Molim preporuku za besplatni VPN

pa ako si razvio vlastitu aplikaciju mora biti povezana na neki server lol

Pa na moj vlastiti. lol

1 Like

5-9-14 eyes za par mjeseci postaju 21 eyes.
Točno je da je ExpressVPN prvi krenuo s ramdisk-based OS, ali su ubrzo i svi ostali to prihvatili tako da sad praktično nema ozbiljnog VPN providera koji ne primjenjuje ovu tehnologiju.

Podržavam Operu i sam ju rado koristim ali s free-VPN solucijom koju Opera nudi nećeš se usrećiti. U najboljem slučaju dobit ćeš ukrajinsku IP adresu najgore moguće reputacije i osjetno degradiranu internetsku brzinu.

1 Like

Da pogodim kako to radi…

  1. Zakupio si server negdje vani? (Jer sumnjam da si imao potrebe postavljati fizički svoju mašinu. Štoviše, vjerovatno si i anonimniji ako zakupiš server anonimno)

  2. Složio si program koji tunelira ulazni link. Nek se taj program zove myVPN. Znači ti pristupaš svojoj webstranici “myVNP” i zadaješ kao parametar url koji želiš gledati. Taj tvoj web (ako je u PHPu) dohvaća sa tipa curl() metodom traženi web i praktički čisti HTML koji ti vrati curl, prosljeđuješ sebi kao visitoru.

Tj. prije nego čisti HTML proslijediš sebi, unutar njega prepoznaš sve linkove i obradiš ih na način da oni opet linkaju na myVPN gdje je tek parametar linka ono što je bio originalni link. Tako da će svaki link opet linkati na myVPN, a myVPN će preko parametra znati prema kojoj web stranici taj link tunelira…i opet putem curla ti vrati na isti način sljedeću web stranicu…

Tako nešto? :slight_smile:
Ako da…pretpostavljam da tu ima dosta ograničenja… tako da vjerovatno nije tako. :slight_smile:

Ako ti se da podijeliti ukratko koncept kako si to složio?

Meni je ta anonimnost preglupa i ne govorim o samoj anonimnosti nego o tim velikim pricama kako biti anoniman. Nema tu velike price samo moras misliti jednostavno, a ne komplicirano.

Evo 2 nacina:

  1. Stavis na laptop virtualni win ili koji god os hoces, odes na neko mjesto gdje nema kamera (kafic,park itd)

  2. Jos bolji nacin, ali valja samo kada si na dobroj poziciji. Doma stavis vanjsku wifi antenu. Stavis virtualni win na laptop/pc, spojis se na neki wifi sa dobrom brzinom free ili ako imas lozinku, gradski wifi, park, kafic, restoran, hotel, fakultet itd i amen. Nakon sto si napisao da hebes hdz samo prebacis u postavkama wifi antene neku drugu (da se kasnije ne spoji na istu), izbrises virtualku i amen. A mozes koristiti i wep wifi jer ih je lako za probiti ako ih imas u susjedstvu, a i trebas imati antenu koja podrzava blabla (da sada ne pisem), a i tu su neke wpa2 cake gdje ima zahebancije…

Slozeno je nesto drugcije kad stignem napisem tocno ali cisto iz potrebe jerje bilo potrebno implatirati u drugi projekt.

Inace ja osobno jako rijetko skoro pa nikako ne koristim VPN

Ja mislim da se bozoou zaljubio u neku zensku koja radi adult stream, ali je blokirala balkan :slight_smile:

2 Likeova

Isprobao opciju Europa - dao mi Austrijsku lokaciju, 17 Mbps download. Opcija Azija - stavio me u Hong Kong uz 1,5 Mbps. Opcija Amerika - smjestio me u Francusku uz 11 Mbps. :smiley:

Malo je ako se planira intenzivno korištenje, ali za ono što je bozzou pitao sasvim dovoljno.

1 Like

gdje je lociran taj vlastiti? lol

koje će se zemlje sve pridružiti?

nisam znao za ovo, nisam vidio da neki drugi provajder spominje os na ramu

1 Like

To je zapravo sekundarna primjena… malo škicnuti jel ima koja poznata djevojka na streamu. :smiley:

Zato mi onaj pristup sa tuneliranjem linkova i nebi radio…jer ne kontam kako bi se stream tunelirao.

A primarno mi je da mogu ispratiti jel koji web shop puzzli skrivecki prodaje moje puzzle …a da je blokirao HR kao destinaciju iz koje se vidi taj artikal u ponudi…

Samo ti rezerviraj 1 termin nakon nekoliko mjeseci za mene da mi nesto uradis, pa se hvataj cega hoces :slight_smile:

UrbanVPN koristi neko?

Znam točno ali još ne mogu objaviti.
10.2.2021 se potpisuje novi sporazum, ja ću ovdje postati bar 15 dana ranije.

Spominju naravno, idi malo na VPN rewiews(e), to im je sad glavni adut.
I samo ću te ispraviti: OS nije instaliran na RAM-u kod bilo kojeg providera. Druga se tehnologija koristi.

1 Like

Hoćes na ispovjed kod Anđela ili? :smiley:

skriptu :slight_smile:

Drug nemoj da ti je zao par dolara mjesecno imas solidnih servisa to ti je kutija cigara il dvije kafe… Nema nista free a da je dobro nemoj dzaba gubit vrijeme na istrazivanje.

1 Like

Ali ja sam ti prestao pisati ružan code.

Popizdit cu majke mi! Ajde kontaktiram te za nekoliko mjeseci da mi nekoga preporucis…

Što u prijevodu znači da sam prestao programirat. xd xd.
Zezam se, samo se hladim malo … a onda se vraćam jači. :slight_smile:

1 Like

Testiran expressVpn ne radi RTL play