Liga prvaka - polufinale 2015

Juventus ili Real Madrid?

Barcelona ili Bayern?

El Classico finali :slight_smile: .

Juventus - Barcelona :wink:

Real Madrid - Bayern

1 Like

Juventus - Barselona

Real Madrid - Bayern

Iako, doslovno sve mogućnosti su otvorene…

Juve moze vrlo lahko “iznenaditi”, a miskim da je bayernu najteze, vise povrijedjenih igraca nego zdravih.

Juventus 2:1 Real Madrid
Barcelona 3:0 Bayern

Potpuno suprotno mojoj prognozi. Iako, to su tek prve utakmice…

Prve su utakmice ali moja probnoza je bila

Barcelona - Juventus —> Finale

Nisam ništa napisao prije tekmi, ali očekivao sam El Clasico finale, i onda u finalu plakanje Kristine.
I dalje to očekujem, još sigurnije nego prije prvih tekmi polufinala.

Juve može iznenaditi, ali jako teško. Bayern nema šanse protiv ovakve Barcelone. Messi je kralj nogometa, a Neymar i Suarez mogu svakome dati gol.

I dalje vidim El Classico finale :slight_smile: .

Ja vidim još dalje, pobjedu Barcelone 2:1 :wink:

Barca i Real se moraju dogovoriti kome će LP a kome La Liga :slight_smile: . Real ili po prvi put u historiji LP osvaja 2x uzastopno, ili kao prošle godine sa Atl. Madridom samo ovaj put oni uzimaju La Ligu :smiley: .

Ma nema Real šanse pored Barce ove sezone. Niti prvenstvo niti Liga prvaka :wink:

Nije imao ni Atl. Madrid :smiley: .

Nije isto, ovo je nova sezona. Barca je posložena, a Messi, Suarez i Neymar su možda i jedan od najjačih napadačkih terceta u povijesti nogometa. Od te trojice dvojica su u najboljim godinama, a Neymar i nije više baš samo talent.

Real-Juventus 2:0
Bayern-Barcelona 2:2

Bacelona-Real 2:1

Ovaj momak je jučer pobijedio Bayern.

Ispravka netočnog navoda. Nije on pobjedio nego cijela momcad jer ništa im on nebi mogao da nije imao suigrace :wink:

Eh, što se hvataš za sitnicu :smiley:

Pa niko ne kaže da je on sam došao na utakmicu i sam igro protiv 11 igrača.

Htjedoh reći da je on bio prevaga na stranu Barce. Odigrao je maestralnu utakmicu, zabio dva gola i treći asistirao. I to na kakav način je zabijao, uf…

I da se razumijemo, nit sam fan Barce, nit sam fan Messija, već jednostavno komentiram neutralno, ajmo reć ko simpatizer crvenog Manchestera (od “fensi” klubova, od domaćih ne bi trebalo biti teško zaključit po avataru :smiley: ).

I ja isto ali samo kao simpatizer Arsenala :wink: