Meta Bonus zarada, Meta Bonus

Kad sam kod tebe vidjela da se pomaknulo i ja objavim koju sliku, evo sam na 1 dolar i ja, a mislila sam da je zabagovalo :rofl:. desetak slika, sve 20- 70 lajkova i jedna ima oko 140 lajkova. 13k pratitelja, eh da je kakvu grupu dobru, al neeeeeemaaaaa

Malo ažuriranje: Od 17 slika računa zaradu za njih 7. Posljednja slika, postavljena prije 9 sati je donijela je 0.67 do sad, ostalih 6 manje. A ta slika ima najmanje komentara (22), lajkova (37) i dijeljenja (15) . Na njoj ima malo teksta u gornjem dijelu slike, na ostalima je tekst preko citave slike, poput citata, one skroz malo zarađuju. Dakle, treba slike sa sto manje teksta objavljivat. :melting_face: :melting_face: I zaradu racuna samo od aktivnosti na stranici, ne ako je podijeljena. Profili koji imaju bonuse moze zarađivati po grupama gdje zapocinju diskusiju, ne znam da l je i tako za stranice u grupama.

gdje gledaš statistiku prihoda po pojedinim objavama?

E to ti je na mobitelu. Uđi na stranicu, pa upravljanje, pa ispod perfomance imaš opciju monetizacija --bonus i klikni opet na bonusi (rezultati) pa ce otvorit sve i tu pratis svaku sliku

Ima za burek i jogurt.

1 Like

To je samo za profile ili se može na grupe aktivirati?

Profili i stranice koje imaju barem jednog admina iz podobnih zemalja, Njemacka,SAD, Italija, Indija, Španija i par još nekih

1 Like

Mali of topic na temi ali vezan je za fb dali imate iskustva sa zaradom na reelsima na fejsbuku dodao sam administratora iz Turske kako bi dobio pozivnicu za reklame…dali neko od Vas vec radi i kakva su iskustva ?

1 Like

Ja ne poznajem nikog. A najbolje da aktivirate instream ads, a za Reels kad god došli dobro došli.

Meni je također omogućen bonus program jer je jedan od admina iz Njemačke. Na koji način isplatiti taj bonus budući da moramo navesti njemačku adresu i sve ostale podatke za porez?!

Vjerovatno račun iz Njemacke, devizni, paypal. Ni ja još nisma postavila isplatu, a kako mi se čini i neću :rofl:

Bila bi šteta da se ne može :rofl:

ne valja kad ima love, ne valja kad nema :rofl:
@ivan19992 aje molim te javi kad ti istekne ovih 22 dana hoće li ti produžiti bonus period na idućih 30 dana…

zna li netko da li u Njemačkoj kad ti dođe neka strana uplata na račun, država sama sebi uzme porez ili je kao kod nas ima obrazac pa popuni pa uplati?

Ukoliko sada stavim nekog iz Nemačke kao Admina na moje stranice, da li ću dobiti taj Bonus da aktiviram ili moram da čekam da oni pošalju zahtev?

Da li je neko uspeo da dobije Bonus na stranicama koje imaju prekršaje? Ili stranice moraju da budu čiste, bez ikakvih prekršaja.

Mislim da moraju bit u zelenom, a sto se tice Bonusa, samo provjeravas u opciji monetizacije da l imas stavku Bonusi, jer zna obavijest i da ne dođe

Ja sam peh neviđeni. :innocent: Meni i dalje zabagovalo. Uopste mi nove slike ne ubacuje. Došla do 5 drugi dan, i tako stajalo do jutros, sad je 6. I to je to. 8 slika od 06. 04. i samo jedna od 7-og. Niti jedna od posljednja 3 dana

Ne znam kako je posljednjih godinu dvije. Tamo ko zarađuje sporedno na internetu, placaju porez tek nakon izvjesne cifre. Na primjer ako si samac i imas redovan posao u Njemackoj, ako ti ne prelazi godisnja plata neki određeni iznos( na primjer 25 kk eura) a zarađuješ 300-400 na netu, ne placas porez. Pa imaju opcije za supruznike, s djecom, bez djece, ma svasta nesto. Uglavnom dobro je za one koji ne zarađuju mnogo, a oni koji zarađuju dobro preko neta, porez zna da ide i do 50%, sto vise zarađuju, enormno više placaju. Al sve treba provjerit, svake godine se nesto mijenja, osim kod nas, kod nas i na 10km moras platit porez.

1 Like

Evo za one koje zanima… Nije sve kako se čini


Ta jedna fotka donijela toliko, e nakon toga pada doseg, slike idu na doseg do oko 7k a broj reakcija je oko 600 ali ne ide dalje
E sad, ne razumijem kako, ali i prihodi se smanjili, prije na 500 reakcija moglo da dobijem 1-2$ a sada ne može ni 0,4$


Evo na ovo gore dobio oko 0,3$ prije nekoliko dana objavljeno, znači aktualna je statistika…

Sve u svemu nije onako kako je startalo :wave:

Da nije kao kod adsensea kraj kampanje kod advestera manja cena klika (ili već šta god da je, kod FB).Ili se pojavilo mnogo publishera na tu (neku advester kampanju)