Kuku.io 6. aprila više ne postoji?


Da li je politika i rat u Rusiji uticala da se kuku.io ugasi?

RIP najjaci su bili i ubjedljivo najbolji odnos cijene i kvaliteta

Vjerovanto je uticalo i to sto naplacuju 17$ vise sadrzaja i usluga nego ovi drugi sto isto to ili manje naplacuju po 50$

1 Like

A što će vam to ?

Imate na fejsu creator studio a također imate na codecanyonu takve skripte koje mozete privatno na hostu podići za 20ak dolara :smiley:

ne moze se creator studio ni poredit. Mozda odgovara nekome ko ima jednu-dve stranice i objavljuje slike… ko udara po 20 postova dnevno, na 25 stranica, tesko ono da valja… jos pogotovo kad fb pocne da zeza generalno

1 Like

Ajd budi iskren pa napisi da li si ga ikada koristio.
Da si ga koristio ovo ne bi sigurni pisao.
Necu dalje nastavljati.
Preko njega postavljam sve zivo na 70 stranica i sve radi perfekt.
Eto naucio si od nas da postoji i ta opcija na fb jer da si ga koristio ne bi ovo pisao za njega.
U pitanju je preko biznis naloga creator studio to nisam napisao.

1 Like

Iskreno, malo si naporan. Vec je jednom triput receno u drugom postu na istu temu da se diskusija nece nastavljat. Koliko si dugo koristio kuko?

Pa i ti si naporan sa omalovazavanjem biznis opcije u fb.
Da postoji 500 takvih programa i zbog nekih zamalo da izgubim admine.
Kuko nisam koristio ni jedan dan ali nisi ni ti creator studio koristio mnogo jer tako pises.

to sto si ti objavio na manageru i sto mu je trebalo 2 min (bez odabiranja stranica) se na kuko uradi bukvalno za dva klika. Sigurno da tih “500 programa” svi rade s minusom jer ih niko ne koristi jer je fb biz manager toliko dobar. I ajd nemoj me handrit vise- imas svoje misljenje, mozes ga postavljat, al nemoj mene smarat

1 Like

Ne nego je fb biz mnogo komplikovan za vecinu zato sto treba vise od dva klika…Ok svako ima svoje misljenje necu nastavljati.

Buffer @simeon
Ne moras placati, samo svakih 14 dana ces morati brisati stranice pa dodavati opet, mozes 25 stranica na 1 racun dodati

1 Like

Samo 25 stranica,dobro je sto taj savrseni kuko nisam nikada koristio.FB biz plus feed rade extra, toliko od mene.
Ovo sam sve pisao da bi ljudi na forumu citali da i preko besplatnih servisa u samom FB i uz malo vise posla moze dobro da se rade poslovi, kao i preko ovih placenih lepo upakovanih.

2 Likeova

preko ovog free triala? Cijene su im malo nenormalne- 5$ po stranici lol

1 Like

Jesu, ali kad placas :smiley: cim se registrujes ti si na free trialu, samo dodaji i nakon 14 dana ce ti ostaviti samo 3 profila pa ih maknes i opet dodas na novi. Mozes cak obrisati acc i opet na isti email kreirati

mnogo je to zajebavanja oko toga :smiley:

Ima ovaj neki planable io… neogranicen broj postova, 15 stranica, mada mozda moze i da naprave specijalnu ponudu za 20-25 stranica a da se plati malo vise:

Koristio sam ranije buffer, nesto kratko. Pa sam batalio kada si cene digli, ne secam se tacno.

To je vec stvarno cimanje. I rizik da ostanes bez fb profila! Fb ne voli sumnjive radnje sa tim aplikacijama… Tako da nije pametno dodavati i brisati aplikaciijee iz naloga…

Za creator studio treba mi 3h da namestim vreme i datum za 4 linka da deli na 35 stranica. A gde su jos 10 postova… Tako da to nije resenje

Ima li neko iskustva sa njiima? Sinoc sam dobio preporuku od prijatelja da za nekih 10$ imas sve neograniceno…

Ja imam 7 grupa na KUKU, kod ovih je to workspace ako sam dobro skontao.
Evo cijene za 7 grupa. :smiley:

Teško da ima bilo šta slično kao KUKU a da ne košta 100$ više.

1 Like