ima svoje dobre i loše strane. Nešto sigurno zaustavi (što dolazi iz vana), ali puno toga i prođe. Što se virusa tiče, mislim da je jako mala sigurnost nositi masku pošto je dokazano da virus može proći. Kod disanja kroz masku, ne mislim da ćeš se onesvijestit, ali mislim da dugotrajno nošenje maske ne može biti bez ikakvih negativnih posljedica. Vjerojatno te negativne posljedice neće biti ozbiljne, ali vjerujem da ipak postoje. Sama logika govori da ćeš sigurno udahnuti barem dio izdahnutog, i ako to radiš cijeli dan onda ti se kvaliteta udahnutog zraka narušava. Ja masku i tako ne nosim iz principa, a ne jer se bojim da ne padnem u nesvjest. Ne vjerujem u laži s televizije i glavnih portala jer nisu još ništa dokazali osim da cenzuriraju sve koji misle suprotno, pa se ne osjećam neodgovornim ne noseći masku.

A ovi su brzi :slight_smile:

Nije ni meni bilo logično da bi bili toliko glupi da bi još 2018. otvoreno prikazali kupnju testova za covid-19, a znaju da ima ljudi koji kopaju i koji će kad tad to iskopati. Ali pravo je pitanje da li se ta oprema u tim količinama kupuje svake godine ili je možda WHO ili netko drugi dobro upućen u planove dao naputak državama da kupuju tu opremu kako bi bili spremni “dokazati” postojanje pandemije kada za to dođe vrijeme :slight_smile: Ne znam, samo postavljam pitanje :wink:

A di je pečat? :smiley:

Fotkano neki dan. Nema distance, a bome nema niti maski. Pola ljudi na fotki u rizičnoj skupini što se tiče godina. Izgleda da su istovremeno zakazale sigurnosne službe 3 države, uključujući i onu moćnu od SAD-a, kad su zanemarile rizik od širenja strašnog virusa i dopustile okupljanje bez distance i maski. Inače zavaraju šahtove i po cestama pored kojih će proći 200 na sat delegacija sa puno niže rangiranim štićenim osobama, ali sada nisu smatrali potrebnim niti barem za slikanje naložiti stavljanje maski.

Pa ti vjeruj u strašnu koronu :smiley: Faktograf, jaaaaaaaviii seeee, jaaaaaaaavii seeeeeee. Mora da je ovo fotomontaža, ali daj nam ti faktiću to potvrdi, znat će EU honorirati tvoj predani rad :slight_smile:

1 Like

Čitam nešto komentare ispod članka o Noletovom izbacivanju sa turnira, i jedan lik postavi ovu sliku kao razlog zašto je izbačen:

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Covjek cije glasacko tijelo mrzi maske, karantin i sve sto ide uz to- ne nosi masku za slike wtf kako je to moguce.

Jos ce neko dopisat da bi diskreditovao ljevicare u US “klimatske promjene su prevara, Obama se vozio avionom”

Inace, samo tribalizam:
" In an interview with the Wall Street Journal last month (jun), Mr Trump suggested some people might wear masks to signal disapproval of him.)"

1 Like

Da, da, to je to! Kak sam glup :slight_smile:

Ja na slici vidim predstavnike dve drzave :wink:

1 Like

Ne bi se štel mešati :slight_smile:

Prostom matematikom za koju se ja zalazem uvek bez sinusa kosinusa i nepoznatih x z q moze se zakljuciti da ako dve drzave potpisuju neki sporazum a treca SAD je posrednik da na slici ipak ima mada nije lako zakljuciti PREDSTAVNIKA TRI DRZAVE ipak za to treba malo logike i malo pracenja desavanja iz okoline,

dakle 2 + 1 = 3 bar kod mene,

Za tu matematiku te nabijem tamo gde sam najtanji :wink: Srbin a ovako racuna…Lepo rekoh ja da si ti matori retard…

vidis kada imas mozga i dovoljno godina iskustva i znanja onda se ne ponasas tako kao ti PROSTACKI ,nego dostojanstveno prihvatis poraz i kritiku,ajd sada laku noc ,

Nemas ti brane mozga, upao su u klimaks pa sernjas po ceo dan. Vise ti se patka ne dize bez vijagre pa te frustracija ■■■■ da ■■■■■. Za Srbina postoji samo jedan rezultat na ovoj tvojoj jednacini a rezultat nije tvoj :wink:

hahah

3 Likeova

Nadam se da ga mitok nije podijelio ovdje :joy:

“pa nebitno dal je ovaj covjek izmislio ovo ili ne, ne znaci da ovo sto je objavio nije tacno :D”

Kada glupost izmakne kontroli da čak i newsbar napise ozbiljan clanak:

Prisustvovala sam “svecanom” prijemu prvacica u skole. Svi roditelji ali i klinci nosili maske, samo im okice vire. Tesko se staviti u ulogu djeteta, ali mislim ipak da se vecina nas moze sjetiti bar onog straha kad dolazis prvi put medju toliko nepoznate djece (a jos ti pricali kako od danas nema vise igranja po cijeli dan, i da ces morati sjediti i slusati uciteljicu )…
Elem, kako li je tek toj djeci kad jedni drugima ne vide lica. A ni uciteljici, direktorki, drugim roditeljima. Meni su iskreno izgledali isprepadno i za djecu maska vrlo vjerovatno ima negativnih psiholoskih strana.

2 Likeova

Eh tako ti je to kad se gleda samo na jedno i razmislja plitko.Nek se niko ne zarazi, a ostale posljedice koje nastaju tim mjerama ko ■■■■.
Mislim nije to samo problem u vezi djece, vec ima masa drugih stvari gdje se sve zapostavlja radi korone, i to je ono sto mene najvise nervira u cijelooj ovoj prici.

I koja je uopste svrha da djeca nose maske ? Zar nije bila prica kao da se ona ne mogu tako lako zaraziti, ili sam nesto krivo procitao ?

Kad je sustav u kaosu, ne može se stići baviti svime.
Stručnjaci se boje da bi Korona tek mogla izazvati generalni kaos gdje se tek onda nitko neće moći baviti sa ničim drugime.

Tako da ovo svjesno ne bavljenje drugim stvarima je u cilju spriječavanja još većeg kaosa gdje će tek onda sve drugo otići u pm. (ne u privatne poruke, nego u pm)

Da li su trenutno dobro posloženi prioriteti, to nitko ne može sa sigurnošću tvrditi.

Što se mene tiče, brzo ćemo saznati jesu li mjere u aprilu bile pretjerane isto tako jesu li ove sada pretjerane ili premalene. Zima će sve pokazati.