Molim pomoć

Poslao sam i tamo mail, valjda će ga pročitati za 2-3 tjedna!

Neće ti otkrit identitet osobe bez naloga.

Ja mislim da policija nebi pomogla, bilo bi smiješno da traže nekoga tko je provalio u tuđi gmail račun, to je posao googla da riješi.

Ta osoba se predstavljala na netu kao ja, ima i registriran mail [email protected] i slala lažne mailove. Jedna osoba mi je slala i prijetnje.
Mislim da ovo nije preko noći!

Kontaktiraj google kako god ti nude; imaš i tu formular nekakav:
https://www.google.com/support/accounts/bin/request.py?hl=en&ara=1&ctx=ara&contact_type=ara

Ispunio sam sve to, ne odgovaraju još ništa!

Nema druge nego da čekam mail od googla.
Pitanje je što je ta osoba dosada napravila sve sa mojim google accauntom!

[quote=“nitko”]Moram priznati da me trnci prolaze samo na ovakvu pomisao :confused:

[/quote]
Takođe…
Kako je uopšte uspeo uću u tvoj google acc?

Meni najlogičnije deluje da google treba rešiti taj problem, ali ko zna koliko su oni u mogućnosti da brzo pročitaju/odgovore na mejl i da deluju… Za to vreme ovaj ko ti je upao u acc svašta može da uradi…

Javi kako si prošao, i šta si uradio na kraju.

Želim ti sve najbolje…

Znam što mogu pokušati

A ta adresa je [email protected], znaći na tu adresu je poslano tajno pitanje sa kojim vračam accaunt. Moram zvat net.hr i uvjeriti ih da mi daju pristup toj adresi!

Je li promijenio pub?
Je li mijenjao e-target oglase?
Je li stavio neke svioe oglase ili linkove?
Je li kontaktirao nekog iz adresara?
Razmisli koju bi ti mogao još štetu napraviti, a koja možda nije vezana uz web.

Ne vjerujem da će preusmjeriti zaradu od GA na svoju adresu (iako je to, po meni, manje štetna stvar), to bi bilo luzerski.

Može li kako doći do posjeda domena? Probaj to onemogućiti.

Promjenio sam lozinku na hostgatoru, godaddy mislim da nemože prstupit, infoit (domene) to isto ne može jer su mi blokirali accaunt, tako da mislim da ne može upravljat mojim sajtovima.

Pogledaj čiji su oglasi na stranici tvoji ili njegovi, ukoliko su njegovi. Prijavi ga i ukinut će mu account, također ako je poslao mail nekome isčitaj iz emaila IP adresu i vrijeme kad je mail poslan i prijavi ga njegovom internet poslužitelju.
Tebi nemože napraviti neku veću štetu.
Kad se sve riješi za svaki slučaj digni backup od jučerašnjeg dana za sve stranice.

Na svim tim stranicama promjeni i email adresu, jer on može zatražiti da mu resetiraju lozinku.

eee…kad ti vrati mail, pogledaj dal ti je stavio forward mailova na njegovu mail adresu, to bi ja napravio da sam na njegovom mjestu…

E daj molim vas pomoć gdje mogu promjenit za etarget mail i lozinku u patnerskom području. Nemogu nigdje naći, užas!
Hvala!

[quote=""]Da biste pokrenuli postupak poništavanja zaporke, slijedite upute koje ste dobili na adresu e-pošte ****@n.hr. Ako nemate zamjensku adresu e-pošte ili više nemate pristup tom računu, pokušajte ponovo poništiti zaporku nakon 24 sata. Nakon toga opet ćete moći poništiti zaporku odgovorom na sigurnosno pitanje koje ste unijeli prilikom stvaranja računa.

Pomoću sigurnosnog pitanja oporavljamo račun koji je bio u mirovanju 24 sata. Na taj način sprječavamo nekog drugog u preuzimanju Vašeg računa.

Ako ne znate odgovor na sigurnosno pitanje ili ne možete pristupiti računu adrese e-pošte za oporavak, ispunite ovaj obrazac. Ako ste zabrinuti za sigurnost svog računa, posjetite naš Centar za

sigurnost.[/quote]

Sad malo bolje čitam, nakon 24 sata će me pitati tajno pitanje. Vidjet čemo to sutra!

[quote=""]Hello,

Thank you for your report. We’ve completed our investigation and we’re
re-enabling your access to this account. We’ve changed the recovery email
address to [email protected]. [/quote]

Evo, sad mogu poslat tajno pitanje i novu lozinku na mail. Vratili su pomoćni mail na moj!
Hvala svima, nadam se da čete naučit nešto iz ovog i da se nikom neće ponoviti.
Idem sad vidjet ima li štete!

Lol, idiot je pročitao moje mailove koje ja nisam htio otvarat od prošlog tjedna. Da mi ga je uhvatit na 2 min da mu glavu razbijem!

http://whois.domaintools.com/igrice888.com
lik je preslio sve domene na sebe i još javno upisao svoje podatke. Kako ga nije sram.

[quote=""]Registrant:
n/a
Marko Petrovic ()
11000 Beograd
Beograd
Beograd,110000
SR
Tel. +381.651111111 begin_of_the_skype_highlighting +381.651111111 end_of_the_skype_highlighting[/quote]

Usput, potraži po gmailu opciju da možeš resetirati šifru preko mobitela. Tako da se osiguraš za potencijalne buduće napade.

Šime drago mi je da si uspio riješit.

Ovo je doista veliki problem, i upozorenje svima nama na mogućnost ovakvih problema.

Što se tiče dobivanje informacija o vlasniku IP adrese teoretski je nemoguće dobiti to je jedan veliki proces i bez sudskog naloga ne postoji mogućnost.

Pitanje je dali je ta IP adresa korištena preko Proxy-a te time ne postoje informacije o korisniku.

U svakom slučaju jedna pouka da nije dobro koristiti indetičnu lozinku za više računa preporuka je korištenje zahtjevnije lozinke np. (ssEm}en=t{va&eHw) je da je problematičan upis ali je sigurnost na nivou.

Drago mi je da si konačno riješio problem, no što je sa webovima je li sve u redu.??