Linkeri - novi servis za povećanje posjeta na vašim sajtovima

Linkeri.com je novi servis na domaćem internet tržištu koji webmajstorima nudi priliku da drastično povećaju broj posjeta na njihovim sajtovima.

Radi se o servisu koji vam omogućuje da nakon što se pridružite odaberete widgete sa člancima koji odgovaraju vašem sajtu te nakon što ih postavite i počnete da šaljete posjete člancima sa navedenih widgeta, Linkeri će vama početi da šalju nazad posjete sa drugih sajtova, s tim da oni vama šalju oko 200% posjeta u odnosu na broj koji ste vi njima poslali.

Ovakvi servisi već odavno funkcionišu na stranom web tržištu i iz ličnog iskustva vam mogu reći da se radi o veoma kvalitetnim posjetama koje se mogu porediti, kada su klikovi na reklame u pitanju, sa posjetama koje dolaze preko pretraživača.

[b]Sve one koji žele da isprobaju servis (a ja garantujem većini da se neće pokajati :slight_smile: ) zamolio bih da se registruju preko mojeg referal linka:

http://www.linkeri.com/admin/signup.php?ref=158
[/b]

Ovaj servis već sada koristi nekoliko veoma jakih domaćih sajtova poput: burek.com, utripu.com, gadgeterija.net i brojni drugi koji su garancija da će vam posjete koje pošaljete biti i vraćene i to u omjeru od približno 200%!

Uživajte…

Takvi servisi mi dobro funkcioniraju na eng blogovima pa da vidimo “domaću” robu :smiley:

Zašto već netko nije obrisao referal link?

Heh trnac, pa ovaj forum već dugo nema moderatora. :slight_smile:

Vaš sajt još uvek čeka aktivaciju. Status uvek možete proveriti meni ovo non stop pise

Ima moderatora samo nisu baš aktivni. :slight_smile:

Zašto da brišemo refral link ako se radi o nekom korisnim servisu?
Pa može valjda onaj ko prvi preporuči nešto dobro da zadrži neki kredit za to. Sa tim refeal linkom ja cu dobiti malo povecanje posjeta a onaj ko udje preko njega ne gubi nista…

a servis je sigurno koristan i moze fino da gurne jedan sajt, znam iz iskustva

jedina zamjerka jeste veliki broj članaka u sistemu koje ja smatram vrlo neprikladnim ali se radi na pravljenju blackliste koja će nadam se popraviti malo stvar

Što se desilo s linkerima?

Zaboravili platiti hosting bill? :confused:
Od kad stoji ta poruka?

A ima tjedan dana sigurno.

Prvo su promijenili sustav, nešto slično kao pinterest.com i sad je ugašeno.

HAHHAHAHAH e ne mogu da vjerujem. Odlična ideja, domača ali tako brzo propade…

Jeli moze link nekog takvog stranog servisa.
Thx

[quote=“dabars”]Jeli moze link nekog takvog stranog servisa.
Thx[/quote]

Strani:
2leep.com
mgid.com
wahoha.com

Domaći (samo Hrvatski sajtovi):
članci.com

clanci.com rip 2leep.com

Zahvaljujem na linkovima!! :bljesak:

Tu je Linkoteka.rs skoro dve godine postojanja:

Linkoteka

Kako sada rade linkeri s novim sustavom? Jel bolje ili lošije šalju posjetu s obzirom na prošli sustav?

Bio sam na linkerima, posto sajt ne radi presao sam na www.linkoteka.rs za sada sam zadovoljan posecenoscu, koristim na svom sajtu i google oglase i zarada mi se povecala, sve u svemu najbolji nacin za brz rast sajta.

Osjetio na vlastitoj koži da google sve vidi i sve zna.

Ovo sam neki dan dobio u mailu od njih:
Google je otkrio uzorak umjetnih ili neprirodnih veza na ovoj web-lokaciji. Prodaja veza ili sudjelovanje u prijevarama s vezama radi manipuliranja uslugom PageRank predstavlja kršenje Googleovih smjernica za webmastere.
Budući da s vaše web-lokacije vode neprirodne veze, Google je primijenio ručnu radnju u vezi s neželjenim sadržajem na www.moja stranica.com . Na vašu se web-lokaciju ili neke njezine dijelove mogu primjenjivati i druge radnje.

@mrhyde

Google naravno niko ne moze da prevari ali ne razumem koji si ti servis koristio pa si dobio opomenu ? Podeli i sa nama o kakvim manipuliranju PageRank-a je rec?