Molim savjet kako zaraditi od webmajstorisanja

pa koliko imas trenutno ispod sebe? trojicu?

nikoga (tralalalalala)

Ja san uvjereni antifašista iz Partizanskih obitelji. Stric mi je bija Titov prijatelj. A ako san ja fašista ti nisi arijevac!!

Jeste, ali imas takve prihode, kad sve platis, ostanu ti cisto tvoje 3 penzije, u najgorem slucaju za 2 tjedna rada.

Kazes ne mozes raditi, govorim za posao za racunalom.

Jer ako imas vremena i mozes raditi web stranice i brojace, ne vidim zasto ne bi mogao sistemsko programiranje.

Zadnje u šta se dobro razumin je IBM VSESP v. 2.1.5. To više nikoga ne zanima.

Ako ne posjeduješ znanje a želio bi raditi, rješenje se samo nameće (bar dvojica na temi su ti rekli šta da uradiš).

2 Likeova

Druže tpojka, znan napraviti webstranicu na tuđi dizajn. Radin HTML, css, javascript, php4. Šta će mi više od toga? Znan Linux (jedini normalni OS). Neznan ništa MS-ovog. Iman internetski marketing u malom prstu, ali mi se u posal svaki dan upisuje neki ■■■■■ Palac a nikako da krene s poslon. Mislin da me zajebaje. Polako. Kreniti će i om kad ostane na suvon. Naći ću i ja zanimljivu temu za raditi web stranicu al se sad nemogu ničega dosititi. Kad bude nekoliko stranica staviti ću link da vidite.

@Davor_R_Bergam zašto php4 a ne php5? A da nekažem php7.
Da si rekao php5 još ajde ok ali php4. Zašto se neinovoraš malo ?

Zato šta je php5 “obsolete”. Niko ga ne koristi.

1 Like

@creatifcode twenty something

Ja mislim da ti je najbolje razradit onu stranicu od ursulje tolj vjerujem da ako je optimiziras da ce imat minimalno 16 posjeta dnevno.

1 Like

Ne radin više za Uršulu. Njoj triba dizajner a ne programer. To je sas zapuštena stranica a ona ima dizajnera. Još nije taka stranicu. Ovo doli je sa moje poslovne stranice. Uršulina zapuštena to nikad newće postići.

7485

Now online: 1
Max online: 30
at Thursday, 30. May 2019, 13:09:29 CEST
Last 24 hours visitors: 67
24 hours max: 409
at Friday, 31. May 2019, 5:39:02 CEST
Visitors this month: 474
Last month: 1528
Monthly max: 1886
at May 2019

Pa sa tom posjetom 67 dnevno da imas adsense imao bi minimalno 4000 klikova dnevno. Nek su po 0.01 cent to ti je 40 eura dnevno. Steta sta nemas adsense vise. Vjerojatno neki Bosanac radi u googleu pa ti je dao ban jer zadnji mail koji sam primio od googla lik koji je pisao mail imao je Bosanski naglasak.

2 Likeova

Samo ti zajebaji!! ()

Uzmi gajde(samo pusi i stisci) i sviraj na trgu i zaradit ces novce. Bar bi ja tako na tvojem mjestu.

Mislim da je u sferi fantastike očekivati zahtjev i ponude za posao ukol’ko se ne prati bleeding edge posljednji industrijski standard. As simple as that.

Jeba me magarac ako si ti normalan!! Ljudi naučite se kad se radi da se radi, a zajebaje se na poslovnoj večeri. Bar je tako bilo u samoupravnom socijalizmu.

Vidimo kud je tebe to dovelo… a da sam normalan - nisam nedo bog da sam normalan.

Di me dovelo i šta me tu dovelo?

Samoupravni socijalizam.

1 Like