Molim pomoć

Šime,

Podaci su vraćeni na Vaše tako da nema brige, na svim domenama je uključen lock i domene se nemogu transferirati.

Na brzaka vidim da su svi ok, moram to detaljnije provjerit.
Sad, kako je on uspio doć do moje lozinke samo bog zna, nadam se da mu neće to više uspjeti!

Detaljna provjera računala na keyloggere nebi bila loša, pogotovo ako ste u zadnje vrijeme instalirali kakav software iz “nepouzdanih izvora”.

Dobro rečeno…

Preporučio bih također da kreiraš jednu particiju na disku i instaliraš 64bit Windows te time je smanjeno za 95% zlonamjernog softwera.

■■■■■■ kakvih ljudi ima, stvarno mi je zaj Šime, ovakve triba tuc i nedat in plakat, ali ovaj je i glup totalno

Drago mi je da si uspio riješiti svoj problem :slight_smile:

Sa lozinkama nikad dovoljno opreza, ja sam svoje prošli tjedan mjenjao. Usput, kao što kaže avetma, uključi si mogućnost promjene lozinke preko mobitela.

Glavno da je sad sve ok :wink:

Čitam, i ne mogu vjerovat šta se to danas događalo. Jednostavno kad sam vidio prvi post doživio sam lagani šok. Stvarno ne znam šta bi ja napravio u tvojoj situaciji, pa izgubio bi previše živaca (a vjerujem da si i ti).

Odmah sada idem stavit neku vrlo zahtjevnu zaporku na svoj account (iako je i sada dosta “teška”), te podesit da se resetira preko mobitela. Zlu ne trebalo.

Drago mi je Šime da si rješio na kraju problem! :slight_smile:

[quote=""]Да бисте отпочели процес поновног постављања лозинке за свој
[email protected] Google налог, кликните на следећу везу:

https://www.google.com/accounts/RP?c=CKuM0JfS58rLShDp0Lb4gNGIyMUB&hl=sr

Ако ова веза не функционише, копирајте и налепите URL адресу у
нови прозор прегледача.

Ако сте грешком добили ову поруку, вероватно је неки други
корисник унео вашу адресу е-поште покушавајући да поново постави лозинку. Уколико ви нисте поднели захтев, не морате
ништа да урадите и можете потпуно да
занемарите ову поруку.
[/quote]

Sad šalje zahtjeve za novom lozinkom, srečom dolazi na moj pomoćni mail!

Ima li sanse da se sazna ime i prezime smrada koji to radi ??

[quote=""]Registrant:
n/a
Marko Petrovic ()
11000 Beograd
Beograd
Beograd,110000
SR
Tel. +381.651111111 begin_of_the_skype_highlighting +381.651111111 end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting +381.651111111 begin_of_the_skype_highlighting +381.651111111 end_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting[/quote]

Kako ne, lik je jućer bio ponosan vlasnik mojih sajtova.
Ip 91.191.58.144

ako vec trebate koristiti free mail servis kao sto je gmail, preporucam da postimate da se svi ingoing i outgoing mailovi automatski brišu nakon sto ih downloadate kroz outlook, thunderbird itd.

definitivno ga prijavi miliciji

Pratim ovaj slucaj i drago mi je sta se sve rijesilo bez posljedica.
U svakom slucaju nesto se mora poduzeti da se tom nitkovu stane u kraj.

Stvarno ima šupkova i smradova na netu. j… radiš, slažeš podatke, mozgaš, i onda dođe neko i perfidno te pokrade.
j. idem mjenjat pasworde i pravit backup-e.
ps. uključio sam se u priču prije nekih 20setak minuta i nemogu vjerovati da se to događa, drago mi je da je sve na kraju dobro.

A što mu možeš, sa policijom se ne želim zajebavat niti bi išta napravili, ima svakavih ljudi!

policija ti nemože ni ‘registar’ riješit a kamoli neš drugo, a da je lova od banaka u pitanju riješili bi u par minuta.

Sad ga daj upucat, za jedan mjesec zarade.
Eksuli, noge polomit, ili nesto da te se sjeca 20-ak godina.
Nevjerojatno.

Također se tek uključujem u raspravu. Drago mi je da nije bilo većih posljedica.
Definitivno ga prijavil, iz osobnog iskustva tvrdim da policija MOŽE poduzeti nešto, iznenadio bi se koliko brzo to ide :wink:

Prijavi ga žandarima! Ako je ime i prezime ispravno, sumnjam da je pripazio na IP. U tom slučaju policija može reagirati.

A možda ne bi bilo loše da ga kontaktiraš telefonski i daš mu do znanja da si radi probleme.

Ne znam kako je stanje sa policijom u hr, ali kod nas u Srbiji ja ne bi ni pokušavao da ga prijavim znajući koliko su naši ozbiljni…

Elem, broj telefona očigledno nije validan, a ko zna da li je i ime…