Kuku.io 6. aprila više ne postoji?

kako ba ne može :sweat_smile:

pitaj ovog kukua da ti proda skripte (njemu očito više ne treba) i eto biznisa… :slight_smile:

moze ako si voljan bacit 10 sati mjesecno… al vrlo vjerovanto da svi koji zaradjuje ista od stranica, za 10 sati zarade vise nego sto kosta program za objavljivanje

jbg, vjerovatno da mozes pojedinacno onako odabrat i da sve ide u isto vrijeme… meni za linkove trebaju samo dve grupe pa mi je ok :smiley:

a to sve sto nama treba su sitnice… bas glupo da eto ovi programi ne mogu te sitnice ubacit- posve jednostavne stvari.

kuko.io je bog sto se tice ovih programa… steta sto se gase, placao bih ih i duplo vise… i opet bi radili bolji posao nego drugi i to za manje pare ;D

Za par objava dnevno preko fb biznis na svim stranicama i dosega par stotina hiljada poseta na odredjenu destinaciju preko kojih se uzme najmanje 100e dnevno, za objave mi nije trebao nikakav kuku i rizik od otimanja stranica.

ok, znamo, reko si vec 10 puta. Ne pricamo o par objava dnevno

Ne znam zašto kuliraš linkove koje sam ti objavio iznad ali ok.

Grupe naravno sa business mozes riješiti :smiley:

nije da kuliram, imam to sve u vidu i imam jos neku listu alata koje bih da probam, samo nisam jos nista detaljno vidio, nemam vremena sad, a imam otprilike mejsec dana fore da nadjem zamjenu :smiley:

Trebaju ljudi da znaju i da bolje prostudiraju i nauce da se snadju i nadju alternativu tipa fb biz malo znanja oko feed opcije,nego da se nadju u problemu jer je jedan kuku prestao da radi pa sad kuku lele…
Svi programi koji se instaliraju preko autentifikacije imaju opcije objave na stranicama i profilima tako da svi sami treba da procene rizik.
Kao sto aplikacije na mobilnima imaju opcije preuzimanja sadrzaja iz telefona,snimanja razgovora,pregleda snimaka…tako i aplikacije na fb imaju opcije objavljivanja i svasta nesto.

Pa dobro, sad ce sigurno svi koji procitaju temu ce znati za fb biz, pa mozemo lagano nastavit pricati o realnim alternativama

Hoces da napravim alternativu kuku i slicnim tim programima jer ja imam za svoje potrebe sve napravljeno.
Moze objava automatski u sekundi da se namesti i neogranicen broj objava.
Ti ces biti vlasnik sajta i aplikacija ali reci koliko bi bio spreman da izdvojis love.
Pisite o alternativama a ako hocete ja cu vam napraviti.Dogovor u pm.

pa evo vidis gore koliko ovi naplacuju… ti napravi isto tako za sebe i prodavaj za manju cijenu. 300 musterija po 30$ mejsecno i eto ti skoro 10k $ mjesecno, laganica

1 Like

Imacu ovo u vidu pa cu objaviti na ovom forumu.Clanovi foruma i ti cete imati za dz jer sam dobio ideju ovde.
Necu vise definitivno pisati da ne zatrpavam.

1 Like

pa čekaj čovječeeeeeeeee
haloooooo
jesi ti normala?
pa šta ćeš to da radiš kad to isto imaš na fb biz
helouuu

Pa nije oduvek postojao fb biz a moralo se automatski odjednom na mnogo stranica objavljivati i pre 5 godina.

dobro , ali sada su svi prešli na fb biz , tako da ti niko neće to tvoje koristiti i rizikovati da im ukradeš stranice…

Pa ja imam za svoje potrebe i ponudio sam ko hoce da bude vlasnik neka plati izradu.
Stranice se mogu ukrasti preko svih autentifikacija ako imaju prikriveni kod.
Obicne gejmerke aplikacije su isto rizik ali ovo je vec spamovanje, pa ako hoces otvori novu temu pa tamo mozemo da udaramo po meni.

Za WordPress godinama koristim Fs Poster plugin koji košta oko 60$. Jednom se samo plaća licenca. Mama za deljenje na društvenim mrežama. Nadam se da sam nekome pomogao. :blush::+1:

jesi li ikad probao fb biz?
ajde priznaj da nisi jer da jesi nebi to koristio :rofl:

1 Like

Bar mu nisam predlozio da se zali google ads jer ima probleme na google ad manager: https://wmforum.geek.hr/t/malvertising-in-landing-page-problem/62002/2
Ee izvini ali gubim vreme a i bespotreban spam.

E sada gasim internet i motam bežični kabal.
AMEN

Imam preko milion fanova na Facebooku u više stranica te mogu slobodno reći da sam probao sve moguće da bih našao najbolje rešenje. Nisam ovde da se prepirem sa decom već da dam koristan savet. :blush::+1: