Kratko pitanje - da li instalirati GTA V na SSD ili na HDD disk?

Nije ni meni jasno u čemu je problem, iako se ja baš niti ne kužim te stvari.

Imam original Windows 10, instalirane prije par dana. Grafička valjda radi normalno jer ne javlja nikakvu grešku i normalno piše koji je model i koliko ima memorije

ja na i3 i gtx950 2gb vrtim na full u 60fps, monitor acer neki 23" plaćen oko 600kn s kompom… pitaj na https://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/ sigurno će ti bolje znat reć nego mi…

A sad za instalaciju na hdd ili ssd, ssd ak se ne varam lagano usporava čim je puniji, i samim tim kaj su windowsi na ssd, oslobodil si hdd (više ne mora hdd vrtit windowse, programe i sve ostalo nego samo ono kaj pokreneš) tak da je i hdd dovoljno brz…

Nego, jel si za sad zadovoljan brzinom paljenja kompa, otvaranja preglednika bez da čekaš 10 sekundi da se sve u njemu stabilizira itd? :smiley:

Mozda ti nije grafa upaljena nego ti vrti sa integriranom grafom sa maticne?

E upravo sam otvorio novu temu i tamo sam napisao da mi se čini da bi to mogao biti problem!!! Malo detaljnije sam opisao u toj novoj temi: Podešavanje grafičke

Ako je u tome problem, kako da to riješim? Kaj napraviti?

Jesam :slight_smile: Što se toga tiče nema problema, upali se za par sekundi i sve je spremno :wink:

sto bi ja tebe na goli otok… imas super komp pa hebemu idi na reddit i gtaforums i postavi pitanje, zar je to toliko tesko? Sto si onda kupovao super komp kada se ne zelis potruditi hebenih 5min da postavis pitanje na prava mjesta na netu?

Ja sam instalirao GTA V na ssd od 250 gb i razlika je enormna. Znači nema štekanja koje se dešavalo na običnom disku.
Moram napomenuti da je ploča stara i podržava samo 3 Gb/s brzinu protoka podataka od diska, proc je Xeon i grafulja neka radeonka 2gb 256 bitna iz 2012 godine.

Ima nas lijenih :wink: Lakše je doći ovdje i postaviti pitanje nego otvarati account na redditu ili nekom drugom forumu :wink: