Legenda (nije za žene niti mekušce :) )

Tate mi vuče na žestokog sociopata. Možda griješim…

Ovaj lik je sve samo ne legenda, naslov topica je odvratan.

Ma da Tate pravi najveći problem djeci. Toliko idiota i gluposti zlobe i govana na svijetu. Tote je genije za 90% ljudi koji se pojavljuju u medijima, a čak i da nije genije ni za pedalj nije lošiji od njih. Oćemo svakog u zatvor koga liberali smatraju idiotom? I sve one koji pričaju neku drugačiju priču koja se ne poklapa sa nekim mjerilima?

Al ti mitoče možeš svašta natipkat.
Relativiziraš koristeći tako jeftinu retoriku kao da si prošao Tateov tečaj. :wink:

Sad ga još usporedi sa Marie Currie (naravno vredniji je od nje i zadužio je više čovječanstvo) pa mogu ić na počinak.

2 Likeova

Može li neko od ljudi koji mrze Tejta nabrojat stvari zbog kojih ga mrze, na koje načine sjebava omladinu i šta je to tolko ■■■■■■■ šta je rekao

Nitko nije rekao da je najveći problem Tate. Štoviše on je totalno besmislen i nepotreban.

Al da sere gluposti sere.
I ■■■■■■ je iritantan.

Ne znam ko može pušit njegove spike za ozbiljno.

4 Likeova

Ja nit ga mrzim nit ga volim, ali teme koje potice i otvara me odbijaju od viseg saznanja o istom. Iz tog razloga mislim da je toksican opcenito.

Ovo je sociopatsko ponašanje:

"Moj posao je bio upoznati djevojku, otići na nekoliko spojeva, spavati s njom, testirati je li kvalitetna, navesti je da se zaljubi u mene do točke u kojoj će biti spremna učiniti sve što joj kažem. Onda je stavim na web kameru kako bismo se zajedno obogatili”. Uz sve to, tvrdio je da izlazi samo s djevojkama starim 18 ili 19 godina zbog toga što su one imale manje seksualnih partnera.

Nisam :smiley: Čak ga niti ne pratim po dr. mrežama, ali sam još prije više od godinu pogledao par videa na YT pa mi se povremeno pojavljuje.

Nisam guglao, pa ne znam tko je ona :slight_smile:

Naravno da je Tate legenda. Možda uobražen, možda glumac radi profita, ali barem govori ispravno i u sridu. Nažalost, zato je trenutno u zatvoru :wink: Ako netko misli da je u zatvoru radi pizze i neke obične pice, što reći :smiley: Prate ga milijuni, a on priča to što priča. Pa neće moći kažu glavešine. Negdje sam vidio neki tweet iz 10. mjeseca da autor tweeta ima neke interne informacije da će uhapsit Tatea krajem godine ili na početku 2023. Nebitno jel to slučajno pogođeno ili je bio stvarno info. Milijuni prate, milijuni slušaju što ne bi trebali čuti. Pa nego gdje će s Tateom nego u zatvor.

U to da ti je iritantan neću ulaziti jer naravno da ga ti možeš tako doživljavati. Ali koje gluposti priča?
Muško i žensko nisu isto. Jel to glupost? Ja vidim priličnu razliku između muškarca i žene, osim ako se radi o nekom poremećaju. Funkcioniranje sustava? E tu je možda problem, i zato imamo problem :slight_smile:

Cek, cek, sta on to govori a glavesine ne dopustaju? :smiley:

Evo baš gledam novog Dextera i razmišljam što bi Tateu radio da mi se nađe na stolu :rofl:

Pa di si kućo stara? Tebe se čekalo :slight_smile:

Nadam se stvarno da zajebavas.

Ne zajebavam se, stvarno nemam pojma tko je ta :slight_smile: A evo još uvijek ne guglam :slight_smile:

Googlaj, naucit ces vise nego googlajuci ovog lika. :smiley:

image

:rofl:

2 Likeova

U pravu si. Naučio sam upravo više nego od Tatea. Stavove slične njegovim imam i ja pa mi nije učenje slušati ga, a za ovu žensku stvarno nisam nikad čuo, ali sad znam tko je ona :slight_smile:

What is Marie Curie most famous for?

Image result for marie curie

Marie Curie is remembered for her discovery of radium and polonium, and her huge contribution to finding treatments for cancer.

A tko je otkrio silicij, ili kositar? Eto toliko mi je važno tko je otkrio radij i polonium :slight_smile:

Ne znam ni za ovu MarieCurie 2 :slight_smile:

Što je moj Google fin…

Zato treba imati spellcheck ukljucen, jedno R cini cuda hahah