Lista najboljih ping servisa za brzo indeksiranje

Vecina portala sama dozvoli kopiranje uz navodjenje izvora tj. nofollow ili dofollow linkova.Zavisi ko sta trazi od portala.

Neki dozvoljavaju samo uvod,neki do 700 reci…

Da citiram listu i svrhu ove teme,jer se izgubila u raspravi.

Naleteh na ovo pa se setin našeg pisanja o Yoastu …

Hvala za listu, bas pomaze.

Može li se staviti lista ping servisa i na WP stranicu, ne objavljujem često članke 2-3 mj, i može li to pomoći oko proizvoda na web shopu.

Naravno, pa ovo je i namijenjeno za WordPress. Kako misliš “pomoći oko proizvoda na web shopu?”

Može li pomoći oko inedeksiranja proizvoda u web shopu?

Javi se na PM sa URL-om weba da pogledam di je problem.

Da li su gornji ping servisi relevantni za google serp ako je stranica za lokalno tržište ( ba, hr, rs) i ako se radi prijava na google search konzoli?

Pa ne mozes ti konkurirat Jutarnjem listu i drugim velikim portalima koji imaju milione za backlinkove i promociju.
Moguce da SEO nije dobro odradjen.

Ma ok znam ali većinu čak i majlih sajtova prikazuje na ovaj način odnosno prikaže rubrike ne samo sajt. Ovo dole ispod “latest from juarnji” kapiram da sam miljama daleko ali ovaj gore prikaz čini mi se da velika većina ima a ja i nakon par godina nemam.

P.s. u konzoli imam oko 15K indeksiranih i oko 20K neindeksiranih stranica.

To Google sam određuje kako će se prikazati. Moguće je to riješiti sa dobrim onpage SEO ali ovisi od slučaja do slučaja, nichea i konkurencije.

Koliko imas zaposlenih? Hanza doo koja je vlasnik Jutarnjeg ima 770 zaposlenih i ko zna koliko novinara. Imaju bruku drugih medija, honoraraca i generisu ogromnu kolicinu unikatnog sadrzaja.

Ok uzeo sam pogrešan primjer. Ali probajte bilo koju drugu stranicu čak i manjih portala i prikazivaće ih ovako po rubrikama.

Bez tvog linka i bez linka tih drugih, a za koje mislis da dobru posjetu dobijaju sa Gugla tesko je dati neki koristan savjet.

Potpuno se slažem. Možemo razglabati do sutra ovako…