Molim savjet kako zaraditi od webmajstorisanja

Za sad nisan zadovoljan ali ću biti kad u timu buden ima oko 4-5 iljada ljudi.

Davore imaš tolike životne godine (preko 50), iskustvo u početnoj IT industriji Jugoslavije i da do danas apsolutno nisi ništa uspio ostvariti je fascinantno. Bukvalno si potraćio svoj život. Po čemu ćeš ostati upamćen jednog dana?
Ja ću te pamtit kao jednog lijenog starca koji non stop kuka na wmforum, koji je propustio sve životne šanse u IT-u zbog nedostatka obrazovanja odnosno praćenja novih trendova. Toliko si dosadan sa open source i linuxom, mlm zaradama, nekom uršulom tolj, i ostalim glupostima.

Da si pratio obrazovanje i moderne tehnologije mogao si biti (lupam) vođa tech supporta u nekoj većoj firmi, system admin ili da si samo čak uložio u domene 90tih godina dok su još one sa 3 slova bile slobodne al jok. Nez šta kukaš po stare dane.

Kako te nije stid objaviti neki web sajt sa .co.nf i co.nr domenama? Na svojoj web stranici promovišeš neki komunizam itd, demokratiju a vamo loše o bosancima. Ti si fašista obični.

3 Likeova

hoćeš reći da na potrošenih 100€ zaradiš 500€? hoćeš reći da proizvod koji na amazonu košta 5€ prodaš na ebayu za 55€? svaka čast onda

/ontopic

eo mene kao bosanca davor uopšte nije uvrijedio hahaha

razumijem da ima bosanaca kretena koji galame, psuju, puštaju glasnu muziku u stanovima… u novom sadu se žale na takve bosance, vjerujem da ih ima i u splitu takvih :smiley:

to vam je tako kada ste veći grad, puno crnogoraca je u beogradu, puno dalmatinaca u zagrebu, puno hercegovaca u splitu … recimo i novi sad je pun ljudi iz okolnih manjih gradova koji su došli da studiraju pa ostali

kada pogledaš sve je to povezano, iz bih dolaze na hrvatsko primorje da rade a hrvati idu u njemacku ili irsku … šta misliš da li onaj u dublinu govori: “joj ovih hrvata na ■■■■■ su mi se popeli” ? koliko je stranaca došlo u dublin da studira pa ostalo?

to vam je tako, gradovi se mijenjaju kako se mijenja stanovništvo, sarajevo je puno sandžaklija, fočaka, banjaluka puna srba iz like i ništa to nije loše

nemoj mi reći da su london i njujork isto što su bili prije 20-30 godina :smiley:

2 Likeova

Pa ROI se ne gledati na svakutransakciju individualno, to je marza. Ako krenes posao sa 500$ na pocetku mjeseca, a zavrsis sa 5000$ na kraju mjeseca to ti je ROI od 900%.

ako druga rečenica opisuje tvoje poslovanje, onda svaka čast

A nas Hercegovce “ko šiša” :grin::grin::grin:

2 Likeova

Koliko imas sad i koliko ti to love donosi? Zar ne bi tad sad u tom MLMu trebao biti baja na vrhu piramide posto si dugo u tome

Mislim da je sam potvrdio da to nista ne donosi te je zahebao mnoge ljude pogresno/lazno reklamirajuci tu vrstu zarade.

kaki to, nekiad je govorio daje to odlican vid zarade

Je. ali sa velikin timon. U ovin poslovima san novi.

Da ovaj forum vodu jehovini svjedoci sve bi bilo drukčije!!

pa koliko imas trenutno ispod sebe? trojicu?

nikoga (tralalalalala)

Ja san uvjereni antifašista iz Partizanskih obitelji. Stric mi je bija Titov prijatelj. A ako san ja fašista ti nisi arijevac!!

Jeste, ali imas takve prihode, kad sve platis, ostanu ti cisto tvoje 3 penzije, u najgorem slucaju za 2 tjedna rada.

Kazes ne mozes raditi, govorim za posao za racunalom.

Jer ako imas vremena i mozes raditi web stranice i brojace, ne vidim zasto ne bi mogao sistemsko programiranje.

Zadnje u šta se dobro razumin je IBM VSESP v. 2.1.5. To više nikoga ne zanima.

Ako ne posjeduješ znanje a želio bi raditi, rješenje se samo nameće (bar dvojica na temi su ti rekli šta da uradiš).

2 Likeova

Druže tpojka, znan napraviti webstranicu na tuđi dizajn. Radin HTML, css, javascript, php4. Šta će mi više od toga? Znan Linux (jedini normalni OS). Neznan ništa MS-ovog. Iman internetski marketing u malom prstu, ali mi se u posal svaki dan upisuje neki ■■■■■ Palac a nikako da krene s poslon. Mislin da me zajebaje. Polako. Kreniti će i om kad ostane na suvon. Naći ću i ja zanimljivu temu za raditi web stranicu al se sad nemogu ničega dosititi. Kad bude nekoliko stranica staviti ću link da vidite.

@Davor_R_Bergam zašto php4 a ne php5? A da nekažem php7.
Da si rekao php5 još ajde ok ali php4. Zašto se neinovoraš malo ?

Zato šta je php5 “obsolete”. Niko ga ne koristi.

1 Like

@creatifcode twenty something