Kuku.io 6. aprila više ne postoji?

Ti si onaj clan koji me je iznenadjeno pitao kako se unovci instalacija aplikacije preko google play.Ako nisi izguglao i saznao, slobodno pisi u PM i imaces po svakom instaliranju zaradu ali po ceni manjoj nego sto bi imao ako bi sam izguglao, jer zelim i ja da zaradim.
Vidim da ovde mnogo ljudi vise voli da placa nego da uci za svasta, pa sam pomislio sto ne bih svoje znanje iskoristio i unovcio.

Eto ako uspes, javi ovde pa da vidimo

Napraviti sajt za mnogo osoba je zahtevniji projekat, dok napraviti za pojedinacne je jednostavnije.
Trenutno imam za moje stranice sve napravljeno pomocu mog api kljuca i sajta.
Funkcionise tako sto na mom sajtu odredim kada ce se objaviti post i on se objavi i na svim stranicama koje odredim…
Po tome bih mogao napraviti poseban sajt i dodati jos jedan api kljuc i naci nacina da svi koji se registruju na sajt dodaju stranice i objave.
Vazno je automatske - zakazane objave i beskonacan broj objava i dodavanja stranica.
Na sajtovima ce biti obavezne autentifikacije jer se drugacije ni ne moze povezati.

Probajte nas tntboost.com besplatan je i neograničeno mnogo profila, grupa i stranica možete ubaciti. Dodali smo i RSS feed automatizacije neki dan