Molim preporuku za besplatni VPN

pozddav ekipa, preporuka za vpn free nacin da dodjem do HR servera…neka app android ili win hvala

hola.org extenzija za chrome

Slobodno… https://www.theverge.com/2015/5/29/8685251/hola-vpn-botnet-selling-users-bandwidth

ne znam šta tu nije jasno, u uslovima korištenja fino piše

ako nećeš da se tvoj protok dijeli u mreži, plati 5$ … :smiley:

hola radi na p2p principu, nije klasičan vpn …

mislim da nema besplatnog vpna sa serverom u hrvatskoj … kupi expressvpn ili nordvpn … ~ 10$ mjesečno

Hrvatska je premium lokacija kod svih komercijalnih VPN providera. Znači, ako već želiš imati fake accounte, za to plati.

Točno i netočno. Ako koristiš free tier onda je p2p (ali ne možeš dobiti hrvatsku IP adresu). Ako plaćaš uslugu onda nije p2p, koristiš kao bilo koji komercijalni VPN.

1 Like

Nekad zelim pogledati nesto na webu od RTLa ili Nove…,a mogu samo kad se nalazim u HR

A ako želimo obratno, surfati a da se ne vidi da smo iz Hrvatske …koji VPN se preporuča?

NordVPN je poznat, s tim da nije free.

Imas Tunnel Bear 500MB free, kasnije moras platiti.

1 Like

Kupit VPS od 512mb rama i instalirat openvpn/wireguard a platit ga cryptom. @bozoou

A jeftino rjesenje ti je Namecheap VPN 10$ godina.
https://www.namecheap.com/vpn/

10€ nord vpn za 1 godinu… moguce?

Ja nikad nisam vjerovao tim VPN aplikacijama zato sam razvio svoju vlastitu i nemam brige da li netko prikuplja moje podatke ili ne.

Mozda u skoro vrijeme i objavim na app store i play store ali otom potom

1 Like

Nordvpn ne radi rtlplay…prepoznaye kao proxy adres

Hola vpn je radila za novu tv i rtlplay prije godinu dana mozda, ne znam kakva je sad situacija

Sad ne radi… nord vpn testiran

Onako, meni zapravo ne treba da se sakrivaju moji podaci u smislu da pravim nešto ilegalno…pa se želim sakriti.

Nego ponekad imam potrebu da vidim internet iz “drugih” očiju, tako da izbjegnem prepreku ako je što umjetno postavljeno/sakriveno za posjetitelje ih RH.
Tipa neka stranica može imati blokiranu određenu ponudu za HR korisnike …i onda trebam VPN samo da provjerim jel što blokirano ili nije.

Možda takvu potrebu mogu raditi i sa nečim drugim, tipa proxy serveri? Ili isključivo VPN? Ili je to dvoje možda isti vrag?

1 Like

expressvpn ili nordvpn … bio je i securitykiss nekad davno free ali ne znam sada šta je s tim vpnom

a ip adresa sa koje si naručio ostaje sačuvana u logovima, onda barem plati karticom, čemu kripto :smiley: :slight_smile:

koje servere koristi ta vlastita aplikacija? :smiley: što se tiče prikupljanja podataka i vpna, svaki vpn koji je registrovan (ili ima servere) u nekoj od 14 Eyes država - dijeli podatke … izuzetak je jedino expressvpn kod kojeg se sve na serverima vrti na ram memoriji

Instaliraj Operu, osim što je izvrstan browser - unutra imaš VPN s više lokacija.

2 Likeova

Dobra je opera… nema HR lokacije :thinking::thinking:

Sve se vrti kod mene nikakce trece sustave ne koristim

da se nadovezem na tvoj post mozda ce nekom biti korisna slika

2 Likeova