Ludak traži posudbu novca

Možemo se nači i lično i osobno, kako god tebi odgovara prijatelju…

Razumjem te kako ti je i meni su tako nogu s*ebali, tako da eto još i danas šepam…al digo sam im lovu od Croatia osiguranja, mamicu im…

Nisam ni ja, razumjem te…
Nego daj mi reci, jel ti teba kako novac poslat’ tamo dolje, da imaš za kartu do Zagreba…il’ da ti dam kad dođeš tu, za kartu za nazad i tih 10t za odvjetnika…

5 Likeova

Wolf, stvarno si kruh od čovjeka. I budi primjer svakome tko nosi kravatu !

2 Likeova

Ja sam u Zg trenutno…U 1imam vlak za Osijek, pa ako si tu mozemo se naci. Neznam bas Zagreb nest posebno dobro jer ovo mi je drugi put al samo u prolazu.

preuzmi

5 Likeova

Ludi evo ja ti posudim 12000. Netrebaju mi kamate

Ok, moze. Ako ti pase mozemo se osobno naci da ti dam podatke i da se sve dog. Jeste u Zg?

Da. Dodji na autobusni kolodvor

Sta ti nudis, plati covjeku za logo fukaro jedna.

9 Likeova

Kako nisi razumio da se ne cima oko siće’ :stuck_out_tongue:

Legitimno je traziti od nepoznatih ljudi pozajmicu na lepe oci, ali ovo “ako treba” stipa oci. Sta ti to znaci ? Ili ponudis sa kamatom ili bez, ovo ako treba, znaci "ako si lihvar dacu i kamatu ". Sasvim je normalno da neko zeli interes, ako vec pozajmljuje novac nepoznatoj osobi, ali ti si vec dao do znanja da ti kamata bas i ne odgovara, ali ako onaj ko pozajmljuje bas insistira, eto daces i kamatu .

Klosar koji se skriva iza novoga acc-a. Treba mu za tuzbu jer mu nisu dobro slozili šaku :grin:
I jos skida sliku sa neta i sramoti lijepu plavusu…
Jucer je u Dubrovniku, a danas je u Zagrebu.
Sumnjam na jednoga klosara s kojim sam poslovao, al kolko me drzi sjecanje on je imao saku, ali nije imao zube :smile:

Klosar? U dubrovniku? Jesam ja ikad spomenio da sam u Dubrovniku? Koje tebi dao dozvolu da sudis ljude ako neznas i jos mi sestru diras?
Vidim da neznas citat i da se volis pravit frajer…

Ako se netko skriva onda si to ti…

Druze sprdaju se svi sa tobom, aj sad pali sa foruma.

2 Likeova

Jel moguce da OP ne konta?

2 Likeova

Oglasnik ti je pun kamatara i dobis pare u 15min. Al se vjerojatno njih bojis zvati da ti ne srede i drugu šaku. Jednom sam se opekao na takve poput tebe samo zato sto sam vjerovao svima. I zato sad serem po takvima poput tebe.

Gle prijtelju,nisam nikad bio u ovakvoj situaciji i neznam tko su kamatari a tko ne. Zato ako mi ima tko pomoc s posudbom bio bih jako zahvalan i u cilju da vratim bilo s kamatom il bez. Zato sam takoder dosao u Zg iz Osijeka da osobno sve dogovorim…

Dosao si u Zagreb da ti netko posudi novce da bi platio odvjetnika i tuzio bolnicu? :grin:
A jesi lik

Da u Os netko ima, nebi dolazio…

A ako toliko me osudujes zbog neceg sto neznas, razumijem te jer vjerujem ti da si prosao svasta…
Zato te ja sad molim da mi pomognes ak ne s novcem barem mi reci kome da se javim tko ce mi sad odmah posudit makar to bio i kamatar jer mi je iskreno svejedno kad cu vratit…