Molim savjet kako zaraditi od webmajstorisanja

Davore mislim da bi se ti trebao baviti adult nichom posto si ostao u vremenu druga Tita a adult je koliko toliko ostao isti nema tu neke nauke. Tu ti @brane333 moze biti od pomoci ukoliko nadjes neke matore koke sa primorja raspolozene za live webcam streaming.

2 Likeova

Jeba te a vid dobre tražilice

http://www.baidu.com/

1 Like

Covjek koji trazi savjet, a ne prihvaca niti jedan…
Toliko puta sam procitao dobronamjeran komentar za Davora ali svaki je izignorirao i svojom tvrdoglavoscu gura svoje, pa svoje… Iskreno ne vidim smisao uopce tvog pitanja, nego da te se podje***a, bez uvrede.

2 Likeova

@Davor_R_Bergam nadji par matorki tvoja generacija i imaces $10 po satu minimum znaci 100$ dnevno tebi cistog profita. Tvoje je da im obezbedis malo bolju kameru i par igracaka.

1 Like

Hebem ti sve! Skoro sam cijeli rucak izbacio iz sebe hahahahahaha

Al’ vi ljudi rano ručate…

1 Like

zasto?? mislis da je kraj zivota u 50 ili 60 ili mislis da dame u tim godinama ne mogu biti sexi ,ili imas neke jebene dvostruke zivotne arsine ,za zaradu ,za poslove,za moral,ili mislis da si ti najpametniji,
kako ne povratis rucak kada neko radi 8 sati a ne dobije platu,ili radi 9 sati bez dana odmora za 300 eura ,sta ovde na tom textu ima da POVRACAS ,ajd mi lepo objasni
MENI i ostalima sta u tom textu navodi NA POVRACANJE ,

1 Like

Isao je reply makici, a ne cijeloj temi. Smjesno je to sto tako nesto govori covjeku koji zna samo jednu stvar za zaradu i onda mu ovdje govori da nabavi malo bolju kameru i par igracaka, odmah sam pomislio na tu scenu…

Nisam nikoga htio uvrijediti, stvarno!!!

moras onda poraditi na IZRAZAVANJU ,

1 Like

@tpojka may I help you, sir?

Ma proš’o voz. Prebačeno je sa PHP4 na PHP7.

Sve to osin golih žena iman na stranici.

A imaš link “Proof” na mojoj stranici.

Možda da pokušaš sa sajtom o Ivani Plechinger, bila je jako popularna dok je vodila huga 80-tih, sad je manje što je i super jer je sigurno i konkurencija na googlu manja pa se možeš lakše probiti. Pokušaj i sa buying keywordima, @anja1 je pisao o tome pa potraži, možeš lako prodavati proizvode vezane uz Ivanu Plechinger na amazonu.

1 Like