Mgid ili adnow reklame

E pozz svima, želim da čujem vaša iskustva šta koristite sa adsensom, adnow ili mgid. Trenutno ja koristim adnow tj to su mi dodatne reklame i nisam nikako zadovoljan na 3k ulazaka imam oko 0.23$ , skroz slabo. Pa me zanima da li neko koristi mgid , iskustva, naravno i sa adnow iskustva zzz

Adnow je prevara.

Mgid nisam koristio

da se razumjemo, niti Mgid nije nešto, ali je 10x bolji od Adnowa, koji je najveće smeće koje sam ikad susreo na internetu.

1 Like

Bjezi od adnowa sto dalje

1 Like

mgid je tipa native,ali imaju slabo reklama s nasih prostora. Plus, imaju dosta golotinje, pa ne preporucam kombiniranje s adsensom…

ne znam kakvih vi iskustava imate sa adnow, ja od avgusta radim sa njima nikakvih problema nemam … paypal isplate stižu maksimum 14 dana od obračuna … nekad i 7 dana

i mgid je dobar, ja otprilike istu zaradu imam i na mgid i na adnow s tim da je kod mgida minimum za isplatu 100€ kod adnow 20$ ja mislim

sa adsenseom najbolje kombinirati mgid, adnow nikako, mislim da sam dobio ban na adsenseu upravo zbog adnow … cak mi je i facebook ads nalog blokiran jer sam boostao clanke koji imaju adnow na sebi

Ja sam sa mgid reklamama dobio malware upozorenje u webmaster tools i stranica mi nestala sa neta, kad sam ih maknuo poslao sam reconsideration i vratila se stranica, tako da ne stavljajte svakakve bedastoce i neke neprovjerene mreze.

Adnow je ebeno smece koje ti na pocetku da dobru cijenu klika da te nalozi a onda spusti na 0,00001$

Najveci prevaranti, bjezite od tih debila!

1 Like

meni je eCPM od avgusta 0.05 $, od marta 0.06 $ - 0.07 $

Definitivno ih skidam i pokusat ću nešto sa mgid, ako ništa samo adsense radit i ne nervirati se radi smeća.

Pa nikako me ne ide u glavu ako vec vam sajt podrzava Adsense zasto stavljate ove smecarske i lopovske mreze…

2 Likeova

Smatrao sam da mogu makar 15-20$ zaraditi za hosting da platim

A neznaju ljudi, pa pitaju. Adsense ti je inace jedna od losijih mreza sto se CPM-a tice…

Pa Adsense niti ne placa po prikazu nego po kliku.

Plaća i po prikazu.

Svejedno. Tebi je na kraju balade bitno koliko si zaradio na 1000 prikaza. Zovi to kako hoces CPM, eCPM, RPM, sve isti klinac…

Jučer sam usporedio AdSense i MGID. I jedne i druge imam na naslovnici i u članku.

AdSense mi dao 2,25 eura za jednaku posjetu koliko je i za MGID bilo, a koji mi je dao 0,80. Ono koji k?

1 Like

šta koji k … to je normalno … adsense ima kvalitetnije advertisere ali zato i striktnije uslove za publishere

3 Likeova

Ne gledaš po posjeti, nego po broju klikova.

Koliko klikova i koji ti je CPC?

Baš tako, sa njima ne treba saradjivati