MediaVenus: Nova oglašivačka mreža stigla na domaće tržište

šta se žalite toliko oko mediavenus?

Ovi koji govore da nisu dobili isplate, da nije slučajno upitanju isplata preko wire transfer? Preko wire transfer teško da ćete dobiti isplatu od mediavenus, ali sa obzirom da nude druge načine onda nema problema.

Ne vidim zasto neka firma ne bi mogla da prati unapred pare po fiksnoj ceni. Recimo ovaj adnow kojeg svi prozivaju je u vise navrata uzeo od mene reklamu po fiksnoj CPM ceni i zakupio odredjen broj impresija samim tim unapred platio sve uredno, i tu ne pricamo o ciframa 200-300$.

Licno sam sa dosta mreza saradjivao po sistemu fiksnog CPM za odredjen broj impresija (sa nekima je cena bila na mesecnom nivou bez obzira na impresije) na osnovu prepaid isplate.

Tako da mislim da nije fer reci Filipu da laze itd samo ako niko od vas nije funkcionisao na tom sistemu. :slight_smile:

Ove MV nisam koristio, a s obzirom sta sam procitao ovde i necu. Takodje covek je uzeo pare za reklamu na mesecnom nivou i on je ispostovan, nema on licno nista s vama ako su vas zavrnuli, ovo je posao, a ne familijarne veze, on je svoje naplatio posteno. :slight_smile:

Evo slucajno sam naisao na Mediavenus widget na stranici cafe.hr

Meni su ostali duzni za dve nedelje nekih 150$ ne secam se tacno. Za prvu nedelju mi nisu platili a za drugu su mi poslali ali posto je islo preko wire sluzbenik banke mi je dao upitnik da popunim sa pitanjima o njima a upitnik je poslala Intesa NY jer su mi poslali pare sa offshore racuna. Pitanja su bila u sitna crevca (koliko zaposlenih imaju, gde im je sediste…) Odmah sam mu rekao da znam za dva tri odgovora i to je to, pare su vracene jer sam morao da im odgovorim na sva pitanja. Samo dalje od njih a @steelmaiden nije kriv sto ja nisam dobio svoje pare.

@brzi Jesi probao mozda s drugom metodom isplate? Webmoney, Paxum ili Epayments?

Preko wire kod njih isplata ide jako otežano. Skoro pa nemoguće

Nemam te gluposti i ne zelim da ih imam. Ako ti imas nesto od toga posalji mi da dodam pa kada isplate posalji meni pola na paypal.

Ne znam zasto napadate momka sto je stavio njigov banner i mi bi za novce svi ovdje isto tako uradili. A sto se tice isplate ove ima oko nekih 320 dolara i to mi nisu isplatili u roku nego sabralo se za nekih 2 mjeseca i kada sam zatrazio isplatu samo odugovlace. Cilj objave mi je bio samo da ostale upoznam sta mogu ocekivati.

Neka malo i banova - napokon.U biti banovo je par klonova i trolova - keep it up :wink:

2 Likeova

Moguće i isprika steelu što sam krenuo od svog subjektivnog dojma. Ono što sam zapravo htio reći:

Neke stvari djeluju sumnjivo, i to nije moj subjektivan dojam kada očito nisam jedini koji je tako vidio situaciju pošto se javilo nekoliko članova izražavajući svoje sumnje. Ono što je steel napravio počevši izbacivati sve redom koji su se javili da sumnjaju nešto…u mojim očima nikako nije umanjilo sumnju, nego toliko povećalo da sam nastupio kako sam nastupio.
Ideja je svakako bila da reagira drugačije ako je čistog obraza…za njegovo dobro…

Aha znači kada vidiš milione stranica koje na sebi imaju reklame, a korisnik si nekih usluga, onda znači njih treba tužiti? Što tako niste glasni za reklame npr. telekomunikacionih kompanija, pa kada vam ne isporuče uslugu onda tužite HRT što je uopšte dozvolio takvu reklamu jer T-Com vara korisnike ili sa njim (deo korisnika) ima problem na liniji, modemu i slično? Znači po vašim pisanjima zvati HRT i skinuti sve po spisku, optužiti da su saučesnici u sprovođenju kampanje koja ima za cilj da navuče korisnika i potom isporuči polovičnu uslugu.

Da li tako isto kada vidiš reklamu za Dureks, a koji slučajno pukne odeš do Tiska i saspeš sve u lice prodavačici, kako ona i Tisak propagiraju siguran seks, a u stvari varaju narod, jer to nije istina ili pak to rešavaš sa kompanijom Dureks?

Ovde ste svi VI vlasnika ovog foruma jasno rečenicom optužili “On je prevarant i podstiče prevaru”, da to su vaše reči koje njemu upućujete, da je prevarant i ništa osim toga. Možda Vi svi koji njega napdate da bi on skinuo reklam imate neke koristi, pa onda lepo njega tuže jer nije poštovao dogovor.

Kada vidiš reklamu u Jutarnjem za auto, gde nisu iskazani svi uslovi, a odeš u predstavništvo tog proizvođača i dobiješ sasvim drugu informaciju, jer se onda vratiš prvo na Tisak da sve po spisku prodavačici, pa onda nazoveš Jutarnji i njima sve po spisku, jer svi oni učestvuju u zaveri i svi su oni prevaranti.

Čovek vam je lepo pružio pomoć da posreduje, nije uopšte njegova obaveza, a vi odmah “prevarant”, “radi za tu kompaniju”, “učestvuje u prevari”, ne nego ste svi VI narodski rečeno “pljunuli” u lice i odmah ga proglasili prevarantom, nije ni čudo što se iznervirao, a drugo ako imate sve te dokaze lepo u sud i policiju pa dokazujte do sutra… Čovek vam ponudi pomoć, a vi njega napadnete, sramota…

A zašto tako niste glasni kada je korupcija u pitanju? Kada administracijaj zakaže ili kada vam blokiraju račune? Onda svi ćutite i po koju reč otkucate na internetu, via “Internet Heroji”, “Internet galamdzije”, a prevara na svakom koraku, koliko hoćeš. Gde su akcije povodom ozbiljnijih stvari, protesti i slično, tu Vas nema… nema balls da to uradite, a jednog vlasnika foruma razapinjete kao da vam je ostao on lično dužan, jok nego je kriv što je dopustio reklamiranje firme, što ga ujedno niste pitali da vam pruži tehničku podršku za hosting kompaniju koju reklamira?

3 Likeova

Da li se zapita zašto ljudi koji imaju impresivne zarade beže od toga da vam pomognu, pišu i objašnjavaju? Zato što ste zavidini, onog antelofa ste odmah počeli da omalovažavate, onda Big Truck čovek hteo da vam pomogne, odmah se našli via “internet heroji” i uspešni milioneri koji to osuđuju, nije ni čudo što više neće niko od njih da piše…

I kako Vi kao takvi očekujete od bilo koga pomoć? Na svaku korisnu informaciju na ovom forumu našlo se par njih koji su zapljunuli celu temu i osudili pokretača, “Jer mi smo uspešni, mi obrćemo milione”… sve biznismen do biznismena na forumu, na svakoj Vas ima, uvek upravu, “Samo da komšiji crkne krava” tj. da tema ode u propast…

Lepo to rade vrsni blogeri, ako hoćeš detalje lepo platiš, hoćeš uslugu, platiš, a ne besplatno pa još svima smeta, a tek kada neko uspe “Strašno” postaju ljudi zavidni, sve vrsni stručnjaci sa zaradom od 1,5$…

4 Likeova

Vidim da ima dosta zalbi na mediavenus, imali ko iskustava sa njima u novije vrijeme ???

Zarada za bilo koje trziste je ocajna, izbegavati.

Jesili ti imao posla sa njima mene zanima isplata kako ide jeli uredna, vidim da se dosta ljudi zali na isplatu a zarada ne moze biti jadnija od adnowa.

Može li iko da predloži neku bolju NATIVE mrežu za maše govorno područije? :pensive:

Jako slabo je dobrih mreža. Sve su uglavnom ruske mreže koje vrlo lako mogu biti scam mreže. Evo npr već duže vreme radim sa Mediavenusom i sada će me izgleda prevariti za oko 400-500 $ jer su smanjili cenu klika bez da me obaveste i to 2 nedelje unazad i sada neće da plate to, već poslali samo po njihovim umanjenim cenama.

Tako da ne daj Bože da morate poslovati sa rusima, katastrofa :slight_smile:

zna li iko sta bi sa poptm pukli skroz izgleda

Nisu pukli, nego su izmuzli keša od advertajzera, nisu isplatili pablišere i otišli “bogati”. Držali su oni image hostove, namuzli se i tu novca.

indijci neki, prvo su slali poruke da ne isplaćuju jer ih neko flooda fake withdrawal zahtjevima pa im treba vremena da razvrstaju prave zahtjeve od fejk, pa onda od 5 zahtjeva isplate 1 da te drže i sad ne odgovaraju niti šalju poruke

ostalo mi kod njih 40$ halal im bilo haha dabogda mu za viagre trebalo

edit: @imemperor1 ja poslujem sa ruskim provajderom (čitaj provajderom, ne resellerom) haman već godinu bez ikakvih problema … a nije da nisam grey hat