Lista najboljih ping servisa za brzo indeksiranje

Sad ovo tvoje neko procita to uradi i nadje se u problemu i sta onda?Evo sad cu ja to da uradim i ako puknem ti si kriv jer si pisao da to moze.

Kako gde pa u google pravilima pise, ne ocekujes valjda da cu sada da idem da trazim pet sati da bih tebi nesto dokazivao nesto, sto zna svaki SEO junior.

Aj ne lupaj gluposto vise,dosta je za veceras.

Gugl to nikad nije napisao niti ce napisati i ne lupetaj.

Nemas nikakve dokaze a pises gluposti.Nemas sajtove da pokazes,spominjes neka nerealna gugl pravila…nemoj vise pisati vrati se pingovanju.

Sta ces da uradis ??? Ja sam pisao kako da se ljudi zastite od kradje tekstova, jer znam da su milijarde tekstova ukradeni na ovu foru i ne mogu da se vrate vise ti tekstovi pa mozes da deres dupe od beton. Ako je tekst samo ukraden i nije ga indeksirao pre tebe naravno da ces da ga vratis preko DMCA to sam gore i napisao, ali ako je indeksiran pre tebe, nema nista od vracanja, ja isto ne nagadjam , vec vrlo dobro znam o cemu govorim.

Pokazacu forum i da si ti pisao da ko prvi indeksira ima autorska prava…ti si odgovoran.

Hahhahha dobro kada ti imas valjane dokaze… jel sam ti gore podelio video od vrhunskog SEO strucnjaka Nedima Sabica, ja redovno ucim SEO, nisam vrhunski profesionalac , ali sam naucio dosta i ono sto znam to znam 1000%

Vazi ja sa odgovoran, slobodno pokazi forum :rofl: a cekaj kome ces da pokazes hhahahah

1 Like

Ajd napravi sajt pokradi tekstove i indeksiraj ako si 10000% siguran.Ja to ne bi uradio jer znam da bi me gugl skinuo.

Nemoj sad na salu ajd odradi to sve pa onda se javi i kazi i pokazi sajt sa ukradenim indeksiranim tekstovima star vise od mesec dana.
E ako uspes svaka ti cast :rofl:

hahahahah opet ti kazem ja sam gore pisao kako da se ljudi zastite od toga, a objasnio sam da nema zastite ako tekstovi nisu indeksirani, nikada nisam rekao da to neko treba da radi. Mada ima ljudi koji to rade.

Pa da poslali bi iz googla Killera da te skine :rofl: :rofl: :rofl:

Ne smem, ce da skine googl i mene, sa njima nema sale

Prosao bi kao crni panter u atarima apatina ili gde je sad vec :rofl: Vidi ima koji to rade i oni na brzinu maznu hiljade tekstova tj skinu ceo sajt i onda ubace ove pop up i drzge skart reklame i izguraju koliko izguraju i tako ukurg.

Da zakljucim ovo oko tekstova da je to sto oni rade teska piraterija i kaznjivo je.

Zamisli radis to i uhapse te i osude te na godinu dana zatvora. I odes u zatvor i onaj kaze, ja sam opljackao banku, drugi kaze ja sam placeni ubica, treci ja sam svercer droge, cetvrti ja sam radio naplatu za mafiju, peti kaze ja sam terorista i onda svi pogledaju u tebe i pitaju je te… A ti mali, sto si ti ovde ??? I ti im kazes, pa znate ja sam imao jedan sajt i onda sam krao tekstove sa drugih sajtova i osudjen sam za pirateriju i oni svi u glas MAFIJOOO ! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Izgleda naivno i smesno ali ima tuzbi za kradju autorkih prava.Tekstova,fotografija,clanaka,video snimaka…

Ovde lopov ne bi znao ciji tekst da ukrade :rofl: :rofl: :rofl:

Kod NEWS portala je situacija sa tekstovima malo drugacija… imaju medjusobni dogovor da mogu da prekopiraju vest, posle nekog vremena vecina vesti se izbacuje iz indeksa jer nema potrebe da tamo stoji. A sem toga i bez dozvole google tolerise prekopirani tekst sa navedenim izvorom.

Pa dobro to se moze i svojim recima ispricati da je vidjen panter video ga Simo iz Prigrevice…
News je drugaciji jer svi smo culi primer o crnom panteru i stavis na sajt svoj tekst o tome.