LOPOVLUK! Produženje COM domene na godaddy €27.62

“You shall at all times use the Services as a conventional and/or traditional web site. You shall not use the Service in any way, in Go Daddy’s sole discretion, that shall impair the functioning or operation of Go Daddy’s Services or equipment. Specifically by way of example and not as a limitation, you shall not use the Services as: (i) a repository or instrument for placing or storing archived files; and/or (ii) placing or storing material that can be downloaded through other web sites.

Godaddy ima limit na 500,000 inodes per accounts i 1,000 database tables.

Ovo sto ti govoris se slazem s tobom, neznam dali im to daje pravo da obrisu fileove i da se logiraju an tvoj server. No takodjer se ti moras sloziti da si prekrsio TOS, sto ti nikako neces priznati.

Odakle tebi ideja da je taj file kopija necega? Mozda hostam svoju distribuciju linuxa. Mozda je to moj osobni dokumentarac za onih 7 posjetitelja koji mi dođu na web. Mozda je to neki log file. Kako nekakva treca osoba moze imat pojma da je to backup, osim ako im ne posaljem mail i kazem taj i taj file u tom i tom folderu je backup? Moji backupi su custom made fileovi; nemaju ekstenziju i definitivno se ne zovu backup.

Ovakva izvlacenja nazalost ili nasrecu kako gledas prolaze samo na balkanu.

Pa genijalno je to sta boldas, jer to nije bio nikakav tar, zip, rar ili nesto trece, i definitivno nije sluzilo za linkanje sa drugog sajta. Pises nesto o cemu nemas pojma; zapravo, osim da se pravis pametan, uopce ne razumin odakle ti poriv da ti meni ides pravdat akciju koju su oni napravili. Godaddy strana price je da oni nisu znali sta brisu. Jer nisu to mogli znat. To je bila hrpa scramblanog, necitljivog SQLa. Dakle tekstualni file. Samo na balkanu se ne postuje klijenta i njegovo vlasnistvo, nego se prcka i brise odoka.

Ocito nismo na istoj valnoj duzini.

Ti si imao backup, sam si rekao. Ali to pravdas tako da oni neznaju da ti imas backup jer si na hostingu imao hrpu necega necitljivoh SQL-a. Drugim rijecima ti znas da si prekrsio TOS, ali pravdas se da oni to nikako nemogu znati, nikako te nemogu uhvatiti jer nikako nemogu dokazati da si ti prekrsio TOS. O tome ja pricam, to je balkanski mentalitet.

Ovo o tome da su brisali fileove nikako ne rpavdam i mislim da nemaju pravo to raditi. trebali su ti suspendirati racun dok se stvar ne rijesi. Ili ako bas zele biti dobri mogli su te uozoriti na email, sto mozda i jesu pa ti nisi vidio?

I jos jednom, ja nikako ne pravdam Godaddy. Godaddy koristi sve moguce marketinske trikove i zakone da legalno prevari svoje klijente. Eto ti si jedan od tih koji su legalno prevareni. Prekrsio si jedno od njihovih pravila koje su napisani malim slovima i oni su si uzeli pravo raditi sranje.

Na sudu bi vjerojatno bila njihova riejc naspram tvoje. Ti sa nekim jeftinim odvjetnikom koji se propio, a oni sa 10 top svjetskih odvjetnika, drugim rijecima nemas sanse.

No mogao si nam napisati sto se dogodilo nakon isprike? Jesi otisao od njih? Jesu ti dali neki bonus? Neki poklon? Jer te velike prevarantske korporacije znaju tako postupit. Domaci ljudi znaju kako radi T-Com, e Godaddy je jos gori!

nije li taj neki necitljivi file, koji ocigledno nije potreban za prikazivaje te web stranice direktno kršenje tog članka? :slight_smile:

Ma da, ali Godaddy bi sa svojim masnim odvjetnickim timom dokazao i ono cega nema, a kamoli da ne dokaze ono cega ima.

Pa ti ljudi palcaju one najskuplje reklame na Superbowlu.

Ja ne znam kako je nesto “ocito” nepotrebno; necitki tekstualni file je i minificirani, obfusticirani javascript ili css, raznorazne skripte koje pokusavaju otezat trecoj strani citanje sourca, itd itd.
Ispricali su se “prerevnom” akcijom jednog od sysadmina; server na kojem se sve ovo nalazilo je ima nekakvih tehnickih poteskoca, i nekakav manijak se logira na sve accountove na tom serveru i prpa ih. Dali su, ako se dobro sican, pokoji mjesec free, ali migrirao sam i taj account i sve ostale koje sam tada imao, sa godaddya.

Da, barem su dali nesto. Ali to su dali da ostanes kod njih. Dobro si postupio da si otisao. Mada vrlo vjerojatno i kod tih drugih postoje ta necitana pravila malih slova.

Inace i mene su zezali, ja sam imao previse fileova. Nakraju sam ih napustio. No meni se nisu logirali i sami brisali.