Molim preporuku za besplatni VPN

moja preporuka ti je protonvpn, i ne znam kako niko nije spomenuo ovaj servis do sad… koristim ih vec 2 god, nikakvih problema nisam imao, imaju dosta servera na razlicitim lokacijama sirom svijeta, prije par mjeseci dodali su i srbiju… hrvatske jos uvijek nema ali bila je anketa nedavno za nove lokacije, tako da je moguce uskoro da bude i hr na listi. No-log vpn policy, jedino pamte vrijeme kad si posljednji put pristupio kako bi se sprijecio brute force za pw. Ima odlicne brzine, split tunneling, secure core, kill switch naravno… dobar je i za netflix, bez problema mozes gledati sadrzaj za druge drzave, siguran za torrent… cijena $10/m

2 Likeova

Potrebno da moze HR…ostalo sve imam

Jel zna neko za rtl play vpn koji sigurno 100 posto radi?

Pošto nitko nije spomenuo, dobar je surfshark. Hrpa servera (uključujući Hrvatsku), a cijenom mi se čini najpovoljniji. 500kn, 2 godine. Dozvoljava neograničen broj uređaj, pa ako podijeliš s frendom ispadne 250kn za dvije godine. (a možeš naći i više frendova pa ispadne još jeftinije :smile: )

Da ali ako exspress vpn nece da otvori rtl play onda nece ni ovaj.

Medijske kuće (slično kao i kladionice) blokiraju raspone javnih IP adresa koje su statičke.
Svi komercijalni VPN pružatelji usluga koriste statičke IP adrese.
Ako u jednom trenutku video streaming i radi, sigurno će brzo biti blokiran.

1 Like

Jel ima ond nwki nacin da mi koji smo iz drugih zemlja a da nije Hrvatska gledamo rtl play ili neki vpn koji trenutno radi?

Jel se zna neki sajt gde moze da se gleda cela serija ruza vetrova u Srbiji?

Pošalji kao privatnu poruku RTL Play user/lozinku.
Provjerim pa javim što radi od VPN-ova.
LP

i od mene preporuka za ovo

Kupio sam i testirao Proton ali nisam znao da nemaju browser extension pa sam napravio redund. Volim VPN paliti samo na browseru, a ne na cijelom kompu…

Split-tunelling bi trebao biti riješenje za tvoj problem.

(Slika sa neta)

1 Like