Molim savjet kako zaraditi od webmajstorisanja

Molim savjet kako zaraditi od webmajstorisanja. Na ovom forumu san os kad ga je Višnja napravila. I vidin da webmajstori zarađuju. Molim vas svih da mi objasnite kako to webmajstori zarađuju? Ima li neki šablon? Link na tutorial? bilo šta! Hvala!

2 Likeova

ima toliko načina da se svi izgubimo kada krenemo istraživati

šta god da kreneš, bez godinu-dvije nema rezultata

ovi što rade dropshipping po fb ili sa amazona na ebay rade sa 5-10-15% ROI, isto kao i sa affiliate marketingom, ali ti za početak treba para za ulaganje … ima izuzetaka naravno

paid traffic košta novca a free traffic košta vremena

1 Like

U gadnoj san situaciji. Jadranska banka je bankrotirala. Imam poslovnu stranicu al joj je opa promet ko i svako lito. Iman najbolji hosting na svitu pa mislin da dodan 50-tak stranica (ima prostora, ima dovoljno prometa, domena neograničeno) ali ne mogu staviti adsense. Jednom sam ga ima na stranici Uršulr Tolj i bilo je klikova ko u priči. Preko iljadu dnevno. a Google umisto da mi isplati zaradu zatvorija mi račun! Ponili su se prema meni ko prema kriminalcu, spominjali prevarene oglašivače itd. A šta ja iman s time šta ljudi volu klikati? Nisan ja klika nego posjetitelji kojih je svaki dan bilo i po 15-tak.
Onda neman ideju o čemu raditi stranice. Ono šta ja znan nikoga ne zanima. Ima san svojevremeno ideju raditi stranicu o bosancima u Dalmaciji. Ima ih i previše za moj ukus. Šta ne stoju u svojoj kući nego mi dolazu ode!? Al san procjenija da bosanci nisu nikome zanimljivi i odusta od rada. A mislija san početi sa Spliton di na svakon kantunu čuješ “bolan”. Reka je jedan da je Split najveći bosanski grad. :slight_smile: Onda san ima ideju raditi stranicu o programskin jezicima iz 50-tih i 60-tih. I razmišljan - oni koje to zanima su odavno mrtvi. A mrtvaci nemaju internet pa nebi bilo ni zarade. Onda san mislija raditi stranicu o Jehovinin svjedocima. Al ni to nebi bilo posjećeno. Viditi ću još. Neko mi je na ovom forumu davno sugerira da radin stranicu o Severini. Meni ona nije uopće zanimljiva. Radije bi radija stranicu o Arsenu i Gabi. Smisliti ću nešto.

1 Like

Bas su bezobrazni bosanci, tu nasli da dolaze da remete tvoj dusevni mir i trose pare, nije ih stid. Trebas o tome pisati…Nego zar ti nisi nudio nekome pravu zaradu hahahahahahaha. Jak si ko stijena, cudi me da do sad nisi dobio ban :rofl:

I dalje nudim zaradu u najboljima poslovima sadašnjice.
A ban me nebi čudija. Pogledaj samo kakvo je osoblje.
I šta tebi ne smeta kad ti minjaju etničku sliku tvog kraja? Ja bo HV stavija na granice RH a ne u Rusiju!! Šta su nama Rusi napravili??

1 Like

A jbga dodu na fakultet ostanu tu zivit, ovi dodi preko sezone i tu neki ostanu. Uzimaju domacima posao samo tako… Eto ti borbe za domovinu gdje se ne mozes ni zaposlit kako treba u vlastitoj domovini…ali nisu ti ljudi krivi nego politicari i ovi sto drze hotele, kafice i restorane… Zalosno, a istinito.

1 Like

Jedan put san na starom forimu ima problema sa Supa Ducton kad san spominja bosance pa da se sad to nebi ponovilo posebno naglašavam da neman ništa protiv bosanaca koji živu u bosni a bosance iz Dalmacije pozivam da se svi preselu u Zagreb. ■■■■ se meni koliko će ih biti u Zagrebu! Šta mi imamo sa Zagrebon!!

hahahahah da, domaci se lome da se zaposle u ugostiteljstvu za mizeriju i da te ebe svaka suga, samo luda osoba moze sa hrv pasosem raditi tu za sicu.

A sto se Davora tice, njegove postove ne shvatam ozbiljno :joy: i nadam se da je i ovo kao i uvijek sa njegove strane, neozibljno…a meni licno ne smeta ko ce ziviti pored mene i u mom gradu, smeta mi samo kad nemam love. Ostalo neka se dosele i marsovci sto se mene tice:wink:

1 Like

Radi sve suprotno od onog što si radio do sad.

…i pusti Zagreb na miru :wink:

3 Likeova

A gde nestade ono brastvo i jedinstvo, ljubav do besvesti? :upside_down_face:

Da si dosao studirati u Zagreb kao i 90% dalmatinaca, platio bi danas rezije.

Mogao si se pohvaliti da si već imao ban od 7 dana. :blush:
Izgleda da si ovaj put odlučio ostati duže baniran. :neutral_face:

Tvoji postovi u ovom topicu su jedan bedastiji od drugoga. Tko misliš da će ti dati savjet koji skrušeno moliš ako tako govoriš o Bosancima? :thinking: Šteta je velika što ti nisi ni B od tih Bosanaca s ovog Foruma, barem koje ja poznam. :blush:
A baš njima hvala što u ovom slučaju vide da je od onoga što se piše bitnije - tko piše? :smile:

Davore, pripazi dalje, svejedno savjetujem. :o:

1 Like

Dalmatinci studiraju u Pragu i Padovi. Ja san položija 2 prijemna u splitu al ništa nisan studira. Svejedno san ima inžinjersko radno misto s pripadajućon plaćon.

A da ti malo prestaneš prititi!?

Nemaju umirovljenici za režije. Uz to iman problema sa bankon. Penzija mi je 2000 a samo račun za Diners blizu 4000.

Otprilike mjesecno 100 puta veci ROI od navedenog :smiley: Ne gleda se roi na transakciju :smiley:

Probaj se dogovoriti sa Diners-om, daju na rate.

Ako znaš sistemsko programiranje , nađi neki posao na 4 sata dnevno , ako ne možeš više od toga dnevno raditi i zaradi novce.

Za 20 sati(1 tjedan, dnevno 4 sata) zaradiš minimalno 3.5-5 svojih penzija, ako ne i više.

Ti stvarno živiš u prošlom stoljeću, i to u prvoj polovici prošlog stoljeća. U Zagrebu ima Dalmatinaca više nego u Šibeniku stanovnika. I neka ih ima. Dok se poštuje Zagreb, svi su dobrodošli ako se mene pita.

Bez uvrede, dobronamjeran komentar…da si umjesto inženjeringa odabrao učenje pravopisa, mogao bi zarađivat za Diners ako ništa drugo onda samo od pisanja članaka za one kojima trebaju članci. Sa spomenarima i brojačima iz ranih 90-ih nećeš zaraditi niti za račun za struju.

2 Likeova

Ko se zaposli umanjuju mu penziju tako da se ne isplati. Radiš nizašta. Učlani se u fb grupu Umirovljenici Hrvatske pa čitaj svjedočanstva, A i da se isplati ja nemogu raditi. Nemogu po skalama a živin na 3, katu. Zgrada nema lifta.

A neznaju ti sinko Bodulci ni pravopis ni gramatiku. Mi smo poseban svit.

To se zove lijenost. I ja sam lijen, ali barem sam se prisilio potrudit oko nekih osnova.

Ako sve to nije trolanje, ostavi se tih gluposti koje radiš i počni raditi ili barem učiti nešto normalnije. Postoji hrpa mogućih načina za zaradu na Internetu, i svi su bolji od ovog što ti radiš.

1 Like

A sta je sa onog MLMa, zar nema od toga dobre love? il barem za rezije i to