Meta Bonus zarada, Meta Bonus

Pozdrav, da li ima neko iskustva sa Bonusima na FB?

1 Like

Koja je zemlja u pitanju ja imam ispunjene uslove na par stranica ali zemlja jos uvijek nije odobrena i na balnsu pise 0 a reklame se prikazuju

Nisu ovo reklame, ovo je Bonus perfomance koji FB daje na komentare, domet itd. u to ne ulaze reels i story, nego obicne tekstualne objave i fotografije. Meni je sin u Njemackoj pa mi je on admin, zbog toga sam i dobila Bonus. Do decembra je bilo samo u SAD-u, sad su prosirili na jos nekoliko zemalja.

Pa da li moze da se zaradi sta od bonusa

1 Like

prijavim se na privatni profil i piše mi na vrhu feeda nešto tipa “jedna vaša stranica odobrena je za bonus - istražite” ja kliknem i ništa kao eror…
imam 15ak stranica i na nijednoj ne vidim preko meta businessa da imam odobreno to…
možeš reći kako tj gdje da pronađem taj bonus?

1 Like

U monetizaciju pa na Bonus, ako ga ima. Ako stranica jos nije pozvana nece biti ove stavke “Bonus”

Ja sinoc to dobila na stranici, trebam tek postavit racun za isplatu, jer nece moci moj racun iz BiH. Sin mora napravit paypal ili devizni u Njemackoj pa tek cu onda moci da zarađujem. A kako citam, FB nudi do 55 hiljada maraka bonuse, bili su 30kk, neki navode i da su veci od 55k. Tesko je velike cifre ostvarit, citam da je stranica s dometom od 3 miliona imala oko hiljadu i po dolara. E sad, isto tako, i profili u USA mogu da ostvare bonuse. Oni imaju grupe pod nazivima “Facebook Bonus Perfomance” i sl. nazivi, tamo jedni drugima komentarisu i ostvaruju profit. Blago njima :slight_smile:

Koja je isplativost FB za tako nesto.Kakve FB ima koristi?

evo sam pronašo, samo na jednoj stranici, biće da su me pozvali zato što je talijanska… vidim kad treba popuniti podatke nude se samo rijetke zemlje među kojim je i italija…
a baš mi je ova stranica jako aktivna po pitanju slika ide dosek slika redovno preko 60k.
ali šta sada da radim?

reklame… a šta drugo, iskaču mi neki mega popularni videi i ispod videa reklama… pa ti zbroji 1 i 1
bacio se i Cukenberg u te vode naveliko

1 Like

Bonus is now the Performance bonus

Starting tomorrow, you can earn bonuses for both views and engagements on all of your posts except Reels and Stories.

ja se prijavio sa imenom i prezimenom brata koji živi u Njemačkoj, podatke za plaćanje ostavio za kasnije, samo želim vidjeti kako to plaćaju i šta…

1 Like

E odlicno, ja nisam ni popunjavala nista. Kad sam otvorila vidim da traze da upisem/potvrdim svoje podatke i zatvorim, cekam da sin napravi paypal ili devizni. A znaci mogu i ja stavit njegovo ime ili od brata? Brat mi je isto u Njemackoj, on ima paypal

Probala i ja, al nmg popunit, treba mi porezni identifikacijski broj

Samo staviš ime prezime datum rođenja i državu
Na idućem koraku imaš opciju tipa nastavi kasnije…
Dakle te dalje podatke možeš unnjeti kasnije…

1 Like

Nema “Dalje” kod mene :rofl:

pa ne trebaš podatke za plaćanje popunjavati… ja nisam, a i pisalo je da to možeš za 60 dana ili je bilo 6 mj. ne sjećam se.
meni idalje stoji 0 dolara… ne znam niti kako se prati statistika i gdje…

Pa to ti kazem, stoji i kod mene 0 vec drugi dan. Vidjet ces da iznad pise “u toku”, vjerovatno se treba sve popunit da se aktivira

lezi ljebe da te…

ha ha ha, ne mogu da vjerujem :rofl:
fb nešto daje jer postaš slike :grin:
samo treba još vidjeti kolko budu na kraju mjeseca skinuli, a vjerojatno sve :rofl:
inače, od jučer kasno navečer, imao sam na dvije slike cca 550 lajkova, 32 kom, 13 share
sad ću da rokne sliku koja mi inače donosila po par 4 lajkova pa da vidimo kako to Cukenberg bude računao :rofl:

usput: znal ko na šta se odnosi ovo 29days left, na idući period obračuna ili left za popunjavanje dokumenata za plaćanje???

4 Likeova

Ja kako sam negdje juce procitala, Bonusi se obnavljaju mjesecno. Nakon mjesec ce trebati ponovo aktivirati valjda. Ipak, to je bonus poklon, i zato dok mozes uzmi pare

I do kraja mjeseca ispuni podatke za placanje radi isplate

đe ste bili dok sam bio niko :rofl:

@Dali jel kod tebe još 0 ili ?

3 Likeova