Lik Dignuo 50 000 Kuna na Kladionici

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011155218220

Pogledajte njegov Facebook evo jucer dignuo 50 000 kuna.

Sta kazete?

Obicne igrice sa tim stvarima, kao i ostalih 100% laznih profila. Zasto je listic u pripremi?

autoliker… ?

2 Likeova

Ej kako znas da je autoliker? Mozda je boost post?

Ali ovo si dobro pronasao za listic…

Inace on prodaje dojave.

Ma daj, zašto boosta na strano tržište a sve piše na Hrvatskom? Mozda bi mi bilo prihvatljivo da piše postove na engleski…

1 Like

Dobro je lik ovo odradio cak je i napravio par laznih profila i kontarise kao ‘hvala zoki spasio si me’ idt. jos samo da boosta objavu i da imace dnevnicu dobru… :smiley:

Joj i opet si u pravu, kako sam zelen s Facebookom.

1 Like

Ajd ako nije problem daj mi napisi koje profile mislis da su lazni a vezani su i kako si ih prepoznao, cisto onak da znadem u buduce kad naletim na nesto slicno.

Iskustvo, ne znam kako da ti objasnim sacu ti poslat na private video sa yt… tj. tutorijal https://www.youtube.com/watch?v=NIyu-CnG9sI evo vam svima ja sam to jos dnvno gledo… mislim da vazi i za dan dans :smiley:

1 Like

Evo jedan mali tutorijal, nisam to radio nikad ali kuzim kako rade.

Napraviš 20 laznjaka, medusobno se povezes i lajkas, komentiras, na cover stavis sliku obitelji da bude sto realnije (vidio kako rade)…

Kazes ljudima, dojava se plaća 20 eura prije (ako padne ima 20 eura, ljude koji su pali će blokirati) i 100 eura nakon prolaska, ako prodje njemu je sjelo 120 eura, ako ne prodje, sjelo mu je 20 eura… Ako je proslo, ljudima koji su prosli ce sljedecu dojavu naplatiti 200 eura prije, 300 eura nakon… Ako padne, ima 200, ako prodje ima 500…

katastrofa! isfurana fora itd…

2 Likeova

haha ovo je dobro. Moram da pregledam do kraja, jer mislim da bi moj profil mogao pasti pod nepravi, a pravi je, bas me zanima.

A ovo sto Ivro pise je dobra sema za skamere. Neznam kako to prolazi. Dali ljudi stvarno nasjedaju?

Jedino mi je problem od kud mu slike? To su origigi slike, gdje je uzeo slike?

Ja sam jednog zezao tako znao sam da je fejk profil i kad sam se krenuo detaljnije raspitivati o uplati i njegovim podacima bilo je samo blokiranje i brisanje poruka :wink:

NEMA DOJAVA NEMOJTE BITI DJECA I NASJEDATI NA TE GLUPOSTI

Ljudi su ocajni i u financiskoj krizi pa bi dali zadnju kunu neki na kladionicu samo da dobiju nesto a 99% ih sve izgubi jer balkanci su takvi samo kladionica i da se nista ne radi.

Evo prije par dana sam bio u Sarajevu kod prijatelja u posjeti tamo svaki kafic skoro ima kladionicu u sklopu i samo bingo deru

jedan listic binga je 1KM pa na vise a na dam ima preko 600 krugova sad vi racunajte neka svaki krug odigras po 1KM to ti je 600+ KM

1 Like

To je prije prolazilo, jer sam i ja nasjeo, a sada je to isfurano i nasjeste ce samo novi fejsbukovci… Slike se nabave lako, takoder vecina radi preko inspect elementa…

1 Like

Ima dojava…ali dojava je sama po sebi najvrijednija, i nitko tko ju dobije, neće je niti u najluđim snovima prodavati. Mogu se širiti jedino u krugovima poznanstava…ili dobro proračunatom hijerarhijom ljudi koji na taj način kao ekipa varaju kladionice i debelo krše zakon.

A random prodavanje dojava… I to jos za neku siću…je apsolutno besmisleno, i prema tome ih u takvom obliku zaista nema.

2 Likeova

Zar ima neko ko pada na te fb dojava pageove i profile. Jeste danas teško fakeati dobitak online :D.

Imaju ove stare zene, bakice.

Ja sam jednom imao dojavu iz prve ruke, necu u detalje, ali dojava je bila iz najprvije ruke koje je mozes dobiti i na kraju nije zavrsilo kako je bilo dogovoreno… Kaze nisu uspjeli namjestiti, hahahaha

sama logika stvari je da ako ja imam dojavu, zaašto bih je dijelio sa bilo kime?

Evo npr. tečaj 28 je kao namješten i ja ga prodajem? pa valjda cu ja sam uplatiti sve sto imam na to a ne okolo razglasiti…a i naravno da ne mozes uplatiti takovelike svote na taj veliki koef… pa nisu ni klade vesla sisale…

ugl… svako ko kaze da ima dojavu - laze, onaj ko prodaje dojavu - sigurno laze :slight_smile:

1 Like

Da, i ako je nesto namjesteno, kladionice bi prve znale za to. Jer oni placaju te ljude koji prate sve, plus su sa klubovima tako usko povezane da su im cak i sponzori. Pa sad ti meni reci jel i tu nije sukob interesa?

Ako tko i namjesti utakmicu onda je to kladionica.

Zamisli svi se klade i stave miljarde na neki iznos, a kladionica je veliki sponzor tog kluba. Nazoves vlasnika kazes, gle znam da vam treba ali dajte popusite ili dajte pobjedite i dat cemo vam jos vise para…

Eto taj scenario je prije moguc nego da tamo neki XY lik sa facebooka ima neku dojavu.

Može se posrećit svakome. Znam za dva buraza iz Sesveta koji su još prije dosta godine piknuli ono fakat dobru lovu. I onda su je sprčkali - kupili 3-4 auta - oni će imat rent a car. Moš mislit. Poanta - klađanjem se bave oni koji ne znaju s novcem :smile:

1 Like

huh?

Bas totalno suprotno. Kladjenjem se bace oni koji itekako znaju s lovom. Profesionalni kladionicari imaju takve systeme da se i banka moze posramiti.

Njima nije bitno dali igra real madrid ili milan, njima je bitno, da ako oni uloze na koeficijent 2.00 da im dugorocno on donosi ROI od recimo 5%.
Profesionalni kaldionicari mjesecno ukupno uloze 100 000$, da bi zaradili 5 000$

Ovi likovi o kojima ti pricas mora da su oni koji su odigrali lotto pa dobili 300 000 kuna, a da su odigrali lotto i imali tu istu srecu dobili bi 10 000 000 kuna.

Čekaj malo… Staviš link na objavu na fejsu i nakon toga pričaš o profi kladioničarima?